Világ 60 Csevegő

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Úgy-úgy! Nem is játszok már kb. fél éve, csak tőzsdézek és elemzéseket készítek. :D

Akkor egy elemzést igazán felrakhatnál a fórumra. Vagyis minek, az FS behozta a faluhátrányt, lassan tiszta 2 konti és bedarálják az északi szövetséget. A prófécia újra beteljesülni látszódik és simább volt, mint gondoltam. Winter nagy csalódás, ezen a szerón egy nagy 0 amit csináltak. Látva a DA 61-es teljesítményét jobb is, hogy nem jöttek ide, a Viking horda erősebb szintet képvisel, mint ők.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Akkor egy elemzést igazán felrakhatnál a fórumra. Vagyis minek, az FS behozta a faluhátrányt, lassan tiszta 2 konti és bedarálják az északi szövetséget. A prófécia újra beteljesülni látszódik és simább volt, mint gondoltam. Winter nagy csalódás, ezen a szerón egy nagy 0 amit csináltak. Látva a DA 61-es teljesítményét jobb is, hogy nem jöttek ide, a Viking horda erősebb szintet képvisel, mint ők.

Azért hatalmas meglepetés van abban, hogy az FS "behozta a lemaradását"
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Sosem volt az FS faluhátrányban. Pláne nem úgy, hogy már a szerver kezdete után 1 órával és 3 klánnal lefedték egész délt.

A nem betoborzott sok kis perem menti tag már a játék eleje óta az övéké (és csak nekik építenek mert nincs más választásuk), az északiak meg betoborozták a perem menti tagokat (hiába használhatatlanok) akiket jobb lett volna későbbi foglalásra hagyni.

Nyilván majd megint én leszek a köcsög mert erre rávilágítottam, de ez van. o_O
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
A nem betoborzott sok kis perem menti tag már a játék eleje óta az övéké (és csak nekik építenek mert nincs más választásuk), az északiak meg betoborozták a perem menti tagokat (hiába használhatatlanok) akiket jobb lett volna későbbi foglalásra hagyni.
Enyhe túlzásnak érzem azt, hogy "építenek". Vagyis lassan csak "építettek". Ilyen stagnálásra még az Öcsikenk is képes.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Hogy van képed elvitatni az FS-tol, hogy a magyar KH legnagyobb forditasat viszik végbe? Most már értem miért a maszk.. .

Neked nagyon szúrja a szemedet az FS, majdnem annyira, mint a DSA. :D
A tényeket viszont kár vitatni, 51-en is 1k faluhátrányból nyertek az északi szövetség ellen és itt is jókora hátrányuk volt, konkrétan az egész világ ellenük volt/van. Lehet jönni azzal, hogy mekkora tagságuk van, meg rengeteg a húzójátkos, duál/triál fiók, de ha ennyire lenéző vagy menjél/menjetek be valamelyik világra és meg lehet mutatni a frankót. Láttuk mire vagy képes, szóval inkább engedd el, mert hiába van benne a power a nevedban, olyan vagy, mint a taxiban a spenóthuszár, elfogyott a kraft és bebőrzött a szemed koma.
 
Fent