Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
3 különböző faluból? 100 ms különbségekkel? neked hányszor sikerült?
akkor már miért nem ugyanabban a másodperc ezredbe indít az illető? miért pont vonatként indítja? úgy is kiírja a koordit + falunevet először címkézés nélkül.

Van egy Google Chrome alkalmazás pont ezekre, és külön fórum van róla, hogy legálisan lehet azzal indítani ilyen fake vonat jellegű támadásokat....
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
3 különböző faluból? 100 ms különbségekkel? neked hányszor sikerült?
akkor már miért nem ugyanabban a másodperc ezredbe indít az illető? miért pont vonatként indítja? úgy is kiírja a koordit + falunevet először címkézés nélkül.
Ha esetleg megtudnátok mondani, hogy mely falvakból indult a támadás és melyikbe érkezett (koordit, hogy térképen tudjam megnézni pl..) úgy amúgy több mindent lehetne mondani, mert ha a 3 falu azonos távra van attól a falutól amit támad akkor a bővítmény ami kint van fórumon meg a gyors gombbal való váltás okés, de ha nem akkor viszont már érdekesebb a dolog.
 

DeletedUser19651

Vendég
Ben Solo nyugodj meg, lehet. TWTE bővítménnyel amit legálisan használhatsz. Azt hittem te tudsz mindent;)
 

DeletedUser19651

Vendég
Elnézve a világ alakulását az OS stagnál, enyhe lejtmenetet produkál. Ha a dühös tömegből álló NN kláncsoport kitartóan folytatja ezt a teljesítmény produkciót , az OS klán elfogyhat. Jó úton halad az NN kláncsoport a győzelem felé!
Gratula nekik így tovább!
 

DeletedUser19651

Vendég
Vadit hordja rendesen az NN. Ez egy erős kezdet a NoName klántól! Gratula!
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Arra kérlek továbbra is, hogy készíts erről egy videót.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen nagy valószínűséggel sikerül neked 10 alkalommal végigenterezni tegyük fel, 4 támadást 100 milisecenként.
Nem muszáj, hogy több, lehet akár az is, hogy egy faluból történjen, ami a lényeg, hogy szabad kézzel, script és bővítmény nélkül.
Ne érezd ezt támadásnak, ez egy puszta kérés feléd.. :)
Tudtommal van legal fake indito bovitmeny nyar ota
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Arra kérlek továbbra is, hogy készíts erről egy videót.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen nagy valószínűséggel sikerül neked 10 alkalommal végigenterezni tegyük fel, 4 támadást 100 milisecenként.
Nem muszáj, hogy több, lehet akár az is, hogy egy faluból történjen, ami a lényeg, hogy szabad kézzel, script és bővítmény nélkül.
Ne érezd ezt támadásnak, ez egy puszta kérés feléd.. :)

Ben az Istenért...

Itt van egy kattintás az egész...
 
A reakció pontszáma
51
Megtanultál olvasni?
Azt írta, gyorsan végigenterezve az ablakokat, el lehet indítani.

Ezt a bővítményt én is tudom, valamint a régi cncdani -s fakescriptet is ismertem. Viszont nem erre voltam kíváncsi, fogd már te meg fel.

Syntex azt állította meg lehet valósítani gyors enterezéssel, akkor mutassa meg, mert én nekem nem sikerül. :)..

ezért nem vagy support, ők ügyesebbek!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Megtanultál olvasni?
Azt írta, gyorsan végigenterezve az ablakokat, el lehet indítani.

Ezt a bővítményt én is tudom, valamint a régi cncdani -s fakescriptet is ismertem. Viszont nem erre voltam kíváncsi, fogd már te meg fel.

Syntex azt állította meg lehet valósítani gyors enterezéssel, akkor mutassa meg, mert én nekem nem sikerül. :)..
Lehetséges kézzel is, a régi operaból,ha akarja.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Térjünk kicsit vissza...
Eddig semmilyen fakevonatot nem lehetett elindítani, mivel mindegyiket ellenezte a support.
Azért van most egy bővítményes, ráadásul csak chrome böngészővel,, amit belinkeltél, amit Syntex felrakott, mert azt engedik.

Térjünk akkor vissza...
Ne beszéljünk, ne gondoljunk félre semmit.
Se böngésző beállítással, se bővítménnyel, sem pedig script segítségével, indítson már el 4 támadást saját kezűleg.
Gyors ablakozás.. C'mon... ;)

Te pedig amit félreértesz...
A hangsúly azon van, hogy semmiféle segítség nélkül ne lehessen indítani.
Ha pedig használ segítséget, akkor pedig legálisat, elvégülis a support hozta ezt a szabályt.

De jobb lenne, ha már a Support válaszolna, és mutatná már be, és ha lehetséges az ilyesmiféle indítás, akkor rágyúrok erre megtanulni, ha azonban nem, akkor kijár a tíltás ismételten pár fiókra... :)

Tab+enter 100mbit/s net 8gb ram géppel is simán megcsinálja, legalábbis én láttam már olyan legendát... Nekem, társaimnak is sokszor volt már olyan, hogy egyszerre kettőre kellett indítani...
 

DeletedUser20149

Vendég
956B9FEC-2C6E-4650-887B-32292AB07008.jpeg

Az inditasokra reagalva, par napja egy ilyenbe csoppentem, nem lehetetlen, csak sok a veletlen
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Ben barátom, csak nem azért vagy ennyire bele kötve a Suppba mert nem vettek be maguk közé? :oops: :D:p
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Valójában nem volt mindig legális, dehát egy szupportnak ezt nem kell tudnia, elég ha tud bannolni. ROFLMAO
Nekem megvan még a ticketem, amelyben konkrétan rákérdezek Sajtmacskától, hogy mi a helyzet most ezekkel. És egyenesen leírja, hogy nem tiltott. Dehát egy megmondó embernek nem kell utána járni a dolgoknak, elég ha hőzöngeni tud. :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Ez mint szép és jó. Csak mert te 10 éve rakerdezel valamire és akkor a helyzet áll valahogy nem azt jelenti hogy mindig úgy volt. Arról nem beszélve, hogy valamilyen iszonyat jó indok miatt máshogy vannak a szabályok itthon és pontneten. Ott betiltottak mindent egy időre mert nem bírtak a bovitmennyel mit kezdeni. Ami először szabályos volt, majd betiltottak és most megint szabályos. De szerencse hogy egy megmondoember vagyok csak és nem tudok semmit. Én ezért permat kaptam, amit te csináltál. Másik provokációja és degradalasa... De nem gond muci, nézegesd csak a ticketedet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Ez mint szép és jó. Csak mert te 10 éve rakerdezel valamire és akkor a helyzet áll valahogy nem azt jelenti hogy mindig úgy volt. Arról nem beszélve, hogy valamilyen iszonyat jó indok miatt máshogy vannak a szabályok itthon és pontneten. Ott betiltottak mindent egy időre mert nem bírtak a bovitmennyel mit kezdeni. Ami először szabályos volt, majd betiltottak és most megint szabályos. De szerencse hogy egy megmondoember vagyok csak és nem tudok semmit. Én ezért permat kaptam, amit te csináltál. Másik provokációja és degradalasa... De nem gond muci, nézegesd csak a ticketedet.

Te álltál belém először és provokáltál. :) De felesleges ezen vitatkozni, mint ahogy lovagolni is. Egyébként az info 2018 elejéről származik.
Itt is hosszú ideig nem volt állásfoglalás az indító bővítményről, majd tiltották és most engedélyezett. Nem szerencsés dolog, de ez van.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Mindenesetre, én arra kértem fel Syntexet, hogy akkor gyorsan enterezze le.
Nem mellébeszéléseket kérek, hanem bizonyítást.
Mert "megmondó embernek" amúgy könnyű lenni, ahogy te is leírtad.

És visszatekintve a múltba...
Azért találták ki a fakevonatokat, mert egyesek hazudtak a supportnak, hogy gyors kattintgatással el lehet indítani támadásokat 100 ms-enként.
Erre megbabrálták az operát, és csak utána jött cncdani műhelye, majd jött a chrome és annak a bővítménye.
Ez az egész vonatrendszer nem alakult volna ki, ha a régi "fejesek" már akkor leosztották volna a bannolásokat.
[nem csak itt, minden szerveren]

Ehelyett mindenki elhitte, hogy ezt lehet.
Szóval nem volt mindig legális az operás megoldás sem.
Emlékszem azért arra, hogy nem lehetett semmilyen vonatot sem kiküldeni, mert nem engedték régen sem, valamint ti sem, mert akkor ezt a bővítményt is ennyi erővel feleslegesen raktátok ki ide.
Ennyi erővel én is megoldottam volna eddig operából, vagy akár letöltöm a cncdanitól a fakevonat küldőt, mert nektek aztán mind1..

Igazából mi is a különbség?
Most már cnc dani fakevonatát is lehetne ennyi erővel használni, nem érdekel titeket szerintem az, hogy mit használok. Ha már legális a fakevonat küldés, akkor teljesen mind1 a forrás... Vagy ha nem, miért is nem?
A kérdés jogos. Az elvek és az alapszabályok, hogy nem automatizálhat egyetlen script sem. Erről hosszú hosszú órákon kereszetül lehetne vitatkozni és analizálni a kialakult helyzetet, egy sör mellett még élvezetes is lenne. De ebben a topicban nincs igazán helye, ha gondolod nyiss egyet az off topicban ahol ki lehet tárgyalni ezt kulturált tárgyilagossággal.
 
Fent