Világ 60 Csevegő

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Mindig van kivétel, ezek szerint még ebben is... de azért a többségre igaz talán a pp-s dolog.

Szerintem kár a ppvel takarózni. Minek indultok el ha nektek nincs? Egy, két szerver alatt tömérdek mennyiséget ki lehet szedni.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
de most mennyi kell egy szerverre? 15k? az maximum 50k forint....ennel sokkal dragabb hobbik vannak, egy cigis 2 ho alatt elszivja, penteken siman belefuthatsz egy olyan buliba ami ennyibe faj es meg lehetne sorolni...sot ha ezt leosztod fel evre mar szinte csak egy jelkepes osszeg.
Csak az a baj az emberek ugy fogjak fel h ez egy ingyenes jatek, pedig nem, mert uzemeltetni kell a szervert es a fejlesztoknek fizetest kell adniuk amibol adozniuk kell stb...
 
A reakció pontszáma
1.189
Sziasztok :D .
Winter Vs Romeo izgalmas napoknak nezek elebe :D


Én a helyedben inkább csendben maradnék és mélyen elásnám magam a föld alá...bár Neked nincs semmi szégyellnivalód, nyíltan vállalod, és büszke vagy rá, hogy mindenkit elárultál eddig, mindig csak a saját érdekeidet nézed, és soha senki nem volt még rólad bármilyen jó véleménnyel, minden társad utál, amíg ki nem közösíted magad, utána meg orvul hátbatámadod őket. Amikor kiderülnek a hazugságaid, görénységeid, mást állítasz be hibásnak, mást okolsz, hogy őmiatta van ez, én nem ezt mondtam, stb, aztán mikor szembejönnek az üzeneteid az árulásaiddal, egyből menekülőre fogod.

Hát büszke lehetsz magadra, de ne csodálkozz, hogy Te lettél a kh-társadalom söpredékének vezéregyes patkánya, innentől akárhol is indulsz majd, gondoskodva lett róla, hogy senki se vegyen fel innentől és mindenki már az elejétől üldözzön, eltiporja az ilyen férgeket...

És ne próbáld meg magad szentnek beállítani magad, mindenki ismer és tudja, hogy milyen ember és játékos is vagy valójában, ezen nem tudsz szépíteni, inkább csendben húzz el, bujdoss el és soha ne lássunk, ezzel tehetsz egyedül jót a világnak..

És még finom voltam és nőies.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
@Crixus a Veretlen Gall

Nem. Az emberek úgy fogják fel, hogy egy játékra nem költenek pénzt, mert csak egy játék. Legalabbis én így vagyok vele. Azt a pénzt bármire költöm az életbe az szinte biztos, hogy hasznosabb. Ha egy olyan drága buli sikerül be az is, mert irl hasznom származik belőle nem virtuális.

Emellé még társul az is, hogy amúgy lehet ingyen ppt szedni, akkor meg minek vegyek.

Mondjuk ha bankban dolgoznék vagy hasonló lehet más lenne a véleményem. De csóri egyetemistaként a jelenlegi ez, minden játékkal kapcsolatban.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Nem. Az emberek úgy fogják fel, hogy egy játékra nem költenek pénzt, mert csak egy játék. Legalabbis én így vagyok vele. Azt a pénzt bármire költöm az életbe az szinte biztos, hogy hasznosabb. Ha egy olyan drága buli sikerül be az is, mert irl hasznom származik belőle nem virtuális.
de ha mindenki igy gondolkozna nem lenne jatek :D igyis eleg korrekt a KH, mert lehetoseget teremt pp t szerezni ingyen.
de na, ense vagyok kulonb, mert a w10-em se eredeti es a filmeket sem megveszem hanem letoltom ingyert :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
de ha mindenki igy gondolkozna nem lenne jatek :D igyis eleg korrekt a KH, mert lehetoseget teremt pp t szerezni ingyen.
de na, ense vagyok kulonb, mert a w10-em se eredeti es a filmeket sem megveszem hanem letoltom ingyert :D
Azóta módosítottam a hszen, kiegészítettem. De mondjuk 1 film meg egy vinyó más kategória mint az ilyen játékok. Csak én úgy vagyok vele, hogy inkább időt mint pénzt.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
@Romeo, mi van anyuci megint megdobott 1 kis PP penzzel, es megy a duma? :D Mi lesz ha nem kapsz sehonnan vedot? Megy a siras mint 59en? ;)
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Én a helyedben inkább csendben maradnék és mélyen elásnám magam a föld alá...bár Neked nincs semmi szégyellnivalód, nyíltan vállalod, és büszke vagy rá, hogy mindenkit elárultál eddig, mindig csak a saját érdekeidet nézed, és soha senki nem volt még rólad bármilyen jó véleménnyel, minden társad utál, amíg ki nem közösíted magad, utána meg orvul hátbatámadod őket. Amikor kiderülnek a hazugságaid, görénységeid, mást állítasz be hibásnak, mást okolsz, hogy őmiatta van ez, én nem ezt mondtam, stb, aztán mikor szembejönnek az üzeneteid az árulásaiddal, egyből menekülőre fogod.

Hát büszke lehetsz magadra, de ne csodálkozz, hogy Te lettél a kh-társadalom söpredékének vezéregyes patkánya, innentől akárhol is indulsz majd, gondoskodva lett róla, hogy senki se vegyen fel innentől és mindenki már az elejétől üldözzön, eltiporja az ilyen férgeket...

És ne próbáld meg magad szentnek beállítani magad, mindenki ismer és tudja, hogy milyen ember és játékos is vagy valójában, ezen nem tudsz szépíteni, inkább csendben húzz el, bujdoss el és soha ne lássunk, ezzel tehetsz egyedül jót a világnak..

És még finom voltam és nőies.
Nem magyarazkodom ami tortnet megtortent . Most sajnos ujbol es ujbol mit egy deja vu Sajnos ez egy korforgas , De a dualomat nem hagyom cserbe :D
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Te nagyon sotet, elkered a sajat tarsaidtol kerdoivben a seregeiket es van keped menozni masnap miutan hatbatamadod oket? Nem fogok csodalkozni ha valaki raszanja magat, hogy meglatogasson xD
1Zsolt kert seregjelit nem en
2Nem is lattam a seregjeliket
3meg a klan nem is adta le :))
 
Fent