Csevegő

DeletedUser19651

Vendég
Már megint slamasztikában az SBT. A bukásukra adják a legkisebb oddsot.
Headshot kifog puppolni ezen a világon is ahogy a helyzet nehezedik. Ez az SBT nem fog a végéig kitartani, a klánjuk egy potenciális Technikai klán előzménye.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Sajnos nincsen köze hozzá. Az elején beléptem, hogy megkérdezzem :)

***

Viszont ez az =SBT= nekem elég híg, és egyáltalán nem stabil, a régi motor sincs meg. Az ellenfeleik közt viszont sokkal több potenciált látok.

A kérdés tehát az, lesz e a Szövetségben olyan vezérkar, ami kitart a végéig, ugyanis ennyi elég a győzelemhez a Satöbbi ellen, hiszen a diplomáciát hírből sem ismerik, és fél világos lefedettségük miatt, nem is számítok ezen a téren itt sem változásra.

Szerintem meg duplázni fog az SBT bukás terén, kimúlt az ereje.

Savanyú a szőlő kissgyerek, mert mikor probáltál bekerülni akkor nem sikerült? :D Ez a szégyen, ha már nem lehetsz itt probáljuk ócsárolni. Így van amugy ez nem a regi SBT, sok új tag van és a vezetőség sem teljes, de ez nem azt jelenti nem jól fog működni. :D de egy biztos te nem leszel itt soha :D mérgelődj kicsit a sarokba menny.


Már megint slamasztikában az SBT. A bukásukra adják a legkisebb oddsot.
Headshot kifog puppolni ezen a világon is ahogy a helyzet nehezedik. Ez az SBT nem fog a végéig kitartani, a klánjuk egy potenciális Technikai klán előzménye.

Potenciális idióta vagy még mindig :D De várj nevetünk egyet, hahahah, csak hogy legyen mire kiverned ma is.
 

DeletedUser

Vendég
Már megint slamasztikában az SBT. A bukásukra adják a legkisebb oddsot.
Headshot kifog puppolni ezen a világon is ahogy a helyzet nehezedik. Ez az SBT nem fog a végéig kitartani, a klánjuk egy potenciális Technikai klán előzménye.
Te se tartasz ki sose, vagy egyáltalán játszol te?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Már megint slamasztikában az SBT. A bukásukra adják a legkisebb oddsot.
Headshot kifog puppolni ezen a világon is ahogy a helyzet nehezedik. Ez az SBT nem fog a végéig kitartani, a klánjuk egy potenciális Technikai klán előzménye.

Mégis előbbre tartanak mint a Prophet:oops:
Annak se előzménye se utórengése nincs.o_O
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
mi az a prophet? o_O
Az SBT, nameless faceless, cotl és Hydra legyőzője egy világon, nyitás után 2 nappal! Bízz bennem, tudom miről van szó, én lettem felkérve vezérnek hogy a noob soult DJ t meg a többit megverjük!:oops:
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Szerencséd hogy nem vállaltam! Most gondolj bele ellenem lenne én, mégha nem is olyan szép okos és kedves is de azért.... köszönd meg!;)
 

DeletedUser16135

Vendég
túl sima :rolleyes:
elvileg minden lényeges klánt ismerek...erről még nem hallottam :confused:
:confused::oops:
 

Deleted User - 1470171

Vendég
Az SBT, nameless faceless, cotl és Hydra legyőzője egy világon, nyitás után 2 nappal! Bízz bennem, tudom miről van szó, én lettem felkérve vezérnek hogy a noob soult DJ t meg a többit megverjük!:oops:
akkor feloszlott az a klán is?
 

DeletedUser20011

Vendég
PP-zés szempontjából nagyon gyenge a szerver. Ez már a magyar kh végét jelenti?!

Az utóbbi 3-4 hónapban sokat foglalkoztam a témával.... a nagy klánok közül pár valóban komolyabban érdeklődik a .net vagy más külföldi szerver iránt. Hogy mi is vezetett ide? Azt aki komolyabban beleássa magát a témába, az tudja. Hogy mit lehetne tenni ellene? Hát őszinte leszek, nem irigylem NovaLee és csapatát ez ügyben. Lennének opciók és talán igény is ezekre, de a supp csapatunk e kérdésben nagyon nehéz helyzetben van. Én úgy vélem, hogy rengeteg magyar játékos fásult bele a játékba az elmúlt évek alatt, ezek okait kellene kielemezni, megkeresni, nem csak a külsőn, hanem a játékfelületen belül is az aktív játékosokat. Felmérni az igényeiket (az ésszerűség határain belülieket), megpróbálni ezen igényeket megvalósítani és mindenek előtt erről a témáról őszintén kommunikálni a még aktív vezetőkkel!

Egy példa:
v60
Régi lovag rendszer! (senki ne mondja, hogy ha Classic-on lehet akkor sima szerón nem!)
1-es sebesség! (sokan dolgoznak, így ez az idő intervallum a legmegfelelőbb. Amúgy meg a lassú szerver csapódó armái ugyan olyan izgalmasak mint egy 2-es szerveré! :D )
Íjászok! ( taktikailag színesebbé teszik a szerót és stratégiailag fontos tényező!)
Zászló! ( nem azért gyűjtögettük, éveken keresztül, hogy ne használjuk! 10%-tól felfelé már érezhetően gyorsítja az 1-es szerver egységképzését!)
Őrtorony! (ne legyen! A fáklya elég egyensúlyt tud adni a védőknek!)
Egység fejlesztés! (3-as szintű! Ne csak kattintgass, hanem gondolkodj is!)
Nemes táv! (100 mező! A fáklya ellen kell a támadóknak ez a lehetőség!)
Nemes képzés! (érmés!)
Nemes hűség csökkentési képessége! (Hagyományos, 20-35%!)
Nemes csapódási időkülönbözet! 1 tized másodperc
Gyűjtögetés! ( Jó dolog a triál fiók farmoló csodái ellen!)
Templom! (Inaktív!)
Szabad-kereskedelem! (Klánon belül azonnal aktív! A kisebb klánok vagy kezdők is gyorsabb ütembe tudnak fejlődni!)
Fake limit! (Ne legyen a fáklya miatt!)
Végjáték! (Dominancia alapú, 70% 1 héten keresztül!)
Ja igen a fiókhelyettesítés.... az egyik legnagyobb hiba a 48-órás "ütköztetés" szerintem! Az legyen 24 óra!
PP! (Az már bele forrt mint játék elem. Akinek nincs annak a klánja úgy is ad, szóval minden prémium funkció maradhat!)
Barbár falvak! (emelt mennyiségű és 3k pontig fejlődő!)
Klán limit! (100 fő!)
És mondjuk a klánok 60 nap után záródjanak! (Aki ez idő alatt nem tudja eldönteni, hogy jó e neki az adott klánba, annak a szülei játszhatnak, mert értelmi fogyatékos lehet!)
Ami még fontos lenne.... egy mezőbe ne legyünk már 20-an!!!

Lehet, hogy azt mondják ez így nem kivitelezhető.... ám az én úgymond kutatásaim erre mutatnak igényt. Nem biztos, hogy azonnal lenne egy 16 kontis világ, de az esélye meglenne. És mivel v60 még odébb van, így fel is lehetne készülni erre a világra. A Vezérek kampányolhatnának, toborozhatnának. Gondoljunk csak bele: -NF-, SBT, FS, ASG, Hydra, Horda, szerintem a Spárta is összeszedné magát, DA, Winter, HNK, Galva-ék klánja( nevet direkt nem írtam, mert lövésem sincs, hogy a jelenlegi marad-e) Ben Solo is tiszteletét tenné, és most a teljesség igénye nélkül soroltam fel klánokat! Szóval nem lenne jó egy ilyen világ?
Szerintem igen is jó lenne! Csak tenni kellene érte! A Supp csapatunk részéről is harcolni és küzdeni kellene a központtal, és a Vezérek is komoly reklám munkát kellene, hogy végezzenek!
Megvalósítható szerintem. A kérdés csupán az, hogy kellő képpen akarjuk-e?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent