Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser19352

Vendég
....kíváncsi lennék ugyan mivel foglalkozol Milena hogy mellette még van időd ilyenekre non stop. Nem hazudtoltad meg magad. :) nem is gondoltam hogy ennyire cuki vagy
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18797

Vendég
Sziasztok!

Összefoglalná valaki, hogy mi történt ezen a szerveren, ami miatt a sparta egy pesti plázához hasonlít?
Köszönöm.
 

DeletedUser19714

Vendég
Egy valamit nem értek,ha a régi Spartas vezetés maradék tagja is kilép az hogy nevezheti amúgy magát Spartanak? :D
 

DeletedUser18800

Vendég
én már csak az nem értem hogy nikita hogy lehet még bárhol vezér vagy megtűrt személy? :D
többet árt az összes szerveren a klánjának mint amennyit használ :D

Plusz jön az ami ilyenkor elengedhetetlen a nikita féle magyarázkodás ahol próbálja még magával is elhitetni hogy ő valójában semmiről nem tehet ártatlan és továbbra is makulátlan :D

várom már a következő szervert ahol ugyan úgy megbuktatod és még jobban lejáratod a spárta hírnevét ahogy az utóbbi világokon teszed :)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
én már csak az nem értem hogy nikita hogy lehet még bárhol vezér vagy megtűrt személy? :D
többet árt az összes szerveren a klánjának mint amennyit használ :D

Plusz jön az ami ilyenkor elengedhetetlen a nikita féle magyarázkodás ahol próbálja még magával is elhitetni hogy ő valójában semmiről nem tehet ártatlan és továbbra is makulátlan :D

várom már a következő szervert ahol ugyan úgy megbuktatod és még jobban lejáratod a spárta hírnevét ahogy az utóbbi világokon teszed :)

Azt viszont elfelejted hogy világ 20 (azt hiszem) óta Ő vezette győzelemre őket világ 45 ig bárhol indultak.:) Ilyen alapon bárkit el lehetne hordani hogy így meg úgy lejárat egy klánt mert tegyük vegyük fel elfáradt, vagy nincs már motivációja pl. Így én megkérem a tisztelt publikumot hogy hagyjátok abba a találgatást és az uszító beszédeket.:) Ha a community hibái kerülnek szóba talán ez lenne az első amit felhoznék az állandó remegés valami info morzsa után és nyáladzás...
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
én már csak az nem értem hogy nikita hogy lehet még bárhol vezér vagy megtűrt személy? :D
többet árt az összes szerveren a klánjának mint amennyit használ :D

Plusz jön az ami ilyenkor elengedhetetlen a nikita féle magyarázkodás ahol próbálja még magával is elhitetni hogy ő valójában semmiről nem tehet ártatlan és továbbra is makulátlan :D

várom már a következő szervert ahol ugyan úgy megbuktatod és még jobban lejáratod a spárta hírnevét ahogy az utóbbi világokon teszed :)

Érdekes, hogy jönnek sorba a V50-ről a megmondóemberek:)
Nagyon mély nyomott hagyott, hogy nem engedtem, h a Spártából egy technikai fost csináljatok.
Nekünk nem kell a plecsni mindenáron, ellentétben veletek.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Azt viszont elfelejted hogy világ 20 (azt hiszem) óta Ő vezette győzelemre őket világ 45 ig bárhol indultak.:) Ilyen alapon bárkit el lehetne hordani hogy így meg úgy lejárat egy klánt mert tegyük vegyük fel elfáradt, vagy nincs már motivációja pl. Így én megkérem a tisztelt publikumot hogy hagyjátok abba a találgatást és az uszító beszédeket.:) Ha a community hibái kerülnek szóba talán ez lenne az első amit felhoznék az állandó remegés valami info morzsa után és nyáladzás...

Mi ez a mileena acc? Nekem a Béla Ka jobban tetszett :oops:
 

DeletedUser19367

Vendég
Azt viszont elfelejted hogy világ 20 (azt hiszem) óta Ő vezette győzelemre őket világ 45 ig bárhol indultak.:) Ilyen alapon bárkit el lehetne hordani hogy így meg úgy lejárat egy klánt mert tegyük vegyük fel elfáradt, vagy nincs már motivációja pl. Így én megkérem a tisztelt publikumot hogy hagyjátok abba a találgatást és az uszító beszédeket.:) Ha a community hibái kerülnek szóba talán ez lenne az első amit felhoznék az állandó remegés valami info morzsa után és nyáladzás...
Ezl vezette gyozelemre a Spartat nem Nikita...es Ezl ott folytatta Hordaval ahol abbahagyta Spartaval.
 

DeletedUser18800

Vendég
Érdekes, hogy jönnek sorba a V50-ről a megmondóemberek:)
Nagyon mély nyomott hagyott, hogy nem engedtem, h a Spártából egy technikai fost csináljatok.
Nekünk nem kell a plecsni mindenáron, ellentétben veletek.
igen roppant mély nyomot hagyott :D
olyan mélyet hogy ahol indultam eddig a spartaval egy világon ott szépen elbuktak igaz 50en mondjuk mielőtt oda értem volna már nem is volt sparta 45ön még harcoltam veletek 55ön már beregizek és eltüntök vagy mi lesz? :)
Annyira kell a plecsni hogy szerintem én vagyok a legjobban a technikai klán ellen viszont ha mond neked valamit az a szó hogy vezér iránti hűség akkor szerintem ezt nem kell tovább ragozni :)
Ez a nem kell mindenáron győzelem meg egy közhely és röhejes duma tőled semmi más..ahol volt rá lehetőséged és nem nyomtak el ott dipóztál meg toboroztál annak érdekében hogy mindenképpen nyerjetek és valahogy nem érdekelt más játéka csak a saját tagjaidé :)

Azt viszont elfelejted hogy világ 20 (azt hiszem) óta Ő vezette győzelemre őket világ 45 ig bárhol indultak.:) Ilyen alapon bárkit el lehetne hordani hogy így meg úgy lejárat egy klánt mert tegyük vegyük fel elfáradt, vagy nincs már motivációja pl. Így én megkérem a tisztelt publikumot hogy hagyjátok abba a találgatást és az uszító beszédeket.:) Ha a community hibái kerülnek szóba talán ez lenne az első amit felhoznék az állandó remegés valami info morzsa után és nyáladzás...
Ha valaki kiégett vagy nincs motivációja vagy morálja akkor ne induljon egy többszörös server győztes klánnal 2bukás után :)
 

DeletedUser18797

Vendég
Nem is értem h ír olyat valaki a másiknak h ide meg oda ne indulj, ezt ne csináld azt ne csináld
Ez egy internetes böngészős játék, azt csinál mindenki amit akar benne, egymással úgy sem találkozunk soha a büdös életbe tehát teljesen mind1 mit ír a másik
Túl komolyan veszitek, felnőtt emberek remegnek egy játék miatt vagy amiatt ki mit ír külső fórumon
Ez durva :)
 

DeletedUser19388

Vendég
Nem is értem h ír olyat valaki a másiknak h ide meg oda ne indulj, ezt ne csináld azt ne csináld
Ez egy internetes böngészős játék, azt csinál mindenki amit akar benne, egymással úgy sem találkozunk soha a büdös életbe tehát teljesen mind1 mit ír a másik
Túl komolyan veszitek, felnőtt emberek remegnek egy játék miatt vagy amiatt ki mit ír külső fórumon
Ez durva :)
Fuu tesó, nem hittem volna, h vmiben egyet fogunk érteni, viszont ez a nap is eljött.
 

DeletedUser19896

Vendég
Régen jártam itt híveim.

A lunatic harcosok teszt fázisba jutatták a csodafegyverüket mely a 300-akon lefegyverző módú sikereket hozott számukra. Már már, látszódik, ahogyan az utolsó felkiáltások jönnek a Spártaiak felől, ez lehet az a pont ahol, ha sikeresen élesítik a csodafegyverüket, elsöprik a vérengző és habzószájú spártát.
A mostani 300ak vezetői pontos utánzata a v50-n pusztulásra került formációnak. Amióta Miléna képe nem villog térképszerte, azóta nehéz időszak köszöntött be számukra. A Lunatic Harcosok fölénye most éleződik ki igazán. Vajon a 300ak idő előtt a kiürült Kancsó formájában végzik? A csodafegyver rést nyitott a kancsón, elkezdett szivárogni a folyadék belőle.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Tudják remélem kiknek szól.:) maradjon ez itt jó példának.

"It starts with one thing, I don't know why,
It doesn't even matter how hard you try....
...in spite of the way you were mocking me,
Acting like, I was part of your property,
Remembering all the times you fought with me,
I'm surprised, it got so far,
Things aren't the way they were before,
You wouldn't even recognize me anymore,
Not that you knew me back then,
But it all comes back to me in the end"
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18098

Vendég
Régen jártam itt híveim.

A lunatic harcosok teszt fázisba jutatták a csodafegyverüket mely a 300-akon lefegyverző módú sikereket hozott számukra. Már már, látszódik, ahogyan az utolsó felkiáltások jönnek a Spártaiak felől, ez lehet az a pont ahol, ha sikeresen élesítik a csodafegyverüket, elsöprik a vérengző és habzószájú spártát.
A mostani 300ak vezetői pontos utánzata a v50-n pusztulásra került formációnak. Amióta Miléna képe nem villog térképszerte, azóta nehéz időszak köszöntött be számukra. A Lunatic Harcosok fölénye most éleződik ki igazán. Vajon a 300ak idő előtt a kiürült Kancsó formájában végzik? A csodafegyver rést nyitott a kancsón, elkezdett szivárogni a folyadék belőle.


https://coub.com/view/1i4ioi :D
 
Fent