Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Lehet, hogy béna, nem ismerem, de a hangsúly a morálon meg a bónuszokon lett volna..

Szó nincs se a bónuszokról se a morálról. Te nem láttad azokat a támadásokat amiket indított. Nem olvastad a nagyképű leveleit, hogy most aztán irgum-burgum befoglallak. Aztán jöttek a támadások volt hogy 50-60 de hát hol éjszaki bónuszba, hol két három perces szünetekkel a nemesek között. 42 faluval simán vinni kell két falut főleg úgy, hogy csak saját védelemre alapozhat.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Tudod mit? Sajnállak.... Csak ennyit mondok. Gratulálok hogy a feleséged ennyire ügyes

Na most mi a gond? Kérdeztem valamit. Miért nincs válasz erre? Én vagyok az aki kénytelen másik felhasználónéven játszani mert folyamatosan jön utánam. Mert folyamatosan zaklat. Jóniné. :D :D :D Szóval mikor is volt az a bizonyos esküvő? Még egyszer elmondom lassan, hogy te is megértsd ramika. N e m a f e l e s é g e m a z ü gy e s, h a n e m a v é d e n c e d e gy b é n a!

Amúgy meg azért tettem fel, mert nem értem ilyen tudással, hogy lehet még itt egy ilyen játékos. A többi engem nagyon hidegen hagy. Mivel nem tudja milyen néven játszom. Igaz könnyítetten még meg-meg talál. De szerencsére ott nem sokat van. Nem tudja megérteni a hagyományos világoktól eltérő szabályokat. :D :D :D
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Kedves barátom enged már meg nekem, hogy ott játszam ahol kedvem tartja és időm engedi. Szerintem látsz ott jó pár eredményt a könnyítetten kívül is, és azt gondolom játszottunk is már együtt. De szerintem itt arról volt szó, hogy petiit nem tud játszani. És ezen ha szét sírja a fórumot nálatok akkor se tud változtatni. Amúgy éppen petiit miatt nem játszom már hagyományos szervereken ezen a néven. Mert ahol játszani kezdek ő rögtön megjelenik és kéri felvételét abba a klánba ahol én vagyok. Hát ez a nagy helyzet. Ezért más néven kezdtem el játszani így végre békén hagy. Na erre varrjál gombot. :D :D :D

Akkor olvas már kérlek, még válaszoltál is rá okoska. Úgy, hogy szerintem még is csak neked lesz itt problémád.
 

DeletedUser20054

Vendég
Nevetséges kis pont vagy. Na irkálj, futtasd még magad . Gratulálok a csaladi teljesítményhez!
Na -pá
 

TooLate

Active Member
A reakció pontszáma
185
Sziasztok!

Szeretnék gratulálni minden Sparta játékosnak így a szerver végén. :)
A végsőkig kitartottatok, és végig küzdöttétek a szervert, sok szép egyéni teljesítménnyel.
Remélem, hogy egyszer még újra össze tudjátok szedni a klánt úgy, hogy szervergyőzelemre is esélyesek lehessetek!
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Nevetséges kis pont vagy. Na irkálj, futtasd még magad . Gratulálok a csaladi teljesítményhez!
Na -pá
A tényeken se te se senki más ne tud változtatni. És ami itt leírtam az mind tény és ebből adódóan igaz is. Vitatkozhatsz velük de felesleges, nem mindenkit lehet megvezetni a valóság elferdítésével. Ja és vedd már magadnak a fáradságot, hogy személyesen is megismerd Józsikát és a drága "nejét" :D :D :D
 

DeletedUser20054

Vendég
Ok. Csak nehogy agyvérzést kapj már itt, mert rájöttem hogy folyamatosan hazudsz.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Ok. Csak nehogy agyvérzést kapj már itt, mert rájöttem hogy folyamatosan hazudsz.

Én hazudok? Nem inkább ti? Kisgyerek. Hiszen Jóni féle hazugság se nagyon jött be. Amúgy meg mint mondtam már magasról teszek a véleményedre. Mondjuk az nem igazán értem miért is véded petiit hazugságait olyan vehemensen. De hát ahogy az mondják, madarat tolláról embert barátjáról.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Látom vita van itt.
A kolléga moderálása ellenére sem fejeződött be.

Zárom a topikot, majd átolvasom a hozzászólásokat és a büntetéseket kiosztom annak, aki megvitatkozott érte.

Sokszor nem értem, hogy felnőtt emberek hogyan tudnak embertelen módra vitázni a dolgokon.
 

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Megnyitottam a fórumot, a téli nagytakarítás is megvolt. Kérlek a jövőben jobban figyeljetek oda a szabályos, másikat nem sértő kommunikációra.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Megnyitottam a fórumot, a téli nagytakarítás is megvolt. Kérlek a jövőben jobban figyeljetek oda a szabályos, másikat nem sértő kommunikációra.
Az sértő, hogy szerintem a v52 még probaszervernek is gyenge volt? Vagy elfogadható kulturált vélemény nyilvanitasnak?
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Hogy lehet a probaszervert sertoen mondani? Ez olyan mint a mond a kerékpárt csupa i-vel?
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Szerintem is képes vagyok sertoen mondani csak még nem tudom hogyan, de ha te is bízol bennem akkor töröm a fejem kicsit.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Próba szerver, de mégsem vagy sehol rajta..

Ha próba szerver akkor inkább már v53, de az még azt a szintet sem éri el...
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Tényleg úgy gondolod, hogy nagyobb érdem elverni téged, mint barcsat? Abban egyetértünk, hogy én sem tartom őt sokra, de azért ez kicsit erős. Szólok djnek tegyen valami nehezeket a labadra mert kezdesz elszallni, mint egy kis lufi... :(
 
Fent