Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser13406

Vendég
nincs vita ,annyit jeleztem DA klának hogy igy nem lehet szervert nyerni...Mint mondtam rég elvesztette a KH a varázsát ,de nem adom csak "úgy"harc nélkűl a faluimat...........
 

DeletedUser13406

Vendég
Társam? Nem játszok a szerveren, az nem zavar? :)
Nem )nem zavar ,de miért is írsz ide?Téged nem néztelek..Szóval ha nem társad kicsi sam,nem játszol ezen a világon.!akkor ha jól értem "kibicnek semmi se drága"..))
 

DeletedUser13406

Vendég
és hogy ne nagyon legyen harag,,ezt neked és csak neked ajánlom)Say
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem )nem zavar ,de miért is írsz ide?Téged nem néztelek..Szóval ha nem társad kicsi sam,nem játszol ezen a világon.!akkor ha jól értem "kibicnek semmi se drága"..))

Külső fórum, az ír ide, aki akar, és azt, amit akar :) Ennyi erővel én is beleköthetnék, hogy miért írsz egy magyar nyelvű fórumra, ha egy mondatot nem tudsz helyesen leírni, de nem teszem, mert nem érdekel. V52-es fórum, mindketten arról beszéltünk (magam részéről biztos vagyok benne), ezen kívül minden irreleváns. Te tettél egy kijelentést, amit igaznak vélsz, de hülyeség. A Te gondolatmenetedet követve: a 36 pontos falumat még egyik klán se tudta elfoglalni, ezért mindkettő alkalmatlan a győzelemre, mert egy barnát nem bírtak elfoglalni, ráadásul egy olyan szerón, ahol nem a dominancia a lényeg (elsődlegesen). Érted mi a "probléma"? Jobb szó híján probléma, mert nekem aztán nem az.
 

DeletedUser13406

Vendég
Külső fórum, az ír ide, aki akar, és azt, amit akar :) Ennyi erővel én is beleköthetnék, hogy miért írsz egy magyar nyelvű fórumra, ha egy mondatot nem tudsz helyesen leírni, de nem teszem, mert nem érdekel. V52-es fórum, mindketten arról beszéltünk (magam részéről biztos vagyok benne), ezen kívül minden irreleváns. Te tettél egy kijelentést, amit igaznak vélsz, de hülyeség. A Te gondolatmenetedet követve: a 36 pontos falumat még egyik klán se tudta elfoglalni, ezért mindkettő alkalmatlan a győzelemre, mert egy barnát nem bírtak elfoglalni, ráadásul egy olyan szerón, ahol nem a dominancia a lényeg (elsődlegesen). Érted mi a "probléma"? Jobb szó híján probléma, mert nekem aztán nem az.
 

DeletedUser13406

Vendég
Értem mi a probléma ,neked!Engem hidegen hagy!.kibic vagy azt ennyi,élet üt,rendesen....KH
 

christin

Member
A reakció pontszáma
27
Magát felelőtlenül beleártó személy, aki egy olyan tevékenységet figyel, amiben nem vesz részt, de a tevékenységet végzőket szívesen kritizálja.

Egy kibic csak zavart kelt, nem érdemes figyelmet szentelni rá. A futballnál sok a kibic, aki mindenkinél jobban ért hozzá.

Roli te még mindig képes vagy vitázni feleslegesen?
Mindenki azt gondol az ellenfelérőla mit akar.
A végén úgyis kiderül ki nyeri a világot.
Kincsem grat az új klánodhoz.
 

DeletedUser13406

Vendég
Magát felelőtlenül beleártó személy, aki egy olyan tevékenységet figyel, amiben nem vesz részt, de a tevékenységet végzőket szívesen kritizálja.

Egy kibic csak zavart kelt, nem érdemes figyelmet szentelni rá. A futballnál sok a kibic, aki mindenkinél jobban ért hozzá.

Roli te még mindig képes vagy vitázni feleslegesen?
Mindenki azt gondol az ellenfelérőla mit akar.
A végén úgyis kiderül ki nyeri a világot.
Kincsem grat az új klánodhoz.
Köszönöm)
a magyarázatot,mert ha én írtam volna háttttttttttt ,nem hogy sárkány,de a jó ég tudja mi lenék még:_)Anno 1!tagotok írt,én válaszoltam,2kört lejátszottunk után jöttetek.3-madik menet ként mlnt klán,,..(mind ezt 6 nap alatt)és én vagyok a kakukk tojás!..Abba a hitben ringatóztok mint klán ,hogy ügyesek vagytok,,pedig a bölcsek azt mondják hogy hogy lehetsz,szép,okos,de hülyének áll a világ)
 

DeletedUser13406

Vendég
halika)sajnos TooLate nincs szerencsém)de ez a Tiéd
jól érzem Ti sem lesztek büszkék a világra
 

DeletedUser13406

Vendég
és ezt a DA tagjainak szerettel,mert tudjuk erre a világra nem lesz senki büszke
 
Fent