Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser20054

Vendég
mégsem látok egyetlen egy eredményt sem a neved mellett a könnyítetten kívül az utóbbi években,felvilágosítanál?
nem ismered az ilyen "nagy tagokat"???? kb 10 világot nyert világonként top játékos volt......csak más névvel! annyi ilyen van ebben a játékban, hogy dunát lehet velük rekeszteni. aztán arra van eszük hogy elkezdjenek mást szapulni. lehet épp egy beteg embert , de nem érdekli mert esze nem sok van !!
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Köszönjük a játékot a DA-nak,s annak a pár Spártásnak akiket továbbra is barátomnak tartok.
Gratulálok DA klánnak,megérdemelten nyertek,egységesebbek,s kitartóbbak voltak.
Spártásoknak annyit még,a múltból nem lehet megélni,de persze 1 jó alap,ami itt is megvolt,igen erős csapat volt,amit a vezetőség rontott el,kezdve miléna balhéval,majd Zola távozása,Nikitaa visszatérése s semmit tevés,csak a duma..
Sajnálom hogy a Spárta név mára mondhatni semmit nem jelent,s már nem is fog a maradék alap tagok befejezésével.
Sima világ lett volna,ha nincs a sok egó a vezetésben meglátásom szerint.
Itt a Spárta magát verte el,de mégis a legnagyobb vesztese a világnak az LW klán,kik legjobban megérdemelték volna a győzelmet.
(Mondom ezt úgy hogy nem nagyon láttam át a vezéri dolgokat,csak játszogattam,de nekem tetszett amit pl spárta ellen nyújtottak,s azt hogy 1 klánnal a semmiből meddig eljutottak.)

Köszönjük még 1x a játékot,s gratulálok DA,ti voltatok itt jogosan a győztesek.

Ui. Ha megengeditek lenne 1 olyan kérdésem ami nagyon érdekelt,s gondolom nem csak engem.
Miért húztátok eddig a szervert?
Simán meglett volna a győzelemhez szükséges % már hónapok óta,ehelyett minket,s olyan játékosokat akartatok megtörni,s foglalni,kik tudtátok hogy aktívok.
Ezzel még több hónapig húztátok a szervert.
Ennyire fontos lett volna a mondhatni megalázó vereség mérése a spártára?
Kérlek titeket őszintén válaszoljatok erre,mert pl mi is úgy fejeztük be mondhatni hogy meguntuk a 2 napi szervezett akciót,0 védelemmel,s volt akinek szándékosan adtunk át falut,mert jókat harcoltunk vele,de van aki mai napig nem tud vinni falut..:D

Witcher fiók.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
nem ismered az ilyen "nagy tagokat"???? kb 10 világot nyert világonként top játékos volt......csak más névvel! annyi ilyen van ebben a játékban, hogy dunát lehet velük rekeszteni. aztán arra van eszük hogy elkezdjenek mást szapulni. lehet épp egy beteg embert , de nem érdekli mert esze nem sok van !!

Úgy látom nálad azért sokkal több jutott nekem. Szapulni egy beteg embert? Hallgasd még petiit hazugságait és higgyél el mindent amit mond ezzel is csak azt igazolva, hogy neked sincs több eszed mint neki. Látom elfogultságodban csak a lényeget nem értetted meg abból amit írtam. De nem is számít ez is csak a fent leírtakat bizonyítja. Úgy, hogy ezek után te nekem ne gyere azzal, hogy ha ismerném Évikét ez meg az. Én ismerem, majd ha te is megismerted legalább annyira mint én, akkor megváltozik a véleményed. Na persze ha ki tudsz lépni a mostani védelmező szerepből. Hiszen jaj elfelejtettem, hogy beteg, vicc, ilyenkor érdekes de vissza tud élni az állapotával. Mikor mire van szüksége észlénykém, nekem egy olyan ember mint te akit ennyire meg lehet vezetni ne nagyon csicseregjen. Amúgy senki se beszélt se tíz szervergyőzelemről se egyéb más általad leírt dologról. Mindenesetre az azért szomorú, hogy védenced sorozatosan rontja el mások játékát, kényszerít ilyen és hasonló lépésekre embereket. Úgy, hogy beszélgess csak tovább vele lassan te is az ő szintjén leszel.
 

DeletedUser20054

Vendég
Ui. Ha megengeditek lenne 1 olyan kérdésem ami nagyon érdekelt,s gondolom nem csak engem.
Miért húztátok eddig a szervert?
azt hittem mindenki tudja, mivel nyíltan közöltük a sparta vezetőséggel.
csináltunk 1 szavazást a tagok között. a szavazás eredménye az lett , hogy nullázzuk le a spartat. aztán sikerült a tagokkal kiegyezni, hogy legyen annyi elég hogy a top 25 ben ne legyen spartas és akkor be tudjuk fejezni karácsony előtt a szerót. kb ennyi a lényeg
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
te egy tudatlan senki vagy komám! még egyszer elmondom..... személyesen ismerem . te ne magyarázd meg a marhaságaidat itt te mert megint olyat írok hogy azonnal kitiltanak innen. :)

Tudatlan senki max. te vagy. Nem csak te ismered személyesen okoska. Pont ezért kár jártatnod a szádat.
 

DeletedUser20054

Vendég
a legnagyobb vesztese a világnak az LW klán,kik legjobban megérdemelték volna a győzelmet.
(Mondom ezt úgy hogy nem nagyon láttam át a vezéri dolgokat,csak játszogattam,de nekem tetszett amit pl spárta ellen nyújtottak,s azt hogy 1 klánnal a semmiből meddig eljutottak.)
azért ez szerintem és sok más játékos szerint nem teljesen igaz. pl volt lw tagok is más véleményen vannak. de kinek a pap kinek a papné. szerintem ők azért jutottak addig ameddig mert folyamatosan az mellé simultak akik jobban álltak. amikor a sparta ellen harcoltak akkor semmi másra nem kellett figyelniük csak 1 kis frontrészre. minden klán 2-3 fronton harcolt, ők max 1 en. a szövetségeseiket meg úgy váltogatták mint más a bugyit. pl egyik nap még DA szövi- SPARTA ellenség , másnap meg már fordítottak. aztán mikor ez nem jött be megint nekünk segítettek. úgyhogy ha azt mondjuk hogy melyik klán váltott a szerón legtöbbször oldalt , akkor teljesen igazad van. ők az LW!!!!
 

DeletedUser20054

Vendég
Mivel ezt egy ilyen senki mondja így elengedem. Mert ugye te aztán tényleg nem ismersz engem mégis folyamatosan okoskodsz.
neked üldözési mániád van!! én egy szóval nem mondtam, hogy ismerlek. te írtad hogy látod az eredményeimet és hogy a tieid sokkal jobbak. :))))))pihenj mert a végén agyvérzést kapsz mert nem kaptál igazat ebben a témában. na pá nyuszilány!
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
neked üldözési mániád van!! én egy szóval nem mondtam, hogy ismerlek. te írtad hogy látod az eredményeimet és hogy a tieid sokkal jobbak. :))))))pihenj mert a végén agyvérzést kapsz mert nem kaptál igazat ebben a témában. na pá nyuszilány!
Szerintem meg neked. Ki beszélt itt eredményekről? Mond már meg nekem. Az észről volt szó. Ne csak olvass értelmezz is. :D :D :D
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Rami, nekem nincs is szükségem arra, hogy te igazat adj nekem. És egyáltalán nem idegesít a sok butaság amit itt összehordasz. Nekem elég bőven az amit ebben az utolsó fél évben láttam lulukától. És az az 5 éves ismeretség ami alatt bőven kiismertem nagyságát. Te meg szajkózd csak amit ő mond.
 

DeletedUser20054

Vendég
meddig fogod még bizonygatni mindenki előtt hogy mekkora luzer vagy? az hogy 5 éve ismered itt a játékban az nem azt jelenti hogy a való életben is ismered. de kérdezz róla olyan embereket akik valóban ismerik. nem csak úgy mint ahogy te.
de már az előbb írtam hogy engedd el ezt a témát mert abszolút marhaságokat akarsz bebizonyítani.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
meddig fogod még bizonygatni mindenki előtt hogy mekkora luzer vagy? az hogy 5 éve ismered itt a játékban az nem azt jelenti hogy a való életben is ismered. de kérdezz róla olyan embereket akik valóban ismerik. nem csak úgy mint ahogy te.
de már az előbb írtam hogy engedd el ezt a témát mert abszolút marhaságokat akarsz bebizonyítani.

Ki mondta neked azt, hogy csak itt a játékban ismerem? Látod mondom semmit nem tudsz te rólam okoska. :D :D :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Má nem azé a két forintért, de írta, hogy a valóéletben ismeri, majd gyün a kontra, hogy "csakajátékba ismered, a valóéletbenem!". Mivan? Manapság az emberek mikor vitáznak, nem veszik a fáradságot arra se, hogy értelmezzék a másik írását? :D
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Ramika olyan okosnak tartod magad és mégse futja többre mint személyeskedésre és sértegetésre? Ugyan már. Ennél azért intelligensebbnek tűntél az elején. :D :D :D
 
Fent