Világ 58 Csevegő

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Az =AV= és =AK= szövetségesek. :) Illetve meg nem erősített információk szerint az =AK= az Ez van-nal is próbálja felvenni a kapcsolatot, gondolom inkább kevesebb, mint több sikerrel.
azta híííít szencségíííít milyen jól informált vagy :D
Nem amúgy. Nem vagyunk szövetségesek,szimplán golyófogók.
Amiután elfogytak,beolvasszuk hozzánk a Cotl-ot Utána a HNK-kat és egy centrifugális tervnek köszönhetően 2 hét alatt végig verjük a szerót.
utoljára fogjuk hagyni a baba popó nevű vagy babba jó nevű játékost ,őt blokád alá vonjuk és ki éheztetjük.
Remélem a tervünk minden egyes elemét érted
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Everything a beastet nem 56on alapította hanem mindenhol ahol játszott kB. 43on egyedül araztam be az egész klanjan. De jó látni, hogy még próbálkozik mert ahogy én tudom még igen csak tejfölös szájú. 4-5 év múlva meg bármi is lehet belőle ahogyan a mai "nagyok" sem voltak sehol 5-6 éve, mint Arch, hs, sofi. Bár ki tudja ki fog játszani meg ezzel 4-5 év múlva. Amit leirtal egyébként egy nagyon amatőr klan jellemzői szerintem mindannyian voltunk ilyenben ezért is faroltak le tőletek. Ez nagy részben a ti hibatok másodban sajnos a jateke mert a hozzád ill hazzatok hasonlóak ma már nem igazán kapnak teret.. Talán az egyedüli aki erre képes volt az bazsikam, de ő is azért mert alapjaraton iszonyat competitiv a mentalitása és talán a legmotivaltabb játékos volt az elmúlt időszakot nézve (plusz azért én is segítettem öt egy picit) ill. egy kis pénzt is fordított a játékra. Sajnos egy olyan dologba nézett bele amitől óvni akartam még anno azáltal hogy nem csatlakoztunk sehova.
Everything. fiók tagja voltam még valamikor,32-őn lett elsőnek BEASTS . Célunk mindig is egy kisebb embercsoportból álló elit klánt létrehozni .
Nem tudom,hogy ki van abban a fiókban jelenleg,de akikkel én toltam mindenek csak nem tejfölös szájúak. 34-en szerintem ez egész jól összejött nekünk,történt ami történt .
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Morcos vagyok, mert a bejgli evés közben azt olvasom, hogy ki mekkora penge és a másik mennyire béna :D Mindezt ünnepekkor :D

Jó, de tudhatnád, hogy mind csak ámítás, és álvita, hiszen mindenki tudja hogy Zsemle az örök legjobbak ranglistán is az első.
Mondjuk egyes legendák szerint így néz ki a lista:
1. Zsemle
2. Zsemle
3. Zsemle

De lehet csak legenda, bár elég hihető:D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18797

Vendég
nemértem a fórum főnökök miért zárják a topicokat, háborús játék benne van egymás csipkeIődése és társai
ha ennyire szeretetet barátkozást akartok, átIehet nevezni a játékot barátok köztre azt nem nemesvonat megy majd hanem berényi miki
 

Deleted User - 1528109

Vendég
nemértem a fórum főnökök miért zárják a topicokat, háborús játék benne van egymás csipkeIődése és társai
ha ennyire szeretetet barátkozást akartok, átIehet nevezni a játékot barátok köztre azt nem nemesvonat megy majd hanem berényi miki

Mondd meg nekem , hogy egy elemzős topikba miért kell méregetni a nemlétezőnket? Ha erre adsz nekem egy épkézláb választ, esküszöm , hogy meghívlak egy kávéra. Én már két indokot is írtam neked a fenti mondatokkal., de mivel a kákán is keressük a csomót, sorba veszem őket.
Elemzős topikban leginkább elemzéseket szeretnék látni, nem méregetést. A baráti csipkelődésre itt a csevegő.
A játékban benne van a "csipkelődés és társai", de a beszélgetés elment olyan irányba, amely később moderálást igényelt volna. Így inkább elejét vettem és nem osztogatok senkinek sem pontokat, mindenki boldog lesz. Én kérek elnézést, hogy nem akarok felesleges bant és pontot osztogatni.

Remélem, hogy választ kaptál minden kérdésedre.
Boldog Karácsonyt neked is.
 
Fent