Világ 58 Csevegő

Deleted User - 1528109

Vendég
Storm én sem értem mi bajod volt.Szerintem csak feltűnési viszketegség :)
Illetve ezzel pont te méregeted a nemlétezőt, hogy te megteheted hogy tiltod!


"A randomnak elmondtam már a tudást és a becsületet vegyék le a profiljukról, mert nekik az nincsen és nem is volt.Szala meg 1 nulla :)"

Csak hogy egyet idézzek..
Bocsi @Say Hi de ha ez neked normális elemzés és ebben valóban LEV szám elemzés volt, akkor rendben, velem van a hiba.
Tovább sem kellett olvasnom, máris találtam egy ilyet.
Ezért lett zárva a topik, mert innen már jött volna a vita. :)
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Holnap megigerem, hogy megnyitom a topikot.
Ne szedjetek érte le a fejemet :D
Ma már túl fáradt vagyok hozzá.. Azaz Inkább kábult :D
 

DeletedUser18797

Vendég
én jobban eIoIvasom ha mennek a szócsaták, a fightok, hisz ez hozna kis tüzet a játékba
persze nem azt írom, h verbáIisan szidjuk egymást mert az tényIeg nem ide vaIó
"Szala meg 1 nulla" de ha iIyenekért zárjuk a topicot,,,akkor eIég gyengeIeIku emberek vannak itt
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Most láttom,mi volt a stat részen xddd

Mondjuk ara a 0-2re is kíváncsi lennék xddd

:D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Holnap megigerem, hogy megnyitom a topikot.
Ne szedjetek érte le a fejemet :D
Ma már túl fáradt vagyok hozzá.. Azaz Inkább kábult :D
Szerintem forummodi ként nem abba kellene beleszólnod , hogy mire mikor kik miért használnak egy topikot hanem a szabályok betartására , oké interaktív vagy de már túlon túl is , ne a haverunk próbálj lenni hanem egy normális support tag
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Szerintem forummodi ként nem abba kellene beleszólnod , hogy mire mikor kik miért használnak egy topikot hanem a szabályok betartására , oké interaktív vagy de már túlon túl is , ne a haverunk próbálj lenni hanem egy normális support tag

Ha túl hivatalos az ember és végzi szóról szóra a feladatát, akkor bunkó és vissza él a jogaival.
Ha közvetlen próbál lenni az ember, akkor pedig megrónak, hogy miért nem vagy hivatalos és végzed a munkát.
Ezek szerint igazából semmi sem jó.

No de hogy az állításodra is válaszoljak.
Moderátorként pont hogy jogköröm moderálni a topikokat, beleszólni annak rendeltetésszerű használatába. Illetve semmi zokszó nélkül is törölhetek topikot.

Én még mindig azt vallom, mint a felvételem elején. A játékosokért vagyok, nem magamért. Ezen pedig nem fogok változtatni.
Ha viszont nektek ez gondot okoz, akkor elgondolkozok a továbblépésen.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Ha túl hivatalos az ember és végzi szóról szóra a feladatát, akkor bunkó és vissza él a jogaival.
Ha közvetlen próbál lenni az ember, akkor pedig megrónak, hogy miért nem vagy hivatalos és végzed a munkát.
Ezek szerint igazából semmi sem jó.

No de hogy az állításodra is válaszoljak.
Moderátorként pont hogy jogköröm moderálni a topikokat, beleszólni annak rendeltetésszerű használatába. Illetve semmi zokszó nélkül is törölhetek topikot.

Én még mindig azt vallom, mint a felvételem elején. A játékosokért vagyok, nem magamért. Ezen pedig nem fogok változtatni.
Ha viszont nektek ez gondot okoz, akkor elgondolkozok a továbblépésen.
De cuki vagy mikor morci vagy :D nem véletlenül írtam , a 2 véglet vagy csak kb , talàld meg a középutat :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ha túl hivatalos az ember és végzi szóról szóra a feladatát, akkor bunkó és vissza él a jogaival.
Ha közvetlen próbál lenni az ember, akkor pedig megrónak, hogy miért nem vagy hivatalos és végzed a munkát.
Ezek szerint igazából semmi sem jó.

No de hogy az állításodra is válaszoljak.
Moderátorként pont hogy jogköröm moderálni a topikokat, beleszólni annak rendeltetésszerű használatába. Illetve semmi zokszó nélkül is törölhetek topikot.

Én még mindig azt vallom, mint a felvételem elején. A játékosokért vagyok, nem magamért. Ezen pedig nem fogok változtatni.
Ha viszont nektek ez gondot okoz, akkor elgondolkozok a továbblépésen.
Screenshot_20191226-104039.png
Screenshot_20191226-104617.png
Screenshot_20191226-105728.png
Meg hany példát hozzak introl, ami ott nem gond itthon meg alsó hangon is komment törlés sok esetben még bann ha az illető meg meri kérdezni hogy mi a fene? (és most sem a fenere gondolok...)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1530803

Vendég
Oh értem a külföldiek nem emberek rájuk más szabály vonatkozik.

Arról akarsz beszélni hogy az utóbbi évek legnagyobb speedes csalójabol hogyan lett vice-coma? Hogy valaki ellen Skype ill. Discord képeket használnak fel?

Tényleg nem látod, hogy mi a problémánk vagy csak adod a szépet?
 
Fent