Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Persze, amennyiben a többi feladatukat is rendesen ellátják.
De jelenleg, ha fele annyi energiát fordítanának a hozzájuk érkező levelekre, mint külsőre, már mindenki sokkal boldogabb lenne. Hisz az is a support feladata! Sőt, szerintem prioritást kellene élveznie azoknak a feladatoknak, mintsem a külső fórumon való szórakozás.

Nem akarok személyeskedni és megbántani a két delikvenst, de ha mondjuk nem az interjúkkal lennének elfoglalva és irogatnának fórumra 1-2 óránként, akkor talán lenne idejük a hozzájuk tartozó levelekre is! (Tudtommal ezt a feladatot is vállalták, mikor supportok lettek!)
Nem mellesleg MÁSFÉL NAPJA nem kaptam semmi választ tőlük, de közben látom, itt a fórumon jól elszórakoznak?

A híres mondásuk: "A support a játékosokért van"...

Jó lenne, ha minden egyes feladatukra megfelelő figyelmet fordítanának, nem csak azokra, amikhez kedvük van! :)

Elnézést a kommentért!

Direkt nem törlöm ezt az üzenetet, mi több, válaszolok is rá. Az tudnotok kell, hogy a supportereknek is lehet dolguk, jogukban áll a szabadidejükben fórumozni és a szabályzatban foglaltak szerint 48 órán belül kötelesek válaszolni egy-egy ticketre. Előfordulhat, hogy Te azt látod, ők itt "fórumozgatnak", de lehet, azért nem válaszolnak a ticketedre, mert épp többen konzultálnak rajta, lehet aki megnyitotta a ticketet, nem áll módjában foglalkozni vele, vagy lehet, hogy dolgozik, és meló után fog nekiállni megoldani. Ti sem tudhatjátok, mi áll a háttérben, ahogy egyébként jómagam sem tudom, ugyanis én fórum moderátor vagyok, a supportos dolgokra nincsen rálátásom. Ami bann járni fog, az nem amiatt jár, amit mondasz, hanem amiatt, ahol mondod. Ha legközelebb azt látod/látjátok, hogy az önkéntes supporterek "zavaróan sokat fórumozgatnak", írjatok NovaLee-nek a support rendszeren, az ő feladata utánajárni az ilyen ügyeknek. De semmiképp sem fórumtéma az ilyen. Amiatt nem törlöm, és válaszolok is rá, hogy ne megint csak az legyen, hogy "jaj, ez a hülye suppos már megint csak bannol és eltakarít mindent", mert úgy vélem, így több esély van arra, hogy megértsétek, amit próbálunk mondani Nektek. A szabályok a mi kezünket ugyanúgy kötik, ahogy a játékosokét, abban pedig le van írva, hogy a ticketekkel kapcsolatos ügyeket NE a fórumon tárgyaljuk meg, továbbá a supportereket kritizálni, becsmérelni szintén NEM tanácsos.
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Direkt nem törlöm ezt az üzenetet, mi több, válaszolok is rá. Az tudnotok kell, hogy a supportereknek is lehet dolguk, jogukban áll a szabadidejükben fórumozni és a szabályzatban foglaltak szerint 48 órán belül kötelesek válaszolni egy-egy ticketre. Előfordulhat, hogy Te azt látod, ők itt "fórumozgatnak", de lehet, azért nem válaszolnak a ticketedre, mert épp többen konzultálnak rajta, lehet aki megnyitotta a ticketet, nem áll módjában foglalkozni vele, vagy lehet, hogy dolgozik, és meló után fog nekiállni megoldani. Ti sem tudhatjátok, mi áll a háttérben, ahogy egyébként jómagam sem tudom, ugyanis én fórum moderátor vagyok, a supportos dolgokra nincsen rálátásom. Ami bann járni fog, az nem amiatt jár, amit mondasz, hanem amiatt, ahol mondod. Ha legközelebb azt látod/látjátok, hogy az önkéntes supporterek "zavaróan sokat fórumozgatnak", írjatok NovaLee-nek a support rendszeren, az ő feladata utánajárni az ilyen ügyeknek. De semmiképp sem fórumtéma az ilyen. Amiatt nem törlöm, és válaszolok is rá, hogy ne megint csak az legyen, hogy "jaj, ez a hülye suppos már megint csak bannol és eltakarít mindent", mert úgy vélem, így több esély van arra, hogy megértsétek, amit próbálunk mondani Nektek. A szabályok a mi kezünket ugyanúgy kötik, ahogy a játékosokét, abban pedig le van írva, hogy a ticketekkel kapcsolatos ügyeket NE a fórumon tárgyaljuk meg, továbbá a supportereket kritizálni, becsmérelni szintén NEM tanácsos.
BANNT NEKI!!!!!4444NÉGYNÉGY!!!
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Az szerinted megoldás lenne?
A megoldás ha privát üzenetben mondod el neki a szabálysértés okát, és kikéred a véleményét erről,továbbá fent tartod a hozzászólását 48oráig. utanna értelmetlen lenne megtartani a bejegyzést mert nem ide való.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
A megoldás ha privát üzenetben mondod el neki a szabálysértés okát, és kikéred a véleményét erről,továbbá fent tartod a hozzászólását 48oráig. utanna értelmetlen lenne megtartani a bejegyzést mert nem ide való.

Ha privátban írja le a problémát, akkor az lesz, hogy mennyire félős nyuszi a supp, hogy nem meri nyíltan felvallalni a véleményét. Mivel valami "csoda" folytán úgyis kiszivarog a levél és az érintett ezzel szeretne lejáratni minket. Igazából, bármit reagálunk, mindig lesz rá kifogás, szóval erről, hogy mindenkinek megfeleljunk, már lemondtam:D
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Ha privátban írja le a problémát, akkor az lesz, hogy mennyire félős nyuszi a supp, hogy nem meri nyíltan felvallalni a véleményét. Igazából, bármit reagálunk, mindig lesz rá kifogás, szóval erről, hogy mindenkinek megfeleljunk, már lemondtam:D
Egy normális player szerintem felfogná a dolgokat úgyis. Ahogy mondták régen: "Sok a hülye kevés a töltény". Bár egy próbát megér.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Próbáltunk mi már mindenhogy IS, de az sem volt elég jó
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
krokodil, (post: 248185, member: 20123)


Lassan vigyétek jó ember volt.. :p

"Hősként fogunk emlékezni rád.." :D :D - Hori mondta.. :rolleyes: őt gyorsan is vihetitek..:p
 
Utoljára szerkesztve:
Fent