Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19911

Vendég
Sziasztok :)
Relatív új vagyok... v1-óta játszok a kh-n sok minden meg ill. átéltem. Itt a fórumon 1x írtam amikor a nevemet lenyúlták, azóta nem.
Hozzászólásom mellé adom a nevem amivel játszom, nem kell lottózni ki van a név mögött sőt a megszokott képem is.
Most az ami a V52-n történt nem pite, az én meglátásom az átéltek után a következő:
Adott egy klán a Sparta, annak vezetősége, akinek az lett volna a dolga mert azt vállalta, hogy a klánban és az alklánban lévő kb 80-100 ember /duálokkal/ játékát szórakozását biztosítsa irányítsa összehangoltan.
valamint
Adott a személyes bosszú, az un szimpátia, a megvetés, stb stb hasonlók egy játékos iránt, nevezzük nevén Milena vagy Bailey.ca. már én se tudom.
Amit tudok, hogy adott Bailey.ca játékos aki 0-24-ben megtalálható és azonnal ugrik és segít a klán bármely tagjának pontszámtól függetlenül. Hogy csinálja nem érdekel miért? mert segíti a klánját.
Mindig voltak gerinctelen emberek már a v1-n a skulls-t (amit bala vezetett a legjobb klán volt és a mai napig számomra az, mert nem találtam jobbat ahol olyan komoly lett volna a vezetés) egy játékos árulta el és gyönyörű keverése után annyi lett a klánnak. Akkor se értettem mire volt ez jó neki, ennyire elnyomott a valóéletben hogy így és ott élte ki perverz hajlamát és ezt élvezte.
Annyi lett a skulls-nak és hiába próbálták összehozni megint nem ment, mert a vezér/vezérek nem azok, aki dicsőségre vitték anno.
Ugyan ez a helyzet a Sparta-val, a vezér/vezérek hiányoznak ahhoz hogy a régi legyen, lehet jó, de nem ugyan az és nem úgy jó ahogy régen.

Itt jön az a kérdés amit sokszor feltettem már, ha nem megy, akkor miért kell tönkretenni 100 ember játékát? amibe ráadásul pénzt fektetett.
Milyen vezér az akit nem érdekel, hogy mi lesz azokkal akik bizalmat szavaztak neki /valamilyen szinten a befektetésüket/, és azért mert nem tetszik neki egy játékos ezért tönkre teszi 100 ember játékát?
Hát számolj el a lelkiismereteddel és azokkal akik elbuktak mindent amit felépítettek, és itt nem zola-ra gondolok.
Nem tetszik Bailey.ca? jó semmi gond játsszátok le, harc és csata mi majd drukkolunk a 2 csapatnak, de ne úgy hogy olyanok lássák kárát akik szinte nem is ismernek.

Megjegyezni kívánom a sok "jó" indulatú hozzászólót akinek szintén eszébe se jut, hogy 10 ember vitája miatt 100 ember játéka veszik el. Ez nem számít?? Nem felháborító kicsit?
Sokan azt se tudják mi történik a háttérben és nem is kapnak választ, játszanának /pénzt fektetve be/ de tengenek össze vissza. Ők is, itt ki vannak nevetve mert spartások, holott örültek, hogy jó klánba kerültek hitték ők szegények és buktak mindent.

Él a Sparta élni próbál mert vannak olyanok a vezetésben akik eszbe tartják azt amiről írtam, hogy vannak a klánban olyan játékosok akik játszani akarnak és segítik őket. Mi lesz a vége ki tudja...
de az tény, és ez a lényeg a V52-n, személyre szabott ellenségeskedések miatt, kb 100 játékos játéka tönkre ment.
 

DeletedUser

Vendég
csak Soul miatt akkor itt a Béla fiók
:""""D

Ehhez annyit fűzök hozzá csak
hogy ne fűzzünk hozza többet a személyes vitákhoz, így megtartva a külső fórum lelkes emberért azon kétségek között amiben vannak. :)

Megmondtam nem fogok a Spárta ellen játszani ha nem kényszerítenek rá. Ez elvi kérdés és ezzel sokan így lennének. persze van pár levél hogy most kell őket megtörni támadd le őket, de ezzel vajon helyes dolgot tennék? azzal a barátaim és a klánokban játszó 100 ember játékát csapnánk szét ami pedig nem cél. Elment világ 52? Erről írtam korábban hogy én nem hiszem hogy így lenne, miért is lenne így? Külön lehet erősebb a két csapat. :) sosem tudhatod Syb
58de207d9591ef21238fb81389aecc06.gif
 

DeletedUser7641

Vendég
Képzeld akad ! Ha egy kicsit túlköltekezik az ember , könnyen kifogy a kassza ! ;):D


De nem csak anyagi befektetés van a játékban ! Időt és energiát is fektetnek bele és nem is keveset , azok akik komolyan akarják csinálni ! o_O

Szia! Gazdag duál társat keresek, aki finanszírozná a fiók prémium szükségleteit. Véletlenül nem ismersz ilyen egyént?
 

DeletedUser13406

Vendég
=Sibylla=,nagyon egyet értek vele! Valahogy egy dolog mindig lemarad,az idő! Nagy klánok,nagy vezérek nagy játékosok stb stb az a múlt!Felnövő új játékosok,új világok,és öreg rókák nem tudják ezt lenyelni,röhejes,de tény..Lassan ,sőt már azon a szinten van az ember hogy manapság nincs olyan világ ahol tényleg "biz -va biz ,"és végig játszhatod a szervert,mert az ego nagy úr!
=Sibylla=egyébként a beírásodra mondják a bölcsek más kukacával könnyű verni a csalánt,nem irkálok én se a külsőre,viszont olvasom mert néha tyúk is talál szemet:)
 

DeletedUser19911

Vendég
=Sibylla=,nagyon egyet értek vele! Valahogy egy dolog mindig lemarad,az idő! Nagy klánok,nagy vezérek nagy játékosok stb stb az a múlt!Felnövő új játékosok,új világok,és öreg rókák nem tudják ezt lenyelni,röhejes,de tény..Lassan ,sőt már azon a szinten van az ember hogy manapság nincs olyan világ ahol tényleg "biz -va biz ,"és végig játszhatod a szervert,mert az ego nagy úr!
=Sibylla=egyébként a beírásodra mondják a bölcsek más kukacával könnyű verni a csalánt,nem irkálok én se a külsőre,viszont olvasom mert néha tyúk is talál szemet:)
Szia kincsem :)
Igazad van és azoknak is akik megjegyezték, hogy kifelejtettem az időt és az energiát sőt azért idegeskedésből is akad bőven. Sajnos a való világ se különb, ide is levetődik az, ami ott található, az ego és bizalom hiány.
Sajnos a kukacos csalános dolgot nem értem, hogy érinti a beírásomat mikor én azokról a játékosokról ill. mellettük álltam ki akik valamilyen szinten áldozatai lettek a történteknek. Nem volt jó érzés azoktól búcsúzni, akik segítettek, sokat beszélgettünk és jót játszottunk együtt.
Nem lázítani akartam, mindkét oldal pozitív hozzáállását is igyekeztem leírni, de a lényeg, hogy sajnálom azokat akik mondjuk úgy áldozatok lettek, de ha nem stimmel a kifejezés akkor módosítsd kérlek, a neked megfelelőre olvasás közben. :rolleyes:
Nem szeretnék többet hozzáfűzni, max annyit ez a világ se lett számomra olyan, amilyet szeretnék végre újból "meg-átélni" . Biztos van valahol egy olyan klán, hát álmodj királylány....:oops:
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Annyit tudok, amióta =Sibylla= fiókját megtámadták, helyettesnél landolt a fiók.
A tulajdonos jelezte egy hónapig nem lesz elérhető.
Szerverkezdés után még 1-2 hónapig nyersanyagot árultak abban a fiókban. Felajánlotta a falut több környékbeli játékosnak.Később meghívót kért az említett fiók, ami duálnak van jelezve, mégis maradna Frontra költözés után őrtorony az nem épült, minek is a frontos területen.
Kiégett öregek, már nem segítenek:(
Nem is értem, miért..
Tuti a vezetőség a hibás, így van!
 
Utoljára szerkesztve:

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Jogos az észrevétel.
Vezetőség hibázik, amikor az ilyen fiókokat felveszi.
Azonban bejelentkezéskor amikor a játékos leírja,
V1 óta játszik
több ezer támadást levédett
duál-triál a fiók, 24 órás aktivitás
majd megspékeli azzal, hogy az óvodában is már kisvonat volt a jele, mert úgy vagdosott
Senki nem látnok, ezeken a fiókokon lehet a legnagyobbat bukni.
 
Fent