Világ 58 Csevegő

A reakció pontszáma
37
Ja még valami , azon a napon egy falut nem veszítettünk :)

Se elötte se utána :)




Most szivatsz nem? :D :D Ez tényleg v34es stat :D
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
c
A kokain az jóóó retro drog :D
Nyomozóhatóságoknak leadva.
Ip cím lenyomozás folyamatban.
Fegyveres ellenállás miatt befogják vonni a Terror Elhárítás Központ embereit is.

Tip:4:55 körül mennek, öltözz fel jó melegen.Igyál,egyél előtte.
Nyomozókkal poénkodj vevők rá.

Kitartást. 5 év múlva várunk vissza
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
c

Nyomozóhatóságoknak leadva.
Ip cím lenyomozás folyamatban.
Fegyveres ellenállás miatt befogják vonni a Terror Elhárítás Központ embereit is.

Tip:4:55 körül mennek, öltözz fel jó melegen.Igyál,egyél előtte.
Nyomozókkal poénkodj vevők rá.

Kitartást. 5 év múlva várunk vissza
Srácok ! Van ingyen wifi a böribe ! :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Eszembe jutott valami...Anno v34en,december 23.-ára volt armánk az MHC-ra,mert előtte 1 nappal jöttek ránk szintén armával.
December 23 milyen ünnep? Nyilván semmilyen.
Mégis a fél kh társadalom nekünkesett mondván,milyen dolog ez,hogy 23.ára armázunk? Pedig szó volt róla,hogy 24.re menjünk-e vagy 23.-ra és utóbbi mellett döntöttünk,hogy senki ne mondhassa,hogy másodpercekkel tűzszünet előtt támadunk.
A Kotlós arma mikor is volt? 24? Tűzszünet előtt pont? Volt róla szó? Nem?
Mielőtt még a mulatóskedvelő Noobleader kijönne,nem a Kotlós klánt akarom leszólni. Csupán az erkölcsi visszaesést a kh-ban. Mert a minőségit azt mindenki látja,de én mást is észrevettem már. Itt senkinek nem számit semmi,a régi játékosokban legalább volt tisztelet,a mostaniakban már az sincs. Hová süllyedtünk?
24.ére tűzszünet előtti 1 másodpercbe én szerveztem NEM ARMÁT,hanem csoportakciót mint láthattad,3 falut hoztunk a 6 kiszemeltből,amikor 9 ember megmozdul az nem arma szerintem,lehet te más véleményen vagy ezzel kapcsolatban.A játék beállítása adott lehetőséget erre,miért ne használnánk ki?Senkitől nem fogadtunk el MNT-t az ünnepekre tudtommal ,ha mégis akkor javíts ki.Ha fociban kiállítanak egy játékost,vagy kézilabdában,akkor álljon meg a játék,és ne támadjon az előnyben lévő csapat?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
24.ére tűzszünet előtti 1 másodpercbe én szerveztem NEM ARMÁT,hanem csoportakciót mint láthattad,3 falut hoztunk a 6 kiszemeltből,amikor 9 ember megmozdul az nem arma szerintem,lehet te más véleményen vagy ezzel kapcsolatban.A játék beállítása adott lehetőséget erre,miért ne használnánk ki?Senkitől nem fogadtunk el MNT-t az ünnepekre tudtommal ,ha mégis akkor javíts ki.Ha fociban kiállítanak egy játékost,vagy kézilabdában,akkor álljon meg a játék,és ne támadjon az előnyben lévő csapat?

Nem mondtam én,hogy nem szabad. Persze,hogy szabad.
Figyeltek vagy csak a szátok jár?
Arról beszélek,hogy régebben ilyen nem volt,se mnt se más nem kellett hozzá hogy a klánok ne támadjanak a tűzszünet kezdete előttre közvetlenül. Ha valaki mégis megtette,azt még a saját társai is neheztelték. Mostanra pedig már normális lett. Ennyi.
De tudom ám a választ,a régiek nemis gondoltak rá,hogy mekkora szivatás tűzszünet előtt támadni közvetlenül! Ellenben a mostani tactical genius überpro vezérek már kisakkozták. Engem nem izgat,csak mondom. Nem szabad?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Nem mondtam én,hogy nem szabad. Persze,hogy szabad.
Figyeltek vagy csak a szátok jár?
Arról beszélek,hogy régebben ilyen nem volt,se mnt se más nem kellett hozzá hogy a klánok ne támadjanak a tűzszünet kezdete előttre közvetlenül. Ha valaki mégis megtette,azt még a saját társai is neheztelték. Mostanra pedig már normális lett. Ennyi.
De tudom ám a választ,a régiek nemis gondoltak rá,hogy mekkora szivatás tűzszünet előtt támadni közvetlenül! Ellenben a mostani tactical genius überpro vezérek már kisakkozták. Engem nem izgat,csak mondom. Nem szabad?

Nem tudom milyen régre gondolsz vissza, de v31-en dec 23-ra kaptam (dec 24 éjféltől volt akkor tűzszünet) 3000 kardot, az is elég régen volt, mégis akkor armáztak. Vagy a legendás véegyre gondolsz?
 

DeletedUser15604

Vendég
A Kotlós arma mikor is volt? 24? Tűzszünet előtt pont? Volt róla szó? Nem?

figyelek apu ott írtad, hogy arma

egyébként meg valóban nem feltétlen éri/érte meg
egy ARMA (igen én most rly armáról beszélek nem arról h a szomszédommal közösen támadok valakit és armának hivatom mert denagyyampi vagyok) ami sikeresnek nevezhető volt úgy nézett ki h KO ra tett egy fiókot frontszakaszt vagy 2 fiókot stb. ebben az esetben az ARMÁT követő pl 1 héten keresztül vitték még onnan a falukat a környékbeliek

segítek a tűzszünet miatt nincs az 1 hetes hordás feláll a fiók ergo nem éri meg 1 nappal előtte armázni
szívesen
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
figyelek apu ott írtad, hogy arma

egyébként meg valóban nem feltétlen éri/érte meg
egy ARMA (igen én most rly armáról beszélek nem arról h a szomszédommal közösen támadok valakit és armának hivatom mert denagyyampi vagyok) ami sikeresnek nevezhető volt úgy nézett ki h KO ra tett egy fiókot frontszakaszt vagy 2 fiókot stb. ebben az esetben az ARMÁT követő pl 1 héten keresztül vitték még onnan a falukat a környékbeliek

segítek a tűzszünet miatt nincs az 1 hetes hordás feláll a fiók ergo nem éri meg 1 nappal előtte armázni
szívesen
ilyen falumennyiségeknél amúgy nem kell 1 hét. pláne ha nem top20 a célpont. pont elég egy jól megválasztott célpont jól kivitelezett támadásokkal. az már a karácsonyt sem a felállással fogja tölteni, vagy azt a tevékenységet inkább meghagyja más területeken a játékot meg hagyja a pi...ba
 

DeletedUser15604

Vendég
arra próbáltam rámutatni, hogy régen nem feltétlen azért nem támadták egymást ARMÁVAL mert felvállalták a klánok, hogy esetleg hátrányt szenvednek el a másikkal szemben, de ők nem használják ki a játék adta lehetőségeket, és a saját kárukra a másik karácsonyozására való tekintetből nem támadtak, hanem 1xűen nem érte volna meg
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
arra próbáltam rámutatni, hogy régen nem feltétlen azért nem támadták egymást ARMÁVAL mert felvállalták a klánok, hogy esetleg hátrányt szenvednek el a másikkal szemben, de ők nem használják ki a játék adta lehetőségeket, és a saját kárukra a másik karácsonyozására való tekintetből nem támadtak, hanem 1xűen nem érte volna meg

De már v31 ami szintén nem mai, hanem már min 4 éve volt kb., már ott is támadtak tűzszünet előttre, szóval ez csak a berögzült gondolkodás, régen is támadtak, nem tudom milyen szervereken volt arch, de saját bőrömön tapasztaltam 3000kardot tűzszünet előttre... :D vagy cssk uncsi volt a fórum gondolta beír valamit, hátha stormduálnak lesz munkája is :rolleyes: :rolleyes::p
 

DeletedUser19895

Vendég
A randomnak vége
EIestek
Vezetők meneküInek, a jó katonák kitartanak
Vajon meIyik kIán fogja feIvenni őket?
 
Fent