Világ 58 Csevegő

DeletedUser19040

Vendég
névtelen senkiként kell írnom, hogy egy szinten legyünk, hisz két névtelen senki egy pár :) de megnyugtatlak, játszottunk már egy klánban, és láttam, hogy semmit nem érsz. nem mintha én érnék valamit, de én legalább nem állítom ezt magamról. mi lenne, ha egyszer bemennél egy szerverre és megmutatnád mit tudsz? vagy nem mersz beregelni, nehogy a barbik összefossák magukat?

Én nem vagyok egy senki :) Te az vagy, mert a neved se mered felvállalni.Dumálj azoknak akit érdekel a hülye dumád, mert engem egyáltalán nem.
 

DeletedUser19651

Vendég
Lassan 2.5 Millió pont a különbség a HNK és a CotL csapata között, ha nem történik diplomáciai változás a HNK tavaszra olyan előnybe kerül hogy nincs az a támadásszervező aki ezt ledolgozná. Falu statisztika hogy néz ki, én csak azt látom bőséges tavasz elé néz a Hiénák együttese.
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
Eki mester, hármas szövetséget nem látsz abban a gömbben? :O
Mert így most valahogy nem az igazi :(
 

DeletedUser19651

Vendég
Az itt nem lesz. 1v1 van kilátásban de az erőfölény alakulása az a nem mindegy. Nyáron lesz egy több hetes tűzszünet a 2 klán között, erre már rég volt példa a magyar KHban. A 2 fél idén nyári szabadságot tart, majd a háború folytatódik. Július végétől Augusztus közepéig végéig lesz közös megegyezéssel tűzszünet. Javaslom a résztvevők addigra intézzék a szabadságot!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az itt nem lesz. 1v1 van kilátásban de az erőfölény alakulása az a nem mindegy. Nyáron lesz egy több hetes tűzszünet a 2 klán között, erre már rég volt példa a magyar KHban. A 2 fél idén nyári szabadságot tart, majd a háború folytatódik. Július végétől Augusztus közepéig végéig lesz közös megegyezéssel tűzszünet. Javaslom a résztvevők addigra intézzék a szabadságot!
Azzal tisztában vagy, hogy még csak Január végén járunk?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Az itt nem lesz. 1v1 van kilátásban de az erőfölény alakulása az a nem mindegy. Nyáron lesz egy több hetes tűzszünet a 2 klán között, erre már rég volt példa a magyar KHban. A 2 fél idén nyári szabadságot tart, majd a háború folytatódik. Július végétől Augusztus közepéig végéig lesz közös megegyezéssel tűzszünet. Javaslom a résztvevők addigra intézzék a szabadságot!

Azta @tibax jól megtrágyaltuk ezeket!
 

DeletedUser19651

Vendég
Minek harcolni ha tűzszünetet is lehet kötni és a tengerparton lógatni a fas*otokat?! A klánháború mindenkit megvár, az innogames van értetek és nem fordítva. Szabadságolások lesznek méghozzá jubileumi! Igaz a HNK addigra bődületes erőfölénybe lesz, igy a tűzszünet a CotL nak fog kedvezni.
 

DeletedUser19040

Vendég
Bills mind1 mit csinálsz :) Ha játszanál se lennél ellenfél :) Bár elvileg ott vagy 400k ponttal :) Vagy hátrányban már inkább nem is játszol?Pedig az az igazi mikor hátrányból érsz el valamit, de neked csak előnyből megy :)
 
Fent