Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

DeletedUser19195

Vendég
Okosak amúgy első adagnál nm is álltam be hagytam romboljanak még is rá jöttek :/
Baszki Hori mondtam nem kéne az a kém.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
És még azt se tudják kik fognak átmenni az Os-be tőlük:D.
Milyen kellemetlen amikor onnan kapod a nemest a seggedbe ahonnan nem várnád:p!
 

DeletedUser19013

Vendég
Nee, a te embereidről még nem tudnak, gyors töröld míg nem lássák :oops:
 

DeletedUser20064

Vendég
És még azt se tudják kik fognak átmenni az Os-be tőlük:D.
Milyen kellemetlen amikor onnan kapod a nemest a seggedbe ahonnan nem várnád:p!

XDDDD Hát aki oda vágyik annak biztosan nem fordul ki a gyomra attól ami ott van. LCN azért ismerlek már. Jó poén volt :D:cool: Jó mondjuk Én kérek elnézést, hogy ilyen istenségekkel, a tökéletes és minden formában makulátlan -OS-al egy helyre merek írni.(Megelőzve a Szupersztár játékosok kommentjeit) Aztán horiwtzer nehogy kitiltassátok a Rumpel fiókot is :rolleyes::D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
XDDDD Hát aki oda vágyik annak biztosan nem fordul ki a gyomra attól ami ott van. LCN azért ismerlek már. Jó poén volt :D:cool: Jó mondjuk Én kérek elnézést, hogy ilyen istenségekkel, a tökéletes és minden formában makulátlan -OS-al egy helyre merek írni.(Megelőzve a Szupersztár játékosok kommentjeit) Aztán horiwtzer nehogy kitiltassátok a Rumpel fiókot is :rolleyes::D


Csak hogy helyén legyenek a dolgok ahhoz Horinak semmi köze nem volt sem Ledőrnek .. az én hülyeségem miatt történt ami történt.. :( de kösz hogy emlékeztetsz.. ám úgy tudom ilyesmiről itt nem szabad beszélni..
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Annyi butaságot olvastam itt ma hogy gondoltam én is benyomok valamit:D,dehogy éljek egyik kollégánk szavaival"nekünk nem kémeink vannak hanem barátaink";)!

Mért mi van nálunk?Én már régen röhögtem ennyit egy szerveren.
 

DeletedUser19013

Vendég
Csak hogy helyén legyenek a dolgok ahhoz Horinak semmi köze nem volt sem Ledőrnek .. az én hülyeségem miatt történt ami történt.. :( de kösz hogy emlékeztetsz.. ám úgy tudom ilyesmiről itt nem szabad beszélni..
Mondtuk, hogy a szerelem és háború nem jó kombó de nem hittél nekünk :rolleyes:
 
Fent