Csevegő

Kittike

Member
A reakció pontszáma
62
Húzzál már el innen! Tanulj meg végre helyesen írni a madzsart!

A másik "mr.megmondomatutit" vegyétek már észre a külső nem azért van, hogy baromkodjatok és trollkodjatok!
Azzal pedig nem tudod palástolni a játékbeli rossz szereplésed, ha itt arcoskodsz!
Ha már itt tartunk, neked sem ártana megtanulni helyesen összerakni egy mondatot. :) Hogy is van..? Másban a szálkát...?
Nem is értem, miért pont őt nézted ki magadnak egyébként, mikor páran sokkal csúnyábban beleállnak a másikba. Baxinak legalább van teljesítmény is az "arcoskodás" mögött. :)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ezt a világot hiba volt elindítani ilyen beállításokkal!
Aki ezt engedélyezte én azt Bannolnám!
Szánalmas!:(
Sajnos a "központnak" még nem jött le az,hogy kicsi a játékos állomány és kár 1es sebességű világot indítani itt.


Vagy indítsanak 2 világot egyszerre mint külföldi szervereken és akkor mindenki ott indul ahol akar.

Én nem bánám ha pl 57/58 egyszere indulna,egy 1,3 sebességű és egy 1,6os sebességű ,vagy valami hasonló :D

Megspórolna néhány Doboz nyugtatót a szuport:oops:
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser20011

Vendég
Ha már itt tartunk, neked sem ártana megtanulni helyesen összerakni egy mondatot. :) Hogy is van..? Másban a szálkát...?
Nem is értem, miért pont őt nézted ki magadnak egyébként, mikor páran sokkal csúnyábban beleállnak a másikba. Baxinak legalább van teljesítmény is az "arcoskodás" mögött. :)
Igazad van kedves... 3 alkalommal csapott össze az ASG-vel és mindháromszor alulmaradt! Teljesítmény ez is! :)

Nem érted miért?? Nyilván mert akkor nem tudsz valamiről! Javaslom nézz utána a történéseknek és látni fogod a fényt az alagút végén. ;)

"Arcoskodom".... meglehet, de sokatokkal ellentétbe Én építem is a magyar KH-t nem csak játszom! Szóval az "arcoskodás" Nekem privilégium! :D Tudod... Király vagyok! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19714

Vendég
Igazad van kedves... 3 alkalommal csapott össze az ASG-vel és mindháromszor alulmaradt! Teljesítmény ez is! :)

Nem érted miért?? Nyilván mert akkor nem tudsz valamiről! Javaslom nézz utána a történéseknek és látni fogod a fényt az alagút végén. ;)

"Arcoskodom".... meglehet, de sokatokkal ellentétbe Én építem is a magyar KH-t nem csak játszom! Szóval az "arcoskodás" Nekem privilégium! :D Tudod... Király vagyok! :D
Nagyjából 3 hónapja hagytam abba,és ezidő alatt is ahogy látom megcsappant a játékosállomány.Nehéz ilyen időszakban építésről beszélni.:)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Igazad van kedves..... 3 alkalommal csapott össze az ASG-vel és mindháromszor alulmaradt! Teljesítmény ez is! :)

Nem érted miért?? Nyilván mert akkor nem tudsz valamiről! Javaslom nézz utána a történéseknek és látni fogod a fényt az alagút végén. ;)

"Arcoskodom".... meglehet, de sokatokkal ellentétbe Én építem is a magyar KH-t nem csak játszom! Szóval az "arcoskodás" Nekem privilégium! :D Tudod... Király vagyok! :D

Ilyenkor úgy hianyoznak a Messenger matricák,nem tudok berakni 6666 féle röhögö matricát, az ilyen írásokra :D

De remélem, egyszer összefutunk egy aktív világon is:oops:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
V58-on nagy buli lesz. Wiccser behívott "mindenkit"oda,ott meglehet mutatni ki mit tud. :p
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Sajnos a "központnak" még nem jött le az,hogy kicsi a játékos állomány és kár 1es sebességű világot indítani itt.


Vagy indítsanak 2 világot egyszerre mint külföldi szervereken és akkor mindenki ott indul ahol akar.

Én nem bánám ha pl 57/58 egyszere indulna,egy 1,3 sebességű és egy 1,6os sebességű ,vagy valami hasonló :D

Megspórolna néhány Doboz nyugtatót a szuport:oops:
Az nem érné meg, nincs annyi játékos, mint külföldi széron. :)
Így aki megunta mindig marad belső.. :D
 
Fent