Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser16135

Vendég
:) ...Sib már a támadás előtt is helyettesitve volt zömében, mert elég terhes magánéletbeli gond miatt nem tudja jelenleg rászánni a kellő időt a játékra. főbb tudnivaló az is, hogy bármikor kértem másik fiókból is segítséget fórumon akár (hiszen az kevesebben olvassák), indult mert kezdettől fogva úgy lett megbeszélve, hogy védőként fog játszani.
ezt azért tudom, mert a bizalmába fogadott, de a zömét mások is alátámaszthatják, akik jelen voltak a világon ...mert másképp nem is tudom hogyan lehet koordinálni a dolgokat, ha nincs meg a kellő bizalom és kommunikáció a tagsággal :confused:;)

én speciel szivesen fogattam volna azt is, ha velünk tart miután kiváltunk, független attól húz-e őrtornyot, vagy "kisvonat" volt e a jele az óvodában vagy sem :) (de ez azért ütős poén volt :D )
különben az őrtorony amúgyis túl nagy segitség, én eddig alig használtam, gondolkodásra késztet a hiánya.

amúgyis csak a véleményét fejtette ki a publikum előtt, hová ez a nagy védelmi mechanizmus...o_O
_______________

egyéb:
valóban, a vezetőség döntései alakitják ki a keretet....bárki aki jönne írjon rám, meghivom, azt "jáccunk" egy jót :D:D:rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19911

Vendég
Annyit tudok, amióta =Sibylla= fiókját megtámadták, helyettesnél landolt a fiók.
A tulajdonos jelezte egy hónapig nem lesz elérhető.
Szerverkezdés után még 1-2 hónapig nyersanyagot árultak abban a fiókban. Felajánlotta a falut több környékbeli játékosnak.Később meghívót kért az említett fiók, ami duálnak van jelezve, mégis maradna Frontra költözés után őrtorony az nem épült, minek is a frontos területen.
Kiégett öregek, már nem segítenek:(
Nem is értem, miért..
Tuti a vezetőség a hibás, így van!

Kedves Nikitaa!
Barátaim szóltak, hogy rólam írtál a külsőn és rosszul vagy informálva.
Akkor tudj többet:
Teljesen felesleges hogy lejárass addig, amíg nem tudod hogy mi történt a fiókkal, mert nem igazán voltál már akkor, amikor el kezdtem pályafutásom az LSW-ben. De csak hogy jól informált legyél leírom:.
=Voljin= megkért legyek duál társa mert időhiánya lett, mert képzeld berepült hozzájuk a gólya jön a baba, de kicsi a lakásuk, átalakítja felújítja r-go a fiók szinte rám maradt teljesen. Vittem csináltam napi 10-15 órát voltam fent.
Igen tőzsdéztem, igen felajánlottam a falut, mert nem akartam belefolyni a játékba, de képzeld sokan rám írtak akik ismertek ráadásul kedvelnek. Te nem voltál közöttük, mert nem ismerjük egymást, nem beszéltünk, éppen ezért nem tudod, hogy mi történik a valóvilágban velünk/velem.
Zola akivel beszélgettem, felvett és akinek megígértem fejlődni fogok segítem a klántársaim, elismerte levélben, hogy betartottam amit ígértem neki. Sőt " le a kalappal előtted" Nekem ennyi elég!!!!!!.
Kezdettől fogva megírtam (szerintem a fórumon most már, hogy újból vagy, utána tudsz nézni), hogy védő játékos leszek, és ahogy kiírta valaki a védelembe, hogy védőre van szüksége, elsőként küldtem. Több falvam üres volt mert másoknál voltak a védőim.
Nem költöztem a frontra! hanem miután megszűnt az mnt, front alakult ki ott, ahova azért költöztem, hogy terjeszkedjen a klán a Sparta az LSW nyugati részen, és jól jön a védő.
Még nem volt front még mnt volt, mikor már a barátaimnak megírtam, hogy gond van a magánéletemben, mert megvették a házam és sorry, de eldobtam mindent mert vagy ők veszik meg, vagy a bank vitte volna a deviza hiteles házam, amiért a szívem szakad meg!!!
Helyettesítenek, már akkor helyettesítettek amikor még nem támadtak, amikor tudok belépek olyan helyettesít akivel régen is játszottam, megbízom benne.
Lett őrtorony mikor kellett, mert pikk-pakk felépül... kiégett öregek nem segítenek nem tudom kire gondolsz... a barátaim a klán egyes vezetői, társaim megteszik.
Baj talán, hogy sajnáltam elveszíteni Toriel92-t vagy Arch Stantont vagy Suti521-t ? és még sorolhatnám a neveket...

Szeretnélek megkérni, nem ismersz éppen ezért itt ott begyűjtött információk alapján, ne írogass lejárató véleményt =Voljin= fiókjáról ahol én =Sibylla= duál társ vagyok, addig míg nem vagy tisztába az igazsággal. Ha privátba rám írtál volna, és kérdezel megírtam volna neked.
Nagyon fontos még az, hogy nem lázítok !!!!
Mint előző levelemben írtam: "Él a Sparta élni próbál mert vannak olyanok a vezetésben akik eszbe tartják azt amiről írtam, hogy vannak a klánban olyan játékosok akik játszani akarnak és segítik őket."
A véleményemet amiben játékosok mellett állok ki megírhatom, ahogy eddig oly sokan megtették itt.
Nem várom el, hogy elnézést kérj bár jogos lenne, mert nem fedi a valóságot az amit írtál rólam.
Maradok továbbra is tisztelettel irányodba
Sibylla


ui:
az óvodában a manócska volt a jelem, megkérdeztem Voljint neki vitorláshajó ;):rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

TooLate

Active Member
A reakció pontszáma
185
Külsős érdeklődőknek. Kommentárt meghagyom a hozzáértőknek :)

Side 1:

Tribes: -AG-
Side 2:
Tribes: -D.A-, -DA-, -D.A.-

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 27
Oldal 2: 49
Különbség: 22

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 3
Oldal 2: 29
Különbség: 26

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 139,495
Oldal 2: 343,695
Különbség: 204,200

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 25,736
Oldal 2: 224,427
Különbség: 198,691

chart
 
Fent