Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser13406

Vendég
www.tvn.hu_075c4b85478b41c049145ea78ca5b976.gif
Isten ments hogy bár kit is megbántsak ,ez a baj az írással soha nem úgy értelmezi aki(k) olvassák ahogy te.Egy dolgot tudok,egymás nélkül senkik nem vagyunk!.Mondhatok én bár mit hogy mekkora arc vagyok,de tudjuk hogy a KH-társas játék..Olyan mint a valós életben:"nem kell mindenkit szeretni,de !együtt kell tudni dolgozni.." Én spéci Milenába kellemesen csalódtam,azt gondolom minden konfliktus abból adók hogy nem azzal beszéljük meg akivel kéne,hanem inkább egy 3-dik személy által közvetített sérelemre reagálunk( Viszont akik itt vannak azt a régi KH-varázst keresik,vagy tévedek?:)
 

DeletedUser13406

Vendég
3444e6d302eeefe1d611cc4f0b35ef24.gif
jogos ,de muszáj hallgatni másokra? egyébként egy kapcsolatba 50-50%ba hibás mind két fél
 

DeletedUser19759

Vendég
Miléna.......azt mondtad, hogy ti nem toborzással szereztek területet!!!! tényleg???? mesélj még.........
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Spárta múltkor armázott a székelyekre,kérdés,hogy az AG provokációból toborozta be a székelyeket,vagy szimplán átvették a játszani akaró játékosokat,és így területet szerezve.De akkor viszont a Spárta engedélyével történt ez?Mert ők törték meg őket,ők foglalták őket,és az ő peremükön helyezkednek el 90%ban.
Érdekes fordulat lehet ez.
 

DeletedUser16135

Vendég
épp ezen gondolkodtam amúgy én is, hogy ha ott áll mellette az apja/anyja....akkor mégis miért a kamera van a kezében, azt nem a gyerek, aki a papírt eszi?! egyre különösebb ez a világ :'D
 

DeletedUser19759

Vendég
A feltett kérdések a klán(ok) belügyei amik nem tartoznak ide. Köszönjük a megértést.

Ja igen majdnem elfelejtettem:
Jól van lupo. :)


Köszönjük Emese!

Megjegyzem amikor spartas voltál nem volt bajod az ilyen kérdésekkel. Fél órás olvasmányokkal magyaráztad hogy miért toboroztatok!
Azt mondtad nem érdekel amit írok....hmmm....mégis hozzá szólsz mindegyikhez
 

DeletedUser13406

Vendég
Kérdezném V5 Spárta ?mert nem az volt az eredeti?Egy nagy ölelés,egymásnak!Mostani világokba nehéz :(de a múlt az a múll 1c3182cac99990e4f447987c280305cd.gif
 

DeletedUser13406

Vendég
Mért vagytok annyira oda?V5 ment kukába,MHC törölt,Spárta sok sok barbit foglalat..De most fényévekre vagyunk.ás tényleg bár ki hiszi magáról mekkora ász?hát nem "múlt felejtős"!:p:p:p
 
Fent