Világ 58 Csevegő

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
Kezdéskor hála a pp-dnek még előnyben is voltatok,több taggal is jöttetek,lehet statokat visszanézni,pont+falu előnyötök volt,az ,hogy ti farmot erőltettétek az első 2-3 hétben azzal már kis hátrányba kerültetek.Aztán az első akciótok éjszakaiba felkenődött,majd a második is,a harmadik akciótok mondhatni jó volt(az nem éjszakaiba ment talán azért),kiszedtetek 3 tagot.
Míg ti 3 at akcióztatok,mi egyet sem,mivel volt lemaradás,de felhoztuk,összeraktunk 1 csoport akciót,ami sikeres lett csodák csodájára.
Aztán a peremet elvesztettétek pár hétre rá,mert nem olyan tagok lettek odarakva,és ez még most is megy.
Összegezve a problémák nálatok,amiket én látok:Nem tudtatok élni az előnnyel.
Farm erőltetése
Rossz a volt szervezésetek támadás/védekezés is.
A regisztrációtok össze volt hányva.(Bejönni egy másik kontinens közepére+a peremre gyenge tagokat rakni)
Zéró diplomáciai kapcsolat(gondolom mert szervezett támadás nem jött az ez-van tól)


Miután jött a viszont válasz a háborús versre vagy mire Gabrieltől,többre számítottunk,valamint a nagy arc a vers,hype,regisztráció miatt is.
Valamint miután kiírtad,hogy miért nem támadunk,stb...stb...stb.. azután jogos a csipkelődés szerintem,de ha nem akkor cáfolj meg,komolyan mondom 100%-ban,ha valamit nem így látsz,vagy butaságot írtam javíts ki,vagy vitázzunk pro,kontra és vélemény mellett.

Ha érdekel szerintem a probléma az volt nálunk, hogy

Nagyon max 10 játékos kivételével mindenki a sült galambot várta a szájába repülni
Rossz regisztráció
Gyenge védelem szervezés
Mondhatnám hogy rossz támadás szervezés, de nem mondom ugyanis onnan eredt a probléma, hogy nem volt mivel támadni.
 

DeletedUser15604

Vendég
Értékelem, hogy védeni akarod Márkót, de nagyfiú megtudja magát, plusz elég jóba vagyunk ahhoz hogy ő is és én is a helyén kezeljük a csipkelődést, úgyhogy a törölközősfiúknak a kispadról nem kell beleszólni :)
azért annyira eddig tartottalak, h legalább az értelmezés sikerűljön főleg minekután pont most írtam le miért is írtam
ismered markot hiphip én is hurrá de hogy jön ez ide ? hol említettem markot?
azt írtam oltsad ha akarod
tényleg debevédtem fel se tűnt már reflex szinten nyomom pedig még sose csináltam ez biztos genetikai szinten van kódolva
 

DeletedUser15604

Vendég
"De tudod nem is vettem részt eddig a szervezésben, mert időm sincs, ha én szervek akkor még jobban ellátják a bajotokat tagok"
OKCS.
ne várd h marko sűrűn elismerje másnak a munkáját mert az az ő érdemeit kissebítené, néha néha megteszi de azért ügyel rá h ő legyen a legfelsőbb akárki bárki amikor nélküle megy a klán akkor is....
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Akkor ugyan úgy látjuk majdnem,csak én picivel több problémát látok.Ezek után azért a klánért azt mondod megéri kiállni,nem pedig hagyni a fenébe?
ne várd h marko sűrűn elismerje másnak a munkáját mert az az ő érdemeit kissebítené, néha néha megteszi de azért ügyel rá h ő legyen a legfelsőbb akárki bárki amikor nélküle megy a klán akkor is....
Akkor osszuk belsőre. ;)
 

DeletedUser15604

Vendég
Akkor ugyan úgy látjuk majdnem,csak én picivel több problémát látok.Ezek után azért a klánért azt mondod megéri kiállni,nem pedig hagyni a fenébe?

Akkor osszuk belsőre. ;)
persze, de szigorúan a társaságért amibe még mellékesen marko is befér és semmiképpen sem miatta
nem mondtam h más probléma nincs, nyilván van de ezek azért vannak h kezeljük/megoldjuk őket
 

DeletedUser19040

Vendég
Bills neked mi bajod van?:DD Akár melyik világon jártam ameddig aktívan tudtam játszani se klánnak se játékosnak esélye sem volt :) Még 4 faluig :DD
Haver nekem nem kell belső falu ahhoz hogy én nagy legyek.Ne arcoskodj, mert tudjuk jól mindketten még ha nem is vallod be magadnak a reggelim lennél :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Bills neked mi bajod van?:DD Akár melyik világon jártam ameddig aktívan tudtam játszani se klánnak se játékosnak esélye sem volt :) Még 4 faluig :DD
Haver nekem nem kell belső falu ahhoz hogy én nagy legyek.Ne arcoskodj, mert tudjuk jól mindketten még ha nem is vallod be magadnak a reggelim lennél :)
Ki nem? Falj fel kedves zsemle mester!
 

DeletedUser19040

Vendég
Ez van nekem nincs időm itt lenni non stop és nem terhelem le a klánom azzal hogy engem kelljen vinni :) Akkor inkább abba hagyom :) Viszont hiába tereled a szót a reggelim lennél bármelyik világon:)
 

DeletedUser15604

Vendég

most látom számodra ez ilyen esszenciális dolog szóval segítek v25 óta az abaaba2 accban játszok
remélem ez elég, ahhoz hogy írhassak ebbe a topikba bár korábban nem mondták, h van beugró
 
A reakció pontszáma
51
lwBGjis.png

94aHeTx.png

gbdTslc.png

FjDEMm6.png

lE8TzBY.png

azmhNAZ.png

fYhviwd.png

ClEjyDd.png

0DGEZos.png

ooaAal6.png

b7dqhfC.png

A4zs6nK.png

Lw1qw6c.png

izwYD8W.png

lQn8nMO.png

3i9KK5E.png

5SGI3WW.png

rm6rH7H.png


csak a barbik bebüntetése meg a belsőzés megy. de megértem, hogy nagy a pofád, a barbik csak gúy remegnek amikor beregelsz egy szerverre.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1528109

Vendég
Srácok, tartok egy kis pihenőt és már megy az adok-kapok?
Nem változtok sosem :D
 
Fent