Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser20054

Vendég
Má nem azé a két forintért, de írta, hogy a valóéletben ismeri, majd gyün a kontra, hogy "csakajátékba ismered, a valóéletbenem!". Mivan? Manapság az emberek mikor vitáznak, nem veszik a fáradságot arra se, hogy értelmezzék a másik írását? :D
Ha real ismerné akkor nem írna ilyen baromságokat.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Ha real ismerné akkor nem írna ilyen baromságokat.
Szerintem reál ismeri, te viszont semmit nem tudsz róla. Az, hogy párszor találkoztál vele és a jobbik felét mutatta neked az egy dolog kisgyerek. De ettől te pacinak a kakiját nem tudsz róla. Úgy, hogy inkább hallgass mert csak tömöd itt a fórumot hülyeségekkel. Amúgy kérdeztem olyat aki szintén személyesen jól ismeri. Azt mondata tökéletesen igazam van. Nem egy hanem három emberről beszélek. De a V17 Cotr tagjai mind ezt mondanák róla. Főleg az után, hogy a saját lányaként írt a tagoknak, hogy anyut elütötte egy autó és kórházba került. Ennek következményeként yzx aki szintén jól és személyesen ismeri végig telefonálta Eger össze kórházát. Sehol nem találta xyzt ekkor derül ki, hogy hazugság az egész. Jelezném yzx se tartja vele a kapcsolatot már jó ideje. A véleménye szinte megegyezik az én véleményemmel. Ami azért is nagy szó mert igen csak utáljuk egymást.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Ja és az egyikükkel még intim kapcsolata is volt, legalább is Luluka ezt állítja, igaz a másik fél sose erősítette ezt meg hivatalosan. Úgy, hogy nekem ne mond azt, hogy nem ismerem. Mondtam jobban mint bárki az ittlévők közül. Egyetlen kivétel lehet ez alól a a "párja" ha esetleg ő lennél más néven akkor se biztos, hogy ezekről a dolgairól mindet tudsz. Úgy, hogy hidd el addig jó Évikének amíg nem fejtem ki azokat az érveket amelyek az ismeretségünket bizonyítják.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Inkább arról beszéljünk, hogy ezen a szerveren miért nem fordult meg egy valamire való játékos sem (vinszent 10 faluját ne vegyük ide). Olyan mintha a megye 2-t nyerte volna meg valaki. A siker az siker és gratulálok hozzá, de attól még csak egy megye 2-es bajnok...
 

DeletedUser20054

Vendég
Inkább arról beszéljünk, hogy ezen a szerveren miért nem fordult meg egy valamire való játékos sem (vinszent 10 faluját ne vegyük ide). Olyan mintha a megye 2-t nyerte volna meg valaki. A siker az siker és gratulálok hozzá, de attól még csak egy megye 2-es bajnok...
Lehet megye 2 , de legalább győzelem. Neked mel,ik világon van? ?
 

DeletedUser20054

Vendég
Real kijöttél ide , hogy elmond hogy a páros mekkora ász ! Jól van gratulálunk neki az egész -klan nevében. ezek után kérhetnem hogy annyit szólj itt hozzá a dolgokhoz mint az előző 1 évben!? Eszembe jutott egy rice szám: ázok a boldog szép napok a címe. tökre ide vágónak érzem.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Neki?Will-nek!? Hát mindenhol!!!×)
Amúgy olyan kemény a e-fütyi csattogás már itt hogy én szédülök a menetszélbeo_O lassan jön a erotikus rész a "Ki ismeri jobban Évikét show-ban/ és a support csapat mint "lankasztó" erő.:/
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Neki?Will-nek!? Hát mindenhol!!!×)
Amúgy olyan kemény a e-fütyi csattogás már itt hogy én szédülök a menetszélbeo_O lassan jön a erotikus rész a "Ki ismeri jobban Évikét show-ban/ és a support csapat mint "lankasztó" erő.:/
Komoly gondjaid lehetnek intimitás terén ha állandóan mindenről csak ez az egy dolog jut eszedbe. :D :D :D
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Real kijöttél ide , hogy elmond hogy a páros mekkora ász ! Jól van gratulálunk neki az egész -klan nevében. ezek után kérhetnem hogy annyit szólj itt hozzá a dolgokhoz mint az előző 1 évben!? Eszembe jutott egy rice szám: ázok a boldog szép napok a címe. tökre ide vágónak érzem.
Nem, nem kérheted kisgyerek. "Amikor nem vagy itt velem" részre gondolsz azzal én is egyet értek. Amúgy tudod szoktunk mi beszélgetni régi klántársak. Ennek okán természetesen ismerem mások véleményét is a témában.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Komoly gondjaid lehetnek intimitás terén ha állandóan mindenről csak ez az egy dolog jut eszedbe. :D :D :D
Nono én felvilágosult vagyok és komoly mint egy elszívott százas szög!!! De csak egy ilyent hm, nyugtató erő vagyok a nagy szélben XD meg amúgy is szóba került itten egy két dolog azt hogy most úgyis unatkozom hát itten vagyok.
Ja de hogy megmaradjon a agresszivitás
Ne szóljá be mert kitálalok én is valami sztorit rolla :""D
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Haggyuk...menj orvoshoz mert nagy a baj. Igazad van nem ő a beteg hanem te.
Nem, szerintem ne hagyjuk, ha már belekezdtél mesélj okoska. Arra gondolsz talán, hogy erőszakosan ránk akarta erőltetni magát? És mindenáron el szeretett volna jönni az esküvőnkre Jóniné? És én azt mertem mondani, rád ott semmi szükség. Nem teszem tönkre az esküvőmet miattad. Ha már a betegségnél tartunk. Szerintem neked kéne oda menni. Talán tudnak adni valamit kicsi fejecskédre. Lassan kezdek biztos lenni abban, hogy éppen te vagy az aki csak KH-ról ismered. És nem is túl régóta. :D :D :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Veszekedhettek, hogy ki a jobb, mindenki tudja, hogy én, és storm duál a legjobb :$ Storm leszel a duálom? :rolleyes: :rolleyes:
Tisztelt supp szeretném dualba bejelenteni teszt fiókot, megbízom benne, és jelszót váltottam..
Jaj bocs rossz ticket xd
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nem, az egész abból indult ki milyen béna játékos petiit. A többit kérdezd ramikától.

Azért kiindulva a régi szerverekből, ha nincs betonozva a falud simán elhordanak téged is, szóval azért előbb picit fejlessz a játék képességeiden, mielőtt ilyenekkel szennyezed a külsőt..
 

DeletedUser20054

Vendég
Real most beszéltem a párjával. Azt mondja te zaklatod állandóan lulut. Állítólag már le vagy tiltva náluk minden közösségi médiából, mindenhonnan! Gondolom azért hoztad ki ide ezt a témát mert máshol már nem tudod zaklatni őket
 
Fent