Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Hali Korbi. Mi újság veled?

Előtted szóló tagocska megfontolandó dolgot írt ám. :rolleyes::)
Megkérdezted múltkor, hogy mizu a megfázással, még nem válaszoltam, ne haragudj. Március óta már jobban vagyok :'D Köszönöm.

Újság nincs, munka és feladat látástól vakulásig ahogy annak lennie kell. Hogy ne csak közhelyekkel dobálózzak a mi újságra válaszolok rendesen is :D Valamelyik nap (jó, lehet pár héttel ezelőtt volt) az infoparkban teszt alanynak használtak a kóla új energiaitalának a tesztelésére. Kaptam egy karton minta terméket, s mint egy jó kutató magamon le is teszteltem. :D Roppant érdekes volt, teljesen új fogalmat nyer általa az energiaital (nem egészséges, ne igyatok!!!). Kicsit olyan az íze, mintha egy doboz rágót szórtam volna a kólába ami feloldódik és az egészet jegeskávéval bolondítanám, de alapvetően nincs vele baj (azt leszámítva, hogy szerintem kamu az a koffeintartalom, amit ráírtak), a hatása nem eget rengető, nem fogtok tőle egész éjjel farmolni, az tuti :D

Remélem a kérdésednek eleget tesz eme válaszom. :p
 

DeletedUser19861

Vendég
Szép napot, sziasztok
Én mint a fekete seregbe beépített Harcos kém (Gumi ne haragudj, hogy a szavaiddal élek, de rám ragadt) szeretnék pár tanácsot adni a kémeknek, s azoknak akik infót kapnak :)
1. Ha már infót kaptok akkor legyen kicsi eszetek s ne éljetek vissza vele, mert ezzel magatoknak s a klánotoknak redukáljátok le az infót
2. Nem lehettek ennyire buták, hogy ezt így használjátok fel, de komolyan. Most sajnos több infótok nem lesz, vagyis sokkal kevesebb

Yugi, ne haragudj a szavaidért " nekünk nem kémeink vannak, csak barátaink", ez akkor is borzasztó ciki :D, nem az első eset, mostmár nagyon bután csinálják s muszáj tanácsot adjak, megértitek na
Névtelen.jpg
Rumpi fiók végképp nem kell tagadja :D
Van itt még bizonyíték, egy esti faluátvétel, ez lett belőle
rump.png


És nem csak rumpi fiók, még vannak képek, előző bekérőkről is, most nincsen kedvem visszakeresni
Szóval, tanácsokért lehet bizalommal hozzám fordulni
Tudok adni
További szép napot
Resurgente fiók/Barni, alias kém :)
 

DeletedUser20064

Vendég
Jó de yugitól mit vársz, saját maga még életébe nem indított. :D 50-n is csak a kémekkel, meg a HNK hülyítésével 5K... 5k falu előnyből ment. A KH legaljának mindenre szüksége van, hogy bármi esélye legyen, sok a gyász mit vársz. a "Veretlen gall" aki már többször is ellett verve.. ugyebár.. :D EG-OS- Féle aljanépből való. DSA-s szégyen. A kh fertője klán.

Üdv: SF
 

DeletedUser19861

Vendég
Bocsánat, kifelejtettem
Második képről annyit érdemes tudni, hogy Sayni ellőnemeselt nekem :D, de elfoglalta a falut, s mivel inaktív ezért sikerült neki egy képernyő fotót nyomnia :D

Majd drága barátunk tudta, hogy be kell védenie

rump 2.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1470171

Vendég
Ne haragudj ,de teljesen hülyeség amit írtál. 2 hete belsőzitek azt a fiokot,mindennap kémleljük.
Valakinek volt egy ötlete ,hogy időzítsünk rá nem lehet benne sok védő.... Erre jöttem én, aki mindenkit leszart és random inditottam tegnap este az összeset amim volt... a többiek meg csak jöttek utánam .
a frontnak semmi köze nem volt .... de akadjatok ki ,hogy a morálharcosotok itt volt 2 honapig és hagytuk..
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Kedves barnaborsos1

Nem értem most mi a próblémád??
Ki lett kémlelve joker faluja és nem volt bevédve.A mi moralunkkal is kb 10 Nuke kivitte volna,szerinted ott kellett volna hagynunk??
A falut pedig elfoglaltuk idő közbe igy láttuk hogy nemessel jöttök és tudtuk hova kell védenünk.
Akkor most ezért van kemunk nálatok ??
Ezzel s seregbekérővel meg csak azt bizonyítod hogy nektek van nálunk kemetek
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Szerencsénk volt,hogy este mentem és nem reggelre.. onnan láttuk az egészet.. Szimplán szerencse.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Mika saját magának elő nemeselt falujára is pontosan tudta,- bocsi isteni sugallata volt:rolleyes:-, pilvonak hogy még 1 nemest kell küldenie ami valahogy pár perccel a -ön támadás után lett kiküldve. Micsoda szerencse.
a tőlem kiküldött 90+ támadó faluból nagyrészt pontosan mázlija volt minden fióknak, hogy tudták a 600 kimenő támadásból mi volt éles. :rolleyes:
Miután a krumpli/raszputyin (nem tudom leírni bocsi:oops:) fiókot 4 napon át szarrá bombáztam ezt elég érdekesnek tálaltam:rolleyes:
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Mikánál kémleltem mind kettő ott levő faluját.
Láttam benne a nemest.
Azért senki nem most kezdte szerintem a játékot ,ne haragudj hogy előre gondolkozok :oops::rolleyes::rolleyes:
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Mika saját magának elő nemeselt falujára is pontosan tudta,- bocsi isteni sugallata volt:rolleyes:-, pilvonak hogy még 1 nemest kell küldenie ami valahogy pár perccel a -ön támadás után lett kiküldve. Micsoda szerencse.
a tőlem kiküldött 90+ támadó faluból nagyrészt pontosan mázlija volt minden fióknak, hogy tudták a 600 kimenő támadásból mi volt éles. :rolleyes:
Miután a krumpli/raszputyin (nem tudom leírni bocsi:oops:) fiókot 4 napon át szarrá bombáztam ezt elég érdekesnek tálaltam:rolleyes:
Mar bocsi de te is okos lehetsz.. ha 500 bejovo van ulti fioknál (láttam) aminek nagyresze rombol vagyí kis támadas akkor SZERINTED KIRE MEHETETT AZ ÉLES TÁMADÁS ? talán a másik cp-dre?? huu magic.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Btw nekem is volt egyszer egy hasnonló nemeselésem. Tudtam, hol van mentamaki nemese, tudtam hogy rá fog foglalni a távolabbi nemesemre, ezért vaktába küldtem magam után 1 perccel nukeot meg két nemest, és gyütt a falu :D Akkor megkaptam, hogy csaltam, pedig csak előre gondolkodtam! Nem minden az aminek látszik, bár az ilyen rohadt nagy szerencsék csinálnak vagy csalót az emberből, vagy godtier játékost. Remélem itt se csalásról meg kémkedésről volt szó, hanem valaki olyan ügyes volt, mint én :cool::cool::cool:
 

DeletedUser19861

Vendég
Kedves barnaborsos1

Nem értem most mi a próblémád??
Ki lett kémlelve joker faluja és nem volt bevédve.A mi moralunkkal is kb 10 Nuke kivitte volna,szerinted ott kellett volna hagynunk??
A falut pedig elfoglaltuk idő közbe igy láttuk hogy nemessel jöttök és tudtuk hova kell védenünk.
Akkor most ezért van kemunk nálatok ??
Ezzel s seregbekérővel meg csak azt bizonyítod hogy nektek van nálunk kemetek


Bocsi, de nagyon összevissza beszélsz :D
Mindösszesen 9 perccel vitte el előttem
És egyetlen egy nuke kellett
 

DeletedUser19861

Vendég
Én csak tanácsot akartam adni a kémeknek, abba vagyok profi, nem kell felháborodni
Sok "barát " van a mai kh-s világokon :))))
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Mar bocsi de te is okos lehetsz.. ha 500 bejovo van ulti fioknál (láttam) aminek nagyresze rombol vagyí kis támadas akkor SZERINTED KIRE MEHETETT AZ ÉLES TÁMADÁS ? talán a másik cp-dre?? huu magic.
Mindeközben másik 2 játékost is támadtam 1/3 1/3 1/3 elosztásban. Keleti oldalt mellékesen hátországban. Minden elismerésem 6/1 arányban eltaláltad mi éles :rolleyes: fordított esetben már itt jönnétek hogy büdös csaló banda vagyunk.:D ha mondjuk tőlünk töltené ki valaki a Ti csapat jelentést, fűha milyen ugrálás lenne idekint. Nade csapat mozgások kilőve úgy látom sokaknál már, hajrá és sok sikert. Külső off
 

DeletedUser19861

Vendég
Bocsi, de nagyon összevissza beszélsz :D
Mindösszesen 9 perccel vitte el előttem
És egyetlen egy nuke kellett



Illetve nem csak a faluról van szó
Folyamat leadjátok a seregjelit, de nem gond, következőleg küldök cp-t :D

Köszönöm szépen, rendes tőletek
Van jobb dolgom is, skypon s kh-n megtaláltok :D
 
Fent