Világ 60 Csevegő

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
@Romeo nem tudsz valahogy visszakerülni a Winterbe? Tökre illettél oda. Ha meg igaz amit Anti írt rólad simán vezérkarba is bekerülhetsz szerintem. Vágod a taktikát o_O
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
de ha mindenki igy gondolkozna nem lenne jatek :D igyis eleg korrekt a KH, mert lehetoseget teremt pp t szerezni ingyen.
de na, ense vagyok kulonb, mert a w10-em se eredeti es a filmeket sem megveszem hanem letoltom ingyert :D

Igazából ez felfogásbeli különbség. Én például szegényebb családból származok, "felesleges" dolgokra sose költöttünk, és annak ellenére, hogy most simán vehetnék egy szeróra annyi ppt amennyit akarok, nem költök feleslegesen, ha kis effort-al ingyen is megszerezhetem magamnak :) Vannak olyan berögződések, amik nem, vagy csak nagyon nehezen változnak egy embernél.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Igazából ez felfogásbeli különbség. Én például szegényebb családból származok, "felesleges" dolgokra sose költöttünk, és annak ellenére, hogy most simán vehetnék egy szeróra annyi ppt amennyit akarok, nem költök feleslegesen, ha kis effort-al ingyen is megszerezhetem magamnak :) Vannak olyan berögződések, amik nem, vagy csak nagyon nehezen változnak egy embernél.
ezzel nincs is gond, mivel a jatek megadja a lehetoseget ki is tudod keresni, en is csak akkor veszek ha elfogy az osszetozsdezett, de gondolom te megerted azt, h ha nem lennenek a pp sek akkor nem lenne jatek se :D igy en special nem vagyok tozsde ellenes, mert ha nem lenne tozsde akkor biza mindenkinek az innotol kellene vegye :D
 
Fent