Csevegő

DeletedUser

Vendég
Negatív :oops:


Láttod,te mergelotsz ,én meg nevetek :rolleyes:

Amúgy igazából csak ppzek ,de tudtam H így könnyen felhúzlak :p
Mondtam neked, hogy mindenképp feljövök az egyetemre.

Azt hittem, tényleg ennyire elborult benned ez a dolog, s ez valóban idegesítő volt.

Csak játszani szeretnék, s gondolom te is tudod, ha valakire ráfókuszálnak, az nem túl élvezetes dolog. Természetesen lehet szervezni védelmet, de rengeteget visszavet a fejlődésben, hogy folyamatosan mellékpáján kell gondolkodnom es alkalmazkodnom ahelyett, hogy a saját játékom játszhatnám élvezetesebben és sikerresebben.

Ha lenne rá lehetőségem, figyelmem, jó lenne a 2-es sebesség, de mivel nincs így tartom magam ahoz amit mondtam, ez egy szuperjo világ. Nekem :)
 

DeletedUser20011

Vendég
Negatív :oops:


Láttod,te mergelotsz ,én meg nevetek :rolleyes:

Amúgy igazából csak ppzek ,de tudtam H így könnyen felhúzlak :p

Amúgy Tibax.... és az miért jó neked, ha minden ok nélkül és kizárólag csak azért írsz ide, hogy egy játékostársadba belerúgj???
Nincs jobb dolgod vagy unatkozol??? Az megvan, hogy értelmes ember nem keresi, hanem kerüli a bajt? Te pedig leírod, hogy azért csinálod, hogy másokat bosszants és te nevethess! Gratulálok barátom....
Na az ilyen típusú embereket basznám ki innen, mert ezektől fertőződik a fórum!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Amúgy Tibax.... és az miért jó neked, ha minden ok nélkül és kizárólag csak azért írsz ide, hogy egy játékostársadba belerúgj???
Nincs jobb dolgod vagy unatkozol??? Az megvan, hogy értelmes ember nem keresi, hanem kerüli a bajt? Te pedig leírod, hogy azért csinálod, hogy másokat bosszants és te nevethess! Gratulálok barátom....
Na az ilyen típusú embereket basznám ki innen, mert ezektől fertőződik a fórum!

Nem kell kirakd fórumról, ha minden szervereden befoglalom :p:D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Amúgy Tibax.... és az miért jó neked, ha minden ok nélkül és kizárólag csak azért írsz ide, hogy egy játékostársadba belerúgj???
Nincs jobb dolgod vagy unatkozol??? Az megvan, hogy értelmes ember nem keresi, hanem kerüli a bajt? Te pedig leírod, hogy azért csinálod, hogy másokat bosszants és te nevethess! Gratulálok barátom....
Na az ilyen típusú embereket basznám ki innen, mert ezektől fertőződik a fórum!

Még mindig jobb ez,mint hogy ki jöjjek valakit kritizálni anélkül ,hogy tudnám a hátteret (mint jelen pillanatban te) :p

Tudód van az a mondás,hogy szemet szemért....én úgy vagyok vele,hogy szemet , 2 szemèrt :oops:
 

DeletedUser20011

Vendég
Húzzál már el innen! Tanulj meg végre helyesen írni a madzsart!

A másik "mr.megmondomatutit" vegyétek már észre a külső nem azért van, hogy baromkodjatok és trollkodjatok!
Azzal pedig nem tudod palástolni a játékbeli rossz szereplésed, ha itt arcoskodsz!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126
Most akkor egyeseknél elnézzük, ha hibásan ír valamit, másoknál nem?
Vagy hogy van ez?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ezt muszáj :) Köszönöm, nagyon nevetek :D
Szerintem ezt direkt írta így, hibával példázva. Mint amikor: nem mindegy, hogy fal mellett "kakilsz", vagy "kaki" mellett falsz. :oops:

Viszont elnézést kérek-szépen! Ez az egész vita éntőlem eredzik, s bocsánat ezért! :(

Egyébként úgy döntöttem végül tibax, én is pp-zem. Mert most tényleg nem megy a 60%-os start sem. :confused:
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Chhh ,viccelődni nem lehet a szuport miatt...trolkodni nem lehet "egyesek" miatt,vitázni nem lehet kettesek miatt :(

Akkor írjunk esti meséket :D

Kalapács írhatsz bármit,mert őszintén lepereg rólam :oops:


Ha valaki/K vèlemènyère adok,akkor nem te leszel,vagy más aki beszól mert ráregiztem valakire ,hanem a barátok, és azok akik ki érdemelèk a tiszteletem mint társ vagy akár elenfèl :p

Ha meg zavar a helysirasom javaslom a "melöz gombot",ès igèrem ,hogy nem fogsz hiányozni :oops:
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Szerintem ezt direkt írta így, hibával példázva. Mint amikor: nem mindegy, hogy fal mellett "kakilsz", vagy "kaki" mellett falsz. :oops:

Viszont elnézést kérek-szépen! Ez az egész vita éntőlem eredzik, s bocsánat ezért! :(

Egyébként úgy döntöttem végül tibax, én is pp-zem. Mert most tényleg nem megy a 60%-os start sem. :confused:

Nem kell elnèzèst kerjel, erről szól a külső meg a játék is,hogy harcolunk egymással így vagy úgy :D

A PP mindig köl:rolleyes:
 

DeletedUser19331

Vendég
Óvatosan a viccelődéssel, mert pihenőre kerültök Ti is. Fontos a poénkodáshoz, hogy a commented szigorúan tartalmazza a #pojén-t mert különben tiltás áldozata leszel, akár sértettél szabályt Akár NEM.
#Pojén!4!44!!!

Amúgy a külső is egy fajta "csatatér" de ez inkább a mentális hadviselés, mely, ha jól van alkalmazva, igen is sokat dobhat a valós csatatéren is a játékban. Na meg, ha nem lenne külső, akkor, hogyan lenne kibeszélve 1-2 klán belügye, és hogyan jósolna Eklézsiás mester személyesen?xD

Nem tudom, hogy miért veszik sokan magukra a külső fórumon említett dolgokat. Ez csak egy játék, próbálja meg annak is venni az ember azt, akinek ez nehezen megy, az pedig inkább kerülje. xD
 
Fent