Világ 58 Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
:D :D
Legyőzött ellenfelekben még mindig vezetünk,ezért álltatok neki egymás nukejait kiütögetni? :D
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Sziasztok! Ezt a gyüjtögetesi módszert valaki elmagyarázná nekem rendesen:) Hogyan lehet így csinálni ? (De elég a fele is!)
 

Csatolmányok

  • 1.png
    1.png
    33,4 KB · Megtekintések: 49

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Sziasztok! Ezt a gyüjtögetesi módszert valaki elmagyarázná nekem rendesen:) Hogyan lehet így csinálni ? (De elég a fele is!)

10+falu + sereg, és 3-4 óra távos gyüjtik, bár ha elég merész vagy mehet 5 órára is. No meg fontos, hogy egész nap menjen éjféltől másnapig :D marmint ne idd magad másnaposra, hanem értsd jól :p
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Sziasztok! Ezt a gyüjtögetesi módszert valaki elmagyarázná nekem rendesen:) Hogyan lehet így csinálni ? (De elég a fele is!)

Szia,

Lenne több is csak sajna most az ünnepek alatt nem voltunk annyira aktívak.
Egyébként a lényeget leírták, aktivitás, sok falu + sereg kell.
Remélem megérted hogy miért nem írom le hogy hány percre szoktam küldeni a csapatokat :)
De azt ajánlom hogy minél kevesebbre küld őket, az a legbiztonságosabb, viszont vedd figyelembe az aktivitásodat is, mert ha áll a sereg akkor már jobban megéri nem mind a 4 opcióba küldeni őket hanem mondjuk csak az első kettőbe, de akkor többre.
Ez mellé természetesen scriptet is használok amit itt megtalálsz:

ui: jah meg a gyűjtés nem napi, hiába az szerepel hogy 12.26. ;)
Ha előzőnapi átlóg ez napra akkor az előzőnap gyűjtött x mennyiség az ez napiba fog beszámolódni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19651

Vendég
Átklánháborúztuk az éjszakát majd éjfélkor a főhadi mellől lőttük fel a tűzijátékot. Idén az Innogames adott otthont a szilveszteri mulatságnak.
 
Fent