Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser20054

Vendég
A Bűvös Falu dominanciáját elérték!
Ez a klán: "Dark Angels-BH" az összes vonatkozó kontinensen legalább 60% dominanciával rendelkezik, és a végjáték megtartási időszaka elkezdődött.
Azután, hogy 14 napig uralják a dominanciát a teljes világon, ők lesznek a nyertesei ennek a világnak.
További információ és a falvak elhelyezkedése a Bűvös Falvak rangsora oldalon található.
 

DeletedUser20054

Vendég
Üdv mindenkinek!
Mivel pár nap és záródik a világ szeretnék gratulálni a sparta kitartó tagjainak! Azoknak akik a mai napig harcolnak minden egyes falujukért!
Szeretnék ezen kívül külön gratulálni a 2 DA klán tagjainak akik ugyan nem mind kerültek be a győztes klánba, de az ő érdemük is ez a győzelem :


Depraved; Il Lupo; Imzs.; Donmor; csibesz; bajnok7; hcsf; Radamesz; roli450; =Anonymous=; Skillerman; zolax86; Fodi1; Kappl; rossonero20; Sheper; *BeerSeeWalk*; TooLate; mikis; =HűbeleBalázs=; Hytech; Xerxes0210; Krisztian1974; johnadams; Kenan; Rogg; Kelerena; christin; zil131; Isro; sweexor; withfield; flesikee95; Mazli22; x1x1x1; Unstoppable; moon95; T3rM1NuS; RedTriangle; Smatte; =MARVEL=; -monster-; *DarKHero*; bewitching witch; DorekBalt; gidaba; Imperial4; kmarcika; komolytalan; Leonidas0725; oldmedvetalp; petiit; princ; ptomi; QUNarmy; Stevepapa; szabobence1031; Venon; Zeux; zsupika"



Mindenkinek kívánok kellemes karácsonyt és boldog új évet!

il lupo
 

DeletedUser20054

Vendég
kedves rujcika! nem most kellene erőlködni az utolsó napon. eddig szép csendben meghúztad magad, mert féltetted a szaros kis faluidat! nagyon nagy király lettél mert így utolsó nap mertél támadni.

gratulálok mindenkinek!
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Üdvözletem,

Én is gratulálok az első helyezett klán tagjainak.
Többé kevésbé intenzíven követtem a szerver alakulását. És akaratomon kívül kénytelen voltam nyomon követni egy játékos nyűglődését is.
Konkrétan petiit szenvedését.
Kilenc évnyi játék után elborzaszt az, hogy olyan tudással mint petiit miként lehet még mindig érvényesülni ebben a játékban?
De hát itt van és támad. Fél évig próbált befoglalni egy két falus játékost. Úgy, hogy közben még segítséget is kapott imperial4 és HoloGirl játékosoktól. Mindezek ellenére sorra bukta a támadásait. Ez idő alatt kb. 200 alkalommal kémlelte a két falut úgy, hogy monalizus egyedül van egy klánban, tehát segítségre nem számíthatott. És ugye a játék sajátossága, hogy bizonyos mennyiségnél több egység nem képezhető. És hát valljuk be két faluval nehéz jól védekezni főleg ha a támadó és védekező arány 21:1-hez. Ebben az esetben tetszik nem tetszik inkább döntő a támadó ismereteinek hiánya mint a védekező tudása. És mégis az a tudásbeli különbség annyival több védekezői oldalról, hogy petiitnek esélye se volt a győzelemre. HoloGirl volt az egyetlen aki foglalni tudott monalizustól. De ő se örülhetett pár másodpercnél több ideig a győzelmének mert már vissza is került a falu jogos tulajdonosához. HoloGirl lehet egy életre megtanulta milyen az amikor a védő nemesez elő a támadónak. :DDD
Mindezek megkoronázásaképpen két napja búcsúzóul monalizus küldött pár fake támadást petiitre. Amire válaszul jött 55 támadás, vegyesen tisztító nemesek 3-4-5-ös vonat is. Össze vissza ahogy sikerült. Természetesen mind a fegyverszünet után ér be. Van olyan ami 19.-én. Van ami éjszakai bónuszba. De mind a tűzszünet kihirdetése után.
És, hogy mindezt miért írtam meg itt. Egyszerű az ok. Mert kiborítóan, tragikusan és idegesítően nevetséges, hogy 11 év játék után ennyi telik egy magát nagyon sokra tartó játékostól.

Üdvözlettel: real
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sziasztok!
Szeretném megköszönni én is a játékot mindenkinek. Többszörös ezüstérem után végre a DA-nak is összejött az első szervergyőzelme, ami hatalmas eredmény nekünk. Nem voltunk egy világverő csapat, de a tudat, hogy a győzelemért egy sokszorosan nyertes klánnal, névszerint a Spartaval kell meccselni, úgy látszik elegendő motivációt nyújtott és ki tudta hozni a maximumot belőlünk. Büszke vagyok a srácokra, mert szinte az egész szerver folyamán gördülékenyen haladtak az eltervezettek. Nem egyszer voltak a pirosak sokszoros túlerőben de ezen is mindig felül tudtunk kerekedni.
A Spartaban pedig egyszerűen több volt, legalábbis többnek kellett volna lenni. Náluk sajnos az egész klánnak nem tudok gratulálni, de akik a végsőkig kitartottak, azok előtt mindenképp emelem a kalapom. Köszönöm szépen a játékot! Még találkozunk! :)

Üdv,
Zs.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Váo! :D
Na ez, amire az ember nem számított egy 45-ös világ után.

Kevesen vannak akik képesek tanulni hibáikból, és annál sokkal többen, kik ha hibáznak is, makacsul ragaszkodnak halott elveikhez. Nekem ezt mutatja V52!

A Spártában is lett volna kakaó, de nem volt elég erős az "edény" ami összetartsa ezt.

Szerintem a következő világra fog igazán beérni a DA. Mert ez még nem a csúcs!

Spárta meg egy kicsit legyen engedékenyebb, és rugalmasabb a fiatal titánjaival :p
Vagy inkább pihenjen egy kicsit és ha akar még valamit akkor készüljön előre fix alap tagokkal.
 

DeletedUser20054

Vendég
Üdvözletem,

Én is gratulálok az első helyezett klán tagjainak.
Többé kevésbé intenzíven követtem a szerver alakulását. És akaratomon kívül kénytelen voltam nyomon követni egy játékos nyűglődését is.
Konkrétan petiit szenvedését.
Kilenc évnyi játék után elborzaszt az, hogy olyan tudással mint petiit miként lehet még mindig érvényesülni ebben a játékban?
De hát itt van és támad. Fél évig próbált befoglalni egy két falus játékost. Úgy, hogy közben még segítséget is kapott imperial4 és HoloGirl játékosoktól. Mindezek ellenére sorra bukta a támadásait. Ez idő alatt kb. 200 alkalommal kémlelte a két falut úgy, hogy monalizus egyedül van egy klánban, tehát segítségre nem számíthatott. És ugye a játék sajátossága, hogy bizonyos mennyiségnél több egység nem képezhető. És hát valljuk be két faluval nehéz jól védekezni főleg ha a támadó és védekező arány 21:1-hez. Ebben az esetben tetszik nem tetszik inkább döntő a támadó ismereteinek hiánya mint a védekező tudása. És mégis az a tudásbeli különbség annyival több védekezői oldalról, hogy petiitnek esélye se volt a győzelemre. HoloGirl volt az egyetlen aki foglalni tudott monalizustól. De ő se örülhetett pár másodpercnél több ideig a győzelmének mert már vissza is került a falu jogos tulajdonosához. HoloGirl lehet egy életre megtanulta milyen az amikor a védő nemesez elő a támadónak. :DDD
Mindezek megkoronázásaképpen két napja búcsúzóul monalizus küldött pár fake támadást petiitre. Amire válaszul jött 55 támadás, vegyesen tisztító nemesek 3-4-5-ös vonat is. Össze vissza ahogy sikerült. Természetesen mind a fegyverszünet után ér be. Van olyan ami 19.-én. Van ami éjszakai bónuszba. De mind a tűzszünet kihirdetése után.
És, hogy mindezt miért írtam meg itt. Egyszerű az ok. Mert kiborítóan, tragikusan és idegesítően nevetséges, hogy 11 év játék után ennyi telik egy magát nagyon sokra tartó játékostól.

Üdvözlettel: real


szerintem te nem ismered petit et ezért írsz így róla. szerintem fejezd be és istenítsd a feleségedet vagy barátnődet (monalizus) más csatornákon.
köszi
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Üdvözletem,

Én is gratulálok az első helyezett klán tagjainak.
Többé kevésbé intenzíven követtem a szerver alakulását. És akaratomon kívül kénytelen voltam nyomon követni egy játékos nyűglődését is.
Konkrétan petiit szenvedését.
Kilenc évnyi játék után elborzaszt az, hogy olyan tudással mint petiit miként lehet még mindig érvényesülni ebben a játékban?
De hát itt van és támad. Fél évig próbált befoglalni egy két falus játékost. Úgy, hogy közben még segítséget is kapott imperial4 és HoloGirl játékosoktól. Mindezek ellenére sorra bukta a támadásait. Ez idő alatt kb. 200 alkalommal kémlelte a két falut úgy, hogy monalizus egyedül van egy klánban, tehát segítségre nem számíthatott. És ugye a játék sajátossága, hogy bizonyos mennyiségnél több egység nem képezhető. És hát valljuk be két faluval nehéz jól védekezni főleg ha a támadó és védekező arány 21:1-hez. Ebben az esetben tetszik nem tetszik inkább döntő a támadó ismereteinek hiánya mint a védekező tudása. És mégis az a tudásbeli különbség annyival több védekezői oldalról, hogy petiitnek esélye se volt a győzelemre. HoloGirl volt az egyetlen aki foglalni tudott monalizustól. De ő se örülhetett pár másodpercnél több ideig a győzelmének mert már vissza is került a falu jogos tulajdonosához. HoloGirl lehet egy életre megtanulta milyen az amikor a védő nemesez elő a támadónak. :DDD
Mindezek megkoronázásaképpen két napja búcsúzóul monalizus küldött pár fake támadást petiitre. Amire válaszul jött 55 támadás, vegyesen tisztító nemesek 3-4-5-ös vonat is. Össze vissza ahogy sikerült. Természetesen mind a fegyverszünet után ér be. Van olyan ami 19.-én. Van ami éjszakai bónuszba. De mind a tűzszünet kihirdetése után.
És, hogy mindezt miért írtam meg itt. Egyszerű az ok. Mert kiborítóan, tragikusan és idegesítően nevetséges, hogy 11 év játék után ennyi telik egy magát nagyon sokra tartó játékostól.

Üdvözlettel: real
Játszottál már petiitel,ennek ellenére ha ismernéd,ezt nem hoztad volna ki.
+Amíg nem tudsz valamiféle teljesítményt könnyítetten kívül felmutatni az utóbbi pár éven belül,akkor kérlek ülj le,és gondolkozz ezen.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Játszottál már petiitel,ennek ellenére ha ismernéd,ezt nem hoztad volna ki.
+Amíg nem tudsz valamiféle teljesítményt könnyítetten kívül felmutatni az utóbbi pár éven belül,akkor kérlek ülj le,és gondolkozz ezen.
Jó pár eredményt fel tudok hozni, és azt gondolom az hogy egy negyvenkét falus játékossal úgy packázik egy két falus mint mona petiitel magáért beszél. Mindezt munka mellett egy olyan játékossal szemben akinek egész nap semmi dolga mint a KH-n lógni. Úgy, hogy egyes fiam, leülhetsz. :D :D :D
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Kedves Rami,,

Kétlem, hogy nálam jobban ismerné itt bárki petiitet. Amúgy meg nem istenítek senkit, a tények magukért beszélnek. Azokkal elég nehéz vitatkozni. A személyeskedést meg tartsd meg otthonra a családodnak ha kérhetlek.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Jó pár eredményt fel tudok hozni, és azt gondolom az hogy egy negyvenkét falus játékossal úgy packázik egy két falus mint mona petiitel magáért beszél. Mindezt munka mellett egy olyan játékossal szemben akinek egész nap semmi dolga mint a KH-n lógni. Úgy, hogy egyes fiam, leülhetsz. :D :D :D
mégsem látok egyetlen egy eredményt sem a neved mellett a könnyítetten kívül az utóbbi években,felvilágosítanál?
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
mégsem látok egyetlen egy eredményt sem a neved mellett a könnyítetten kívül az utóbbi években,felvilágosítanál?

Kedves barátom enged már meg nekem, hogy ott játszam ahol kedvem tartja és időm engedi. Szerintem látsz ott jó pár eredményt a könnyítetten kívül is, és azt gondolom játszottunk is már együtt. De szerintem itt arról volt szó, hogy petiit nem tud játszani. És ezen ha szét sírja a fórumot nálatok akkor se tud változtatni. Amúgy éppen petiit miatt nem játszom már hagyományos szervereken ezen a néven. Mert ahol játszani kezdek ő rögtön megjelenik és kéri felvételét abba a klánba ahol én vagyok. Hát ez a nagy helyzet. Ezért más néven kezdtem el játszani így végre békén hagy. Na erre varrjál gombot. :D :D :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent