Világ 60 Csevegő

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
FS szépen dolgozza le a hátrányát, ami a faluszámokat illeti és közben tolják előre a frontot és nagyon stabilak, az északi armák nem sok kárt tudnak okozni, néha 1-1 falut elvisznek, de jóval többet buknak. Ezt már előre lehetett tudni, hogy az FS csak az idővel fut versenyt, de a győzelmük borítékolható. Úgy gondolom, hogy nyár közepén mindkét front durván beszakad majd és úgy viszik majd el az északi szövetség falvait, mint a cukrot a vírus alatt. Viszont egyre több FS tag jelentkezik be a top1 helyért, biztos vagyok benne, hogy komoly rivalizálás alakul majd ki közöttük, kérdés, hogy az armák során kinek fognak kedvezni.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
FS szépen dolgozza le a hátrányát, ami a faluszámokat illeti és közben tolják előre a frontot és nagyon stabilak, az északi armák nem sok kárt tudnak okozni, néha 1-1 falut elvisznek, de jóval többet buknak. Ezt már előre lehetett tudni, hogy az FS csak az idővel fut versenyt, de a győzelmük borítékolható. Úgy gondolom, hogy nyár közepén mindkét front durván beszakad majd és úgy viszik majd el az északi szövetség falvait, mint a cukrot a vírus alatt. Viszont egyre több FS tag jelentkezik be a top1 helyért, biztos vagyok benne, hogy komoly rivalizálás alakul majd ki közöttük, kérdés, hogy az armák során kinek fognak kedvezni.
Borítékolható hogy téged kis korodban el ejtettek és a fejed szakadt be nem az èszaki front...
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Borítékolható hogy téged kis korodban el ejtettek és a fejed szakadt be nem az èszaki front...

Fegyvertelen emberrel szemben elég nehéz szellemi csatát vívni, és mivel te egyből személyeskedsz, ahelyett, hogy ész érveket hoznál fel, amelyekkel próbálnál megcáfolni, így nem is eröltetem, hogy veled vitázzam. Tudom, fáj az igazság és nehéz elfogadni, de ha nem tudtok ellene mit tenni, akkor kénytelen leszel beletörödni. :D
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Nehéz el fogadni?
Nézd meg a mi fiokunkat kérdezd meg a játékosokat hogy látják könnyű csata lesz vagy ki kell szenvedni a diadalt.
Te nem akarsz szellemi csatát vívni aki ide maszlagol valami hulyeseget tények nélkül majd csodálkozol ha az aki a játékban van és látja hogy megy mi folyik benne hogy áll a csata le hülyez
Az fs kiváló csapat de nem ettől függetlenül nem kapnak ingyen falut tőlünk amit lehet már ereztetunk.
Nem tudunk ellene mit tenni igen pont ez látszik hogy a royal on át gázol az fs... Hebe hóba bukunk egy falut
 
Fent