Világ 58 Csevegő

DeletedUser19040

Vendég
lwBGjis.png

94aHeTx.png

gbdTslc.png

FjDEMm6.png

lE8TzBY.png

azmhNAZ.png

fYhviwd.png

ClEjyDd.png

0DGEZos.png

ooaAal6.png

b7dqhfC.png

A4zs6nK.png

Lw1qw6c.png

izwYD8W.png

lQn8nMO.png

3i9KK5E.png

5SGI3WW.png

rm6rH7H.png


egy zsák szaros alsógatyát nem érsz zsömike, csak a barbik bebüntetése meg a belsőzés megy. de megértem, hogy nagy a pofád, a barbik csak gúy remegnek amikor beregelsz egy szerverre.

Te komolyan képes voltál csak azokat kivenni hogy mikor foglaltam barbit :D Sok embernek nagy a szája, de mikor oda kerülünk valahogy mindig ők maradnak csöndben.Milyen fura nem? :)
 
A reakció pontszáma
51
hát semmi mást nem volt mit kiszedni, mert minden világodon csak pofázol, barbizol-belsőzöl, aztán eltűnsz, mert "nincsen időd". ezzel nincs is semmi baj, csak nem értem mire ekkora a pofád, mert a sok éved alatt a khban egy nagy nullával egyenlő amit mutattál, mégis istennek hiszed magad. de jó kifogás, hogy mindig pont akkor nincs időd, amikor mutatni kéne valamit.
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Mondjuk ez is egy opció, majd Noob lesz a bíró
Készítek is zsíroskenyeret hagymával, azt majd megesszük a neccs végén :)
Jó lesz ez
 

DeletedUser19651

Vendég
Jó Napot!
Ismét egy mozgalmas napra ébredtünk, a HNK avagy a főellenség a serveren tovább növeli előnyét a CotL klánnal szemben. A HNK felemésztette szinte teljesen az EZ Van klánt és a RIAA klánt egyszerre szőröstül bőröstül. Ha így fognak haladni az SQ klán ellen is akkor bizony a CotL 1- 1.5 kontinensre lesz visszaszoritva a 2.5 kontinens ellen. Nem nehéz valószínűség számítást végezve gyököt vonni ahoz hogy kiderüljön, keserves nyár köszönt rá a világra.
 

DeletedUser19040

Vendég
hát semmi mást nem volt mit kiszedni, mert minden világodon csak pofázol, barbizol-belsőzöl, aztán eltűnsz, mert "nincsen időd". ezzel nincs is semmi baj, csak nem értem mire ekkora a pofád, mert a sok éved alatt a khban egy nagy nullával egyenlő amit mutattál, mégis istennek hiszed magad. de jó kifogás, hogy mindig pont akkor nincs időd, amikor mutatni kéne valamit.

Nem tudom ki vagy amúgy.Számomra így egy névtelen senki.Játszottál már egyáltalán ellenem?Igazából csak jókat mosolygok rajtad.Valótlan dolgokat mondasz.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem tudom ki vagy amúgy.Számomra így egy névtelen senki.Játszottál már egyáltalán ellenem?Igazából csak jókat mosolygok rajtad.Valótlan dolgokat mondasz.
Ne is figyelj rá, ilyen névvel csak egy egyszerúen elcseszett matekes állítás. xD Biztos a számításai során is hibákat vétett.
 
A reakció pontszáma
51
névtelen senkiként kell írnom, hogy egy szinten legyünk, hisz két névtelen senki egy pár :) de megnyugtatlak, játszottunk már egy klánban, és láttam, hogy semmit nem érsz. nem mintha én érnék valamit, de én legalább nem állítom ezt magamról. mi lenne, ha egyszer bemennél egy szerverre és megmutatnád mit tudsz? vagy nem mersz beregelni, nehogy a barbik összefossák magukat?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
névtelen senkiként kell írnom, hogy egy szinten legyünk, hisz két névtelen senki egy pár :) de megnyugtatlak, játszottunk már egy klánban, és láttam, hogy semmit nem érsz. nem mintha én érnék valamit, de én legalább nem állítom ezt magamról. mi lenne, ha egyszer bemennél egy szerverre és megmutatnád mit tudsz? vagy nem mersz beregelni, nehogy a barbik összefossák magukat?

De -*- =+, azaz dualba legyőzhetetlenek lehetnétek :rolleyes:
 
Fent