Világ 60 Csevegő

A reakció pontszáma
1.189
Jelenleg a v60-ról beszélünk, de látva, hogy mindenhol kb ugyanezt a görénységet csinálta, így nem lepődöm meg, hogy itt megint ezt tette, teszi, mivel mást nem tud ezek szerint, ez van belékódolva.

Ahogy ő fogalmazta: "Most sajnos ujbol es ujbol mint egy deja vu Sajnos ez egy korforgas ".

Most jöhetne Maskon az örökségelméletével: aki patkány volt egész életében, attól ne várjuk, hogy átváltozik majd kezesbáránnyá :)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
001 es 085 re kozott nem nagyon jonnek emberek altalabba. 085 alatt legalabb is 085 korul vagy az felett azer Mar eselyes hogy sikerul
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
ertemen, am igazabol a hazakiseres az nagyon keves falunal opcio, es inkabb kiserem le barddal vagy KL-el, mert kulonben rengeteg ideje van az ellennek lovagokat osszetolni.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
ertemen, am igazabol a hazakiseres az nagyon keves falunal opcio, es inkabb kiserem le barddal vagy KL-el, mert kulonben rengeteg ideje van az ellennek lovagokat osszetolni.
Prestige kerdes :D ugy is lesz ideje ig ha kos koshiz megy haza ugyan onnan maxi 015 400 kozte akkor azer nez a gyerek
Meg utod a falat is. Ami veszteseged miatt na nem nem mindegy
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Most jöhetne Maskon az örökségelméletével: aki patkány volt egész életében, attól ne várjuk, hogy átváltozik majd kezesbáránnyá :)

"Mindenki hagy maga után egy örökséget" . Ő eddig ezt hagyta... és hagyja újra meg újra. :D


Amúgy az, hogy most kivételesen a Winter ellen generálódott görénykedés az meg biztos a karma műve, bár bőven nem egyenlít ez a számlákon. Nem is kell egyenlítenie csak mondom nehogy valaki elfelejtse. :D o_O
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Ha 000-ra küldöd csak akkor nem tudsz :D , kis mázlival meg egyéb dolgokkal amik nem léteznek , 001-nél is lehet kisérni de még azzal is kell némi szerencse
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Én a helyedben inkább csendben maradnék és mélyen elásnám magam a föld alá...bár Neked nincs semmi szégyellnivalód, nyíltan vállalod, és büszke vagy rá, hogy mindenkit elárultál eddig, mindig csak a saját érdekeidet nézed, és soha senki nem volt még rólad bármilyen jó véleménnyel, minden társad utál, amíg ki nem közösíted magad, utána meg orvul hátbatámadod őket. Amikor kiderülnek a hazugságaid, görénységeid, mást állítasz be hibásnak, mást okolsz, hogy őmiatta van ez, én nem ezt mondtam, stb, aztán mikor szembejönnek az üzeneteid az árulásaiddal, egyből menekülőre fogod.

Hát büszke lehetsz magadra, de ne csodálkozz, hogy Te lettél a kh-társadalom söpredékének vezéregyes patkánya, innentől akárhol is indulsz majd, gondoskodva lett róla, hogy senki se vegyen fel innentől és mindenki már az elejétől üldözzön, eltiporja az ilyen férgeket...

És ne próbáld meg magad szentnek beállítani magad, mindenki ismer és tudja, hogy milyen ember és játékos is vagy valójában, ezen nem tudsz szépíteni, inkább csendben húzz el, bujdoss el és soha ne lássunk, ezzel tehetsz egyedül jót a világnak..

És még finom voltam és nőies.
Anti emlékeztetőleg volt egy szerver ahol nem egy ilyen társad és hát ott te sem tettél szép dolgot :Dmeg én sem :Dde attól még birlak csak ne te itéld el emiatt :D
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534977

Vendég
Anti emlékeztetőleg volt egy szerver ahol nem egy ilyen társad és hát ott te sem tettél szép dolgot :Dmeg én sem :Dde attól még birlak csak ne te itéld el emiatt :D

O nem csak 60on csinalja :D neki ez napi ritmus. Igenis megerdemel minden savat. Magyaron is kepes volt nekimenni a magyaroknak, ugy, hogy veluk kezdte. Ot nem erdekel semmi, fel eves munkat 1 nap alatt mindig osszerombol.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Ki mit jósol ennek a világnak?

Már szeró előtt meg lett mondva, hogy az FS simán behúzza ezt a világot. Azóta csak megerősítették ezt, főleg úgy, hogy az északi klánok még meg is könnyítették a dolgukat.
A kérdés maximum az, hogy ki lesz a top1, mert van pár jelentkező erre és biztos presztízst csinálnak belőle.
 
Fent