Világ 58 Csevegő

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
nyilván elfoglalnám amit tudok nem kérdés, nem is ez a probléma...

probléma az alázat teljes hiánya
azokkal szemben akik nem a "világra szarva" játékbeli teljesítmény nélkül kapják a nagy accot hanem tőlük telhetően építkezve érnek el valamilyen eredményt

Ha jól értem, tehát ha Márkó belém áll, akkor nem vághatok neki vissza mert akkor részemről az az alázat teljes hiánya... Eddig élmény veled társalogni :D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
már amúgy azt is elmagyarázta Márkó mester, hogy nem voltak túlerőben, mert
-átellenben regisztráltak
-mindig külön armáztak
-nem védték egymást

ha már Márkó, mondanám hogy ő is belsőzik, dehát azt is megmagyarázza hogy nem, csak mindenki megy hozzá dualba meg trialba! nem lehet rajtuk fogást találni :\



Ja biztos a CotL meg Soul hiába hogy egy stratégiai játékban szövetséget kötnek.. fujj cotl fujj hnk.. ők tehetnek róla hogy az ellenfél nem lépte ezt meg, vagy "gyengébb" kerettel rendelkezet...
Tényleg szánalmasok.. szánalmas az hogy gratuláció meg kösz a játékot helyett kifogások meg, furkalodas megy.. :oops: :rolleyes:
de persze ez volt régen is és régebb minden jobb volt szóval.. csak a túl erő miatt nyertek meg mert a szerencsét a javukra szabályozta a supp..:confused::rolleyes:
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Ja biztos a CotL meg Soul hiába hogy egy stratégiai játékban szövetséget kötnek.. fujj cotl fujj hnk.. ők tehetnek róla hogy az ellenfél nem lépte ezt meg, vagy "gyengébb" kerettel rendelkezet...
Tényleg szánalmasok.. szánalmas az hogy gratuláció meg kösz a játékot helyett kifogások meg, furkalodas megy.. :oops: :rolleyes:
de persze ez volt régen is és régebb minden jobb volt szóval.. csak a túl erő miatt nyertek meg mert a szerencsét a javukra szabályozta a supp..:confused::rolleyes:

Ez magyarazkodasnak tunik :))
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Én is, nem értem a poénod...
PumsW9F.png

RIP :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
énis éppen erről beszélek, hogy szánalmas :)

Vicces ahogy vergődsz, mert ppzve is nevedet adtad ehhez :p
Azért nem rám meg a cotl-ra kell haragudni, illetve kitalálni, hogy előny-hátrány stb. csak ezért is szánalmas amit írtál, illetve célozgatásod. Előny már akkor volt mikor megszereztük, addig nem volt előny, okoskodni lehet bele, hogy így hnk üt úgy cotl üt. Minket amikor támadtatok mi is helyileg kellett megoldjuk, illetve ledolgozni, semmilyen előny nem volt az elején, még a pp előny is a tagjaitoknál volt, legalábbis a mi térfelünkön. Gyere továbbra is az okoskodásoddal, mert te vagy a legjobb valaha, de, ha nem értesz hozzá, azért se engem hibáztass. Én többet vártam tőletek, te is többet vártál, csalódott vagy, attól még nem kifogásokat kell keresni, illetve folyamatosan lenézni azokat a játékosok, akik elpüfföltek, mert nem a két szép szemük miatt püfföltek el...
Persze csak funoltál meg a többiek is stb.., de a lenézésed olyan magas egeket üt meg, ha mi nagyképűek, és mindenkit lenézőek vagyunk, akkor te vagy a CotL a négyzeten.

De tudod nem is vettem részt eddig a szervezésben, mert időm sincs, ha én szervek akkor még jobban ellátják a bajotokat tagok, persze tudom csak ppztél, de azért ne én legyek a hibás, mert elindítottatok egy klánt szervezés, és ész nélkül. :p

Bills nyugodtan védd meg magad, csak kötekedésből raktam ki a képet :p

puszpá jó játékot mindenkinek peace & love <3
 

DeletedUser19040

Vendég
Bills sose volt jó játékos.Minden világon a belsőkböl élt:D Meg a jóval kisebb játékosokat tudta esetleg elfoglalni.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Vicces ahogy vergődsz, mert ppzve is nevedet adtad ehhez :p
Azért nem rám meg a cotl-ra kell haragudni, illetve kitalálni, hogy előny-hátrány stb. csak ezért is szánalmas amit írtál, illetve célozgatásod. Előny már akkor volt mikor megszereztük, addig nem volt előny, okoskodni lehet bele, hogy így hnk üt úgy cotl üt. Minket amikor támadtatok mi is helyileg kellett megoldjuk, illetve ledolgozni, semmilyen előny nem volt az elején, még a pp előny is a tagjaitoknál volt, legalábbis a mi térfelünkön. Gyere továbbra is az okoskodásoddal, mert te vagy a legjobb valaha, de, ha nem értesz hozzá, azért se engem hibáztass. Én többet vártam tőletek, te is többet vártál, csalódott vagy, attól még nem kifogásokat kell keresni, illetve folyamatosan lenézni azokat a játékosok, akik elpüfföltek, mert nem a két szép szemük miatt püfföltek el...
Persze csak funoltál meg a többiek is stb.., de a lenézésed olyan magas egeket üt meg, ha mi nagyképűek, és mindenkit lenézőek vagyunk, akkor te vagy a CotL a négyzeten.

De tudod nem is vettem részt eddig a szervezésben, mert időm sincs, ha én szervek akkor még jobban ellátják a bajotokat tagok, persze tudom csak ppztél, de azért ne én legyek a hibás, mert elindítottatok egy klánt szervezés, és ész nélkül. :p

Bills nyugodtan védd meg magad, csak kötekedésből raktam ki a képet :p

puszpá jó játékot mindenkinek peace & love <3

én nem vergődök. ezek tények. pár hete te írtad, hogy milyen gyenge támadást tolt a Random. én mondtam, hogy azért azt vedd figyelembe, hogy az ezvan+Random 900 faluhátrányban van a kotló+hnk ellen, ami kb dupla. erre te azt mondtad, hogy mekkora fogyatékos vagyok hogy faluelőnyről beszélek, miközben nincs is faluelőny, mert átellenben regeltetek. azt is te mondtad az eleje felé amikor az ezvan még az AXIS-AV-akármi ellen harcolt, hogy nem 2v1ben vagytok a Random ellen, mert nem ugyanaznap támadtok! meg mert a HNK nektek sosenem küldött védőt.

szóval Márkó, ha szánalmas amit leírtam, akkor önmagadat nevezed szánalmasnak (amúgy teljesen jogosan), mert én téged idéztelek. bár gondolom utólag már letagadod, hogy te ilyeneket írtál. talán még el is hiszed magadnak, hogy te nem is írtál ilyeneket. megkeresném a skype log-ban, de azt is megmagyarázod hogy photoshopolva van.

én nem haragszom rád, de megint te jöttél ki másokat fikázni hogy belsőznek, miközben te is azt csinálod. az egész szerver alatt óriási volt a pofátok amiatt, hogy legyőztétek a Randomot, ha valaki megemlítette hogy amúgy 2en ütitek túlerőben, akkor rögtön mondtátok hogy nem-nem nincs túlerő, meg miért kell erre fogni, miért nem lehet beismerni hogy ti vagytok a jobbak!!

én egyébként nem vártam többet ettől a kerettől, ezt a szeró indulása előtt megmondtam Lotiéknak, hogy ez a keret nem versenyképes, ahogy azt is, hogy hülyeség ennyi embert toborozni. nem azért vagy hibás, hogy elindították gyenge kerettel és gyenge szervezéssel a klánt. abban vagy hibás, hogy ahogy van egy kis szabadidőd, jössz fel ide arcoskodni, aztán ha valaki reagál a klánból normális keretek között, akkor nekiállsz trollkodni és hazudozni. meg bepakolsz még egy kis arcoskodást extrának.

és ezek után még csodálkoztok, hogy senki nem gratulál nektek. mihez? nyaljátok ti a saját seggeteket eleget
 

DeletedUser15604

Vendég
Ha jól értem, tehát ha Márkó belém áll, akkor nem vághatok neki vissza mert akkor részemről az az alázat teljes hiánya... Eddig élmény veled társalogni :D

értem én, h most valamiért azt akarod h mindenképpen téged támadjon a Cotl nincs ezzel semmi baj de maradhatnál keretek közt, ha Markot akarod oltani vagy a klánt akkor tedd azt, ha falu nevekkel akarsz üzenni akkor azt, de ezt meglehetne tenni anélkül is, hogy mindenki másal lekicsinylő vagy
én például azért írok most mert túlértékeltnek tartalak, ezt letudom írni anélkül, hogy mindenkit sértenék
tudom nem nagy teljesítmény mert ez még Zs3mlének is sikerült, de mégiscsak valami
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
értem én, h most valamiért azt akarod h mindenképpen téged támadjon a Cotl nincs ezzel semmi baj de maradhatnál keretek közt, ha Markot akarod oltani vagy a klánt akkor tedd azt, ha falu nevekkel akarsz üzenni akkor azt, de ezt meglehetne tenni anélkül is, hogy mindenki másal lekicsinylő vagy
én például azért írok most mert túlértékeltnek tartalak, ezt letudom írni anélkül, hogy mindenkit sértenék
tudom nem nagy teljesítmény mert ez még Zs3mlének is sikerült, de mégiscsak valami

Értékelem, hogy védeni akarod Márkót, de nagyfiú megtudja magát, plusz elég jóba vagyunk ahhoz hogy ő is és én is a helyén kezeljük a csipkelődést, úgyhogy a törölközősfiúknak a kispadról nem kell beleszólni :)
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Bills sose volt jó játékos.Minden világon a belsőkböl élt:D Meg a jóval kisebb játékosokat tudta esetleg elfoglalni.

Zsemle meg még soha sehol senkit sem foglalt ahogy én emlékszem. Mindig beregelt a világ közepén eljutott vagy 4 faluig, aztán rájött nem kell erőltetni ami nem megy, ezért maradt a szájkaraténál, ami szintén nem megy, de még nem ismerte fel. :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Itt sem kellene ítélkezned szerintem mivel nem ismersz, sehol sem játszottunk együtt, és látsz egy világon ahol azt kell mondjam létszámban és pontszámban, csapatszinten és mindenhogy majd 4x-es túlerőben az ellenfél de ha a térképen a terjedelmet nézzük, lehet az több is, az orrom alá dörgölöd, hogy pp nélkül nem megy? Meg belsőzök? Ha a klánodban napi 5 üzenetet kapsz, hogy abbahagyom vidd a faluim, nem vinnéd el őket ha másért nem már csak azért is hogy megvédd a klánod becsületét, hogy ellenfeled ne úgy emlékezzen rád, hogy na ezek jól befostak és betöröltek? Ritkán írok komoly hangvételben itt a fórumon, de ezt most 100%-ban komolyan mondom és érdekel, hogy most valóban jogosnak érzed a csipkelődést?
Kezdéskor hála a pp-dnek még előnyben is voltatok,több taggal is jöttetek,lehet statokat visszanézni,pont+falu előnyötök volt,az ,hogy ti farmot erőltettétek az első 2-3 hétben azzal már kis hátrányba kerültetek.Aztán az első akciótok éjszakaiba felkenődött,majd a második is,a harmadik akciótok mondhatni jó volt(az nem éjszakaiba ment talán azért),kiszedtetek 3 tagot.
Míg ti 3 at akcióztatok,mi egyet sem,mivel volt lemaradás,de felhoztuk,összeraktunk 1 csoport akciót,ami sikeres lett csodák csodájára.
Aztán a peremet elvesztettétek pár hétre rá,mert nem olyan tagok lettek odarakva,és ez még most is megy.
Összegezve a problémák nálatok,amiket én látok:Nem tudtatok élni az előnnyel.
Farm erőltetése
Rossz a volt szervezésetek támadás/védekezés is.
A regisztrációtok össze volt hányva.(Bejönni egy másik kontinens közepére+a peremre gyenge tagokat rakni)
Zéró diplomáciai kapcsolat(gondolom mert szervezett támadás nem jött az ez-van tól)


Miután jött a viszont válasz a háborús versre vagy mire Gabrieltől,többre számítottunk,valamint a nagy arc a vers,hype,regisztráció miatt is.
Valamint miután kiírtad,hogy miért nem támadunk,stb...stb...stb.. azután jogos a csipkelődés szerintem,de ha nem akkor cáfolj meg,komolyan mondom 100%-ban,ha valamit nem így látsz,vagy butaságot írtam javíts ki,vagy vitázzunk pro,kontra és vélemény mellett.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Vicces ahogy vergődsz, mert ppzve is nevedet adtad ehhez :p
Azért nem rám meg a cotl-ra kell haragudni, illetve kitalálni, hogy előny-hátrány stb. csak ezért is szánalmas amit írtál, illetve célozgatásod. Előny már akkor volt mikor megszereztük, addig nem volt előny, okoskodni lehet bele, hogy így hnk üt úgy cotl üt. Minket amikor támadtatok mi is helyileg kellett megoldjuk, illetve ledolgozni, semmilyen előny nem volt az elején, még a pp előny is a tagjaitoknál volt, legalábbis a mi térfelünkön. Gyere továbbra is az okoskodásoddal, mert te vagy a legjobb valaha, de, ha nem értesz hozzá, azért se engem hibáztass. Én többet vártam tőletek, te is többet vártál, csalódott vagy, attól még nem kifogásokat kell keresni, illetve folyamatosan lenézni azokat a játékosok, akik elpüfföltek, mert nem a két szép szemük miatt püfföltek el...
Persze csak funoltál meg a többiek is stb.., de a lenézésed olyan magas egeket üt meg, ha mi nagyképűek, és mindenkit lenézőek vagyunk, akkor te vagy a CotL a négyzeten.

De tudod nem is vettem részt eddig a szervezésben, mert időm sincs, ha én szervek akkor még jobban ellátják a bajotokat tagok, persze tudom csak ppztél, de azért ne én legyek a hibás, mert elindítottatok egy klánt szervezés, és ész nélkül. :p

Bills nyugodtan védd meg magad, csak kötekedésből raktam ki a képet :p

puszpá jó játékot mindenkinek peace & love <3
"De tudod nem is vettem részt eddig a szervezésben, mert időm sincs, ha én szervek akkor még jobban ellátják a bajotokat tagok"
OKCS.
 
Fent