Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Hu!) Sziasztok..Ismerem a közmondást.."sok lúd disznót győzz" Azt is tudom hogy lassan itt a végem,)De azért csak meg kérdem kedves DA klánt,nem pirul arcotok?10 nap és egy nyüves falut vittetek tőlem. (azt is szerencsével)Szóval sok sokkal több kell hogy szerver győztesek legyetek!!Külön köszönöm a nap védekező címét)Ennyit a KH-ról..( messze ,nagyon messze van attól amiért én anno beleszerettem a játékba.o_O

"Lassan itt a vègem" de azèrt kijővők külsőre elmondani,hogy MÈG nem foglaltak el....:rolleyes:
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Hu!) Sziasztok..Ismerem a közmondást.."sok lúd disznót győzz" Azt is tudom hogy lassan itt a végem,)De azért csak meg kérdem kedves DA klánt,nem pirul arcotok?10 nap és egy nyüves falut vittetek tőlem. (azt is szerencsével)Szóval sok sokkal több kell hogy szerver győztesek legyetek!!Külön köszönöm a nap védekező címét)Ennyit a KH-ról..( messze ,nagyon messze van attól amiért én anno beleszerettem a játékba.o_O

De azért nyugtass meg, ha téged elfoglalunk, akkor van esélyünk, ugye? Mert akkor a következő támadást már rád szervezzük... :)
 

DeletedUser13406

Vendég
Nagy !:) nagy beszólások ,isten ments hogy bárkit is le,meg szóljak..Volt pár úgy mond levél váltás,egy két tagotokkal mikor jöttek a kardok..
Sajnos a Da 90%a nem tud már támadni annyira nincs pontod. :(
Neked írtam spéci,,ful nukot küldeni 49%-os morállal..szinte öngyilkosság.mit is mondtál? hogy csak mosolyogj..Azt tettem
 

DeletedUser13406

Vendég
Ez mekkora oltás már :D
Az volt!:) de Ő legalább oda tette magát,igaz akinek takarított már kevésbé..Minden esetre én élveztem a csatát,,és akár hogy is értelmezitek csak egy jó indulatú megjegyzés volt hogy így nem lehet szervert nyerni!.szerintem és ugyan az én statimon nem láttok olyat,hogy ezt vagy azt a világot megnyerte),de volt részem benne,és csalódás volt mert azt hittem trombita szó,harsona ..azt a fenét csak ki írták vége.Ha esetleg valakinek a lelkivilágába léptem,elnézést nem volt szándékos..
 

DeletedUser13406

Vendég
Mert nyilván egy döntőben egy random barna a prioritás, ezért a DA noob, mert nem rád koncentrál :D
Nem tudom babám,) 2körig 1az1be ment a random koncentrálás!!azt valahogy a 3-dik körbe valahogy DA noob A Te szavaiddal élve 77 full nukkal nem koncentrált rám..Mint mondtam senkit nem állt szándékomba megsérteni..Mellesleg mind a ketten tudjuk lassan eltünik a morál..)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Megszólítással csínján, "babám". 77 nuke egy majd 5900 falus klántól igen komoly rákoncentrálás. Szerintem a vezéribe lefújták a kövi Sparta armát, hogy kitermeljék valahogy azt a 77 nukeot :D Szerintem a Sparta megköszönheti neked, hogy még létezik, ha az a 77 nuke rájuk csapódik, már nincsen falujuk...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Ezen a világon nem tűnik el a morál elméletileg. Előzőn se tűnt el,amelyik ezzel a végjátékkal volt.
 

DeletedUser13406

Vendég
Megszólítással csínján, "babám". 77 nuke egy majd 5900 falus klántól igen komoly rákoncentrálás. Szerintem a vezéribe lefújták a kövi Sparta armát, hogy kitermeljék valahogy azt a 77 nukeot :D Szerintem a Sparta megköszönheti neked, hogy még létezik, ha az a 77 nuke rájuk csapódik, már nincsen falujuk...
Ez komolytalan,de értem én )végül is igazad lehet:)meg magyarázzuk a bizonyítványt..sajna mennem kell;)
 

DeletedUser13406

Vendég
ez nem vita))kérdezd meg társad ma mire jutott! azt mondod 2bites?én meg azt hogy tanulni nem rossz,és sajna a pénz nem vált ki tudást)
 

DeletedUser13406

Vendég
Nagy mondás!Say fejet hajtók előtted,én már rég nem leszek.,mire Ti megtanuljátok a KH-át!
 
Fent