Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Oh értem a külföldiek nem emberek rájuk más szabály vonatkozik.

Arról akarsz beszélni hogy az utóbbi évek legnagyobb speedes csalójabol hogyan lett vice-coma? Hogy valaki ellen Skype ill. Discord képeket használnak fel?

Tényleg nem látod, hogy mi a problémánk vagy csak adod a szépet?

Volna erre is válaszom, de az okos enged szamár szenved óvodás mondókával élve, hagyom az egészet.
És nem. Nem menekülök a vita elől, csupán megválogatom a vita partnereket.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Oh értem a külföldiek nem emberek rájuk más szabály vonatkozik.

Arról akarsz beszélni hogy az utóbbi évek legnagyobb speedes csalójabol hogyan lett vice-coma? Hogy valaki ellen Skype ill. Discord képeket használnak fel?

Tényleg nem látod, hogy mi a problémánk vagy csak adod a szépet?
Lehet az a baj, hogy te írni magyar, olvasók pedig nem érteni.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Azért érdekes ez a globális gondolkodás szemlélet. Ha valamit szabad nekem más szerveren akkor itt miért nem szabad?

Abban van valami hogy a magyar kh a innogames része, viszont attól még miért kéne ugyanazoknak a szabályoknak vonatkozni a magyar szerverre mint a külföldire?
Ilyen alapon a lehetne mondani hogy miért nem a szlovák törvények alapján járnak el itthon mikor ez is EU tagország, vagy lehetne mondani az USA-ban miért nem minden törvény egységes?
Talán azért nem mert hasonló a helyzet a kh-hoz. Az alapelvek adottak, minden mást az adott support csapat dönt el, a helyi törvények figyelembevételével. Gondolom az meg sem fordult a fejedben hogy lehet másik szerón van a hiba?
Senki nem kötelez rá hogy elfogadd a magyar kh irányelveit, viszont a regisztrálásodkor Te elfogadtad a magyar szerveren futó szabályokat. Amúgy meg vitatkoznék azzal hogy mindenért tiltás jár...elég sok vitában benne vagyok/voltam már itt külsőn, sokszor személyeskedésig fajulókban is és sohasem tiltottak ki. Lehet nekem van akkora intelligencia szintem hogy a péniszem méregetése nélkül is el tudom mondani ha egy front kicsi, vagy éppen el tudom mondani normálisan azt ha nem értek egyet Zikkel.
A tiltásokra visszatérve, tudok olyan szabályról ami alapján már akár bannolhattak volna engem vagy itt kb majdnem mindenkit, de még is még itt vagyunk.


Ezek szerint akkor talán annyira még sem veszik komolyan a supporterek a szabályokat...Az meg hogy valaki supposként úgy dönt hogy megpróbálja alkalmazni az arany középutat szerintem mindenkiképpen pozitív irány.
Talán nem kéne beleállni a supporterbe ha jogkörével élve zár egy fórumot főleg úgy nem hogy kb a belinkelt szabályzatból 3-4 pont miatt törölni is lehetne az egészet. Úgy meg főleg nem kéne beleállni hogy mellesleg igaza is volt.

Nagyon közelegnek az ünnepek, legalább most ne marjátok egymást!

Érdekes nem csak supp szerint ment egymás savazása...

Arról akarsz beszélni hogy az utóbbi évek legnagyobb speedes csalójabol hogyan lett vice-coma?
Erre van bizonyítékod?
Akkor irány a német supp csapat ők úgy is sokkal királyabbak.


Adok egy tuti tippet a hatalmas willpowernek, ha itt szerinte semmi sem jó, tépjen kifele a külföldi szerverre, mindenki jobban járna vele azt hiszem.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Azért érdekes ez a globális gondolkodás szemlélet. Ha valamit szabad nekem más szerveren akkor itt miért nem szabad?

Abban van valami hogy a magyar kh a innogames része, viszont attól még miért kéne ugyanazoknak a szabályoknak vonatkozni a magyar szerverre mint a külföldire?
Ilyen alapon a lehetne mondani hogy miért nem a szlovák törvények alapján járnak el itthon mikor ez is EU tagország, vagy lehetne mondani az USA-ban miért nem minden törvény egységes?
Talán azért nem mert hasonló a helyzet a kh-hoz. Az alapelvek adottak, minden mást az adott support csapat dönt el, a helyi törvények figyelembevételével. Gondolom az meg sem fordult a fejedben hogy lehet másik szerón van a hiba?
Senki nem kötelez rá hogy elfogadd a magyar kh irányelveit, viszont a regisztrálásodkor Te elfogadtad a magyar szerveren futó szabályokat. Amúgy meg vitatkoznék azzal hogy mindenért tiltás jár...elég sok vitában benne vagyok/voltam már itt külsőn, sokszor személyeskedésig fajulókban is és sohasem tiltottak ki. Lehet nekem van akkora intelligencia szintem hogy a péniszem méregetése nélkül is el tudom mondani ha egy front kicsi, vagy éppen el tudom mondani normálisan azt ha nem értek egyet Zikkel.
A tiltásokra visszatérve, tudok olyan szabályról ami alapján már akár bannolhattak volna engem vagy itt kb majdnem mindenkit, de még is még itt vagyunk.


Ezek szerint akkor talán annyira még sem veszik komolyan a supporterek a szabályokat...Az meg hogy valaki supposként úgy dönt hogy megpróbálja alkalmazni az arany középutat szerintem mindenkiképpen pozitív irány.
Talán nem kéne beleállni a supporterbe ha jogkörével élve zár egy fórumot főleg úgy nem hogy kb a belinkelt szabályzatból 3-4 pont miatt törölni is lehetne az egészet. Úgy meg főleg nem kéne beleállni hogy mellesleg igaza is volt.



Érdekes nem csak supp szerint ment egymás savazása...


Erre van bizonyítékod?
Akkor irány a német supp csapat ők úgy is sokkal királyabbak.


Adok egy tuti tippet a hatalmas willpowernek, ha itt szerinte semmi sem jó, tépjen kifele a külföldi szerverre, mindenki jobban járna vele azt hiszem.
Szerintem ebből a vitából szállj ki :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Azért érdekes ez a globális gondolkodás szemlélet. Ha valamit szabad nekem más szerveren akkor itt miért nem szabad?

Abban van valami hogy a magyar kh a innogames része, viszont attól még miért kéne ugyanazoknak a szabályoknak vonatkozni a magyar szerverre mint a külföldire?
Ilyen alapon a lehetne mondani hogy miért nem a szlovák törvények alapján járnak el itthon mikor ez is EU tagország, vagy lehetne mondani az USA-ban miért nem minden törvény egységes?
Talán azért nem mert hasonló a helyzet a kh-hoz. Az alapelvek adottak, minden mást az adott support csapat dönt el, a helyi törvények figyelembevételével. Gondolom az meg sem fordult a fejedben hogy lehet másik szerón van a hiba?
Senki nem kötelez rá hogy elfogadd a magyar kh irányelveit, viszont a regisztrálásodkor Te elfogadtad a magyar szerveren futó szabályokat. Amúgy meg vitatkoznék azzal hogy mindenért tiltás jár...elég sok vitában benne vagyok/voltam már itt külsőn, sokszor személyeskedésig fajulókban is és sohasem tiltottak ki. Lehet nekem van akkora intelligencia szintem hogy a péniszem méregetése nélkül is el tudom mondani ha egy front kicsi, vagy éppen el tudom mondani normálisan azt ha nem értek egyet Zikkel.
A tiltásokra visszatérve, tudok olyan szabályról ami alapján már akár bannolhattak volna engem vagy itt kb majdnem mindenkit, de még is még itt vagyunk.


Ezek szerint akkor talán annyira még sem veszik komolyan a supporterek a szabályokat...Az meg hogy valaki supposként úgy dönt hogy megpróbálja alkalmazni az arany középutat szerintem mindenkiképpen pozitív irány.
Talán nem kéne beleállni a supporterbe ha jogkörével élve zár egy fórumot főleg úgy nem hogy kb a belinkelt szabályzatból 3-4 pont miatt törölni is lehetne az egészet. Úgy meg főleg nem kéne beleállni hogy mellesleg igaza is volt.



Érdekes nem csak supp szerint ment egymás savazása...


Erre van bizonyítékod?
Akkor irány a német supp csapat ők úgy is sokkal királyabbak.


Adok egy tuti tippet a hatalmas willpowernek, ha itt szerinte semmi sem jó, tépjen kifele a külföldi szerverre, mindenki jobban járna vele azt hiszem.

Sajnos ott van, foglalja a barbijaimat!
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Kedves @Stormbringer
Páran név nélkül szeretnénk megkérni,ha már úgy is zárva az elemzős topic,s te szereted a like-okat,készíts 1 elemzést úgy ahogy te látod a helyzetet v58-ról.:)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Kedves @Stormbringer
Páran név nélkül szeretnénk megkérni,ha már úgy is zárva az elemzős topic,s te szereted a like-okat,készíts 1 elemzést úgy ahogy te látod a helyzetet v58-ról.:)

A topic nincs zárva már néhány napja:)

Az elemzésekbe belefogok, de ünnepek után. Illetve, @Syntex -el dolgozunk egy projekten, remélem, hogy az is siker lesz.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
A topic nincs zárva már néhány napja:)

Az elemzésekbe belefogok, de ünnepek után. Illetve, @Syntex -el dolgozunk egy projekten, remélem, hogy az is siker lesz.

Ha pp adományozás akkor tuti siker! Sőt önként vállalkozok hogy a fiókomon próbáljátok ki mennyi elegendő egy játékos igényeinek.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ez a bills egy kemény legény, már a HNK fronton is ott van, véletlenül se a közeliek kapják a belsőt,hogy tömbösődni tudjanak,végülis jó ha szétszórt egy fiók :oops:
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Kezdetet veszi a mid game, ilyenkor mar nem eleg csak a PP, hogy ranglistas legyen :S Sanyaru egy sors
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Eszembe jutott valami...Anno v34en,december 23.-ára volt armánk az MHC-ra,mert előtte 1 nappal jöttek ránk szintén armával.
December 23 milyen ünnep? Nyilván semmilyen.
Mégis a fél kh társadalom nekünkesett mondván,milyen dolog ez,hogy 23.ára armázunk? Pedig szó volt róla,hogy 24.re menjünk-e vagy 23.-ra és utóbbi mellett döntöttünk,hogy senki ne mondhassa,hogy másodpercekkel tűzszünet előtt támadunk.
A Kotlós arma mikor is volt? 24? Tűzszünet előtt pont? Volt róla szó? Nem?
Mielőtt még a mulatóskedvelő Noobleader kijönne,nem a Kotlós klánt akarom leszólni. Csupán az erkölcsi visszaesést a kh-ban. Mert a minőségit azt mindenki látja,de én mást is észrevettem már. Itt senkinek nem számit semmi,a régi játékosokban legalább volt tisztelet,a mostaniakban már az sincs. Hová süllyedtünk?
 
Fent