Csevegő

DeletedUser

Vendég
Ppznek a klánok amíg megtelik a tőzsde,aztán elkezd valaki játszani és megnyeri a világot félév késésel :eek::eek::eek:
A srácok az Egyetem feltöltését gyakorolják, igazából senki sem pépézik. Október elsején mindenki kiveszi a tőzsde raktárból az anyagot, és áttoljuk az Egyetembe. WIN :rolleyes:

#hosszútávúlekötés❤️
 

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Igazad van kedves... 3 alkalommal csapott össze az ASG-vel és mindháromszor alulmaradt! Teljesítmény ez is! :)

Nem érted miért?? Nyilván mert akkor nem tudsz valamiről! Javaslom nézz utána a történéseknek és látni fogod a fényt az alagút végén. ;)

"Arcoskodom".... meglehet, de sokatokkal ellentétbe Én építem is a magyar KH-t nem csak játszom! Szóval az "arcoskodás" Nekem privilégium! :D Tudod... Király vagyok! :D
Ahol eddig az ASG-vel összefutottam, semmit nem tudtak felmutatni, ennek ellenére mégis mindenki király abban a klánban, akkor hogy van ez?
Csak óvatosan az arcoskodással, tiszteletet azzal nem lehet kiérdemelni. :)
 

DeletedUser20011

Vendég
Ahol eddig az ASG-vel összefutottam, semmit nem tudtak felmutatni, ennek ellenére mégis mindenki király abban a klánban, akkor hogy van ez?
Csak óvatosan az arcoskodással, tiszteletet azzal nem lehet kiérdemelni. :)
Még szerencse, hogy a te tiszteletedre nincs szükségem. Bizonyára pont Kittike miatt játszanak vagy 100-150-en egy egy szerveren, vagy pont Kittike "nevelt" ki ugyan ennyi játékost a magyar KH közösségének akik becsülettel megállják a helyüket, vagy esetleg Kittike által vezetett klán harcol minden szerverén 3x-os túlerővel szemben... És tudod mit? Igen is Király Mindenki abban a klánba, aki becsülettel helyt tud állni!!! Nézz utána Kik fordultak meg abban a klánba az évek alatt, és az a klán és Vezérei mit tett le arra a bizonyos asztalra! Miért nem nevezed meg a szervert ahol összefutottál már az ASG-vel? Vagy ha ennyire "fullsztár" vagy, akkor állíts ellenérvet az eredményeiddel az Én eredményeimmel szemben! Ha van és elismerhető, akkor talán....talán elfogom ismerni! De mind addig míg egy noname Kittike ideböfögi a cinkelését, egy olyan közösségről, amit a Tisztelet és a Szeretet tart össze 5.-ik éve, addig te csak "az apu elvette a csokimat" kategóriába tartozol a szemembe!
 

DeletedUser19714

Vendég
Ennek a START-nak van valami köze a régi Frostraven START-hoz? Régebbi arcok biztos emlékeznek rá:D
 

DeletedUser

Vendég
Ennek a START-nak van valami köze a régi Frostraven START-hoz? Régebbi arcok biztos emlékeznek rá:D
Sajnos nincsen köze hozzá. Az elején beléptem, hogy megkérdezzem :)

***

Viszont ez az =SBT= nekem elég híg, és egyáltalán nem stabil, a régi motor sincs meg. Az ellenfeleik közt viszont sokkal több potenciált látok.

A kérdés tehát az, lesz e a Szövetségben olyan vezérkar, ami kitart a végéig, ugyanis ennyi elég a győzelemhez a Satöbbi ellen, hiszen a diplomáciát hírből sem ismerik, és fél világos lefedettségük miatt, nem is számítok ezen a téren itt sem változásra.

Szerintem meg duplázni fog az SBT bukás terén, kimúlt az ereje.
 
Fent