Csevegő

  • Témaindító DeletedUser19243
  • Kezdés ideje

Deleted User - 1470171

Vendég
Mindeközben másik 2 játékost is támadtam 1/3 1/3 1/3 elosztásban. Keleti oldalt mellékesen hátországban. Minden elismerésem 6/1 arányban eltaláltad mi éles :rolleyes: fordított esetben már itt jönnétek hogy büdös csaló banda vagyunk.:D ha mondjuk tőlünk töltené ki valaki a Ti csapat jelentést, fűha milyen ugrálás lenne idekint. Nade csapat mozgások kilőve úgy látom sokaknál már, hajrá és sok sikert. Külső off

Kedves Miléna!

1 : Ha írsz erre a forumra akkor ezt a gagyi animált képedet tartsd meg otthon ,az írásra vagyunk kiváncsiak.
2: Láttad a klánunkat külsőn pattogni? (Vadi nem számit)
3: Minden falud jegyzetelve van :)
4: Külső off ( Zöldborsó fiokoknak magyarazd el kérlek,mi is csak azért jöttünk ki mert szidtok megint valakit mint mindig.
5: Kellemes hétvégét mindenkinek! :D
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Illetve nem csak a faluról van szó
Folyamat leadjátok a seregjelit, de nem gond, következőleg küldök cp-t :D

Köszönöm szépen, rendes tőletek
Van jobb dolgom is, skypon s kh-n megtaláltok :D
Ezek szerint neki is kikuldod mindig a levelet??
Ha nem akkor sz eszedbe se jutott hogy valamelyik embered trollkodasa??:D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Izzééé Popcorn emoji bevezetését szeretném javasolni.. :p :D
popcorn
 

DeletedUser19013

Vendég
Még azt hittem a Monika Show nál jobb soha nem jöhet, de tévedtem :rolleyes:
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Hori és mond kérlek, milyen érzés éjszakaiba falut bukni ? :rolleyes: :) hogy érzed meg fogsz tudni bocsájtani a támadónak ?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Gyenge a védekezés pilvo. Aki az infót adja gondolom viccből átküldi az osnak a Google doksit, hogy töltsék ki :D lebuktatjátok magatokat, utána felesleges védekezni. Simán élhettek a dologgal, hisz ott van miléna, aki őt nem bírja simán adja az infót.

Nn ti pedig feleslegesen küzdötök, gondolom ti is tudjátok, hogy csapatmegosztás csak közös cpvel és a vezetővel. Egyből, ha hasonlót észleltek megvan a kém. Levelekben nem kell közölni a cpket.

Milena, arra figyelj, ha fakescripttel indítasz a támadásaid közötti időköz elárulja, hogy melyik éles, és melyik nem. V54en amikor támadt a Winter, amíg jelen voltam(sztori majd ha otthon leszek kedd-szerda körül lesz a statoknál), én magam is láttam, hogy melyik éles.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Na de kérem!Csak lassan a személyes infó megosztásával.. "Rózsaszín csillámpónis álmaim közepén vagyok"
:D :p...:rolleyes:
 

DeletedUser20064

Vendég
Szánalmas mit vergődtök itt. Tény, hogy az -OS-nak szüksége van a kémekre, és amilyen balekok még el is árulják magukat, hogy van nekik. Ez egy új szint. Legalább jelezték, hogy *nekünk kémünk is van ám, hátha akkor már van bármiféle esélyünk*. :D:D:D
 
Fent