Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser20054

Vendég
erre a világra csak TI nem lehettek büszkék! a spártán kívül mindenki az lehet, még azok a klánok is akik már elbuktak. te meg kincsem ne itt és ne akkor próbálj aktív lenni amikor már a klánotok romokban van. eddig kb 2 armában láttam hogy faket küldesz. de ez az eredményeden szépen látszik is!
 

DeletedUser13406

Vendég
ramika,azt már most tudom ,hogy matek nem megy neked,)de mond meg nekm "öszintén"mért kell írnod miko nem is vagy a világon,,ha pedig vagy akkor mutassd! magad..egyébként meg csak hallkan súgóm meg neked ennyi faluval szépen gazdálkodom..az élet már ilyen 27faluval majd bombászlak!)komolytalan vagy
 

DeletedUser13406

Vendég
erre a világra csak TI nem lehettek büszkék! a spártán kívül mindenki az lehet, még azok a klánok is akik már elbuktak. te meg kincsem ne itt és ne akkor próbálj aktív lenni amikor már a klánotok romokban van. eddig kb 2 armában láttam hogy faket küldesz. de ez az eredményeden szépen látszik is!
egyébként anno is mondtam nem nyertek világot,itt csak azért fogtok mert szó nélkül töröltek,,és udod mi a szomorú,?hogy igy állsz a dologhoz..
 

DeletedUser13406

Vendég
büszke vagy a semmire!de a legrosszabb olyan kis furia vagy ,titkos névvel,figyi
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Na én a helyedbe meg se szólalnék :D
egy olyan klánt tettél tönkre a brancsoddal együtt világok alatt amire sokan felnéztek és elismerték őket :D
valami olyasmihez tudnám hasonlítani a spartat mint egy sztár focistához aki fénykorában szárnyalt aztán mikor vissza kellett volna vonulnia inkább játszott tovább és nevetség tárgya lett :D

A Spárta 5 éve megszűnt volna a V30 szerveren, ha nem vagyok. + 3 szervergyőzelemmel lett többje a Spárta klánnak..
Azonban ez ne zavarjon, toljad ugyanazt a lemezt. Sokat írod le, akkor nyomatékosabb, hihetőbb.
Nikitaa a Spárta tönkretevője.Semmit nem tett, tudjuk-tudjuk.
Így van és meg is
Az pedig, hogy Te nagyon szeretnéd, ne játszunk tovább ezzel a játékkal..hát ezen nem tudok segíteni, fogunk.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Drága kicsi kincsem.. :)
Elárulnád kérlek, hogy erre a világra miért ne lenne senki büszke? Spartanak égés nyilván, de ők az utóbbi szerverekből kiindulva kezdenek már hozzászokni. Nekik tényleg égés, hogy miután megtudták, hogy a DA elindul v52-őn, akkor gondoltak egyet és belecsaptak, mert az előző két felsülés után, kellett egy gyengébb szerver, amit behúzhatnak. Nekem legalábbis az indulásuk nagyon így látszott. Erre zsinórban harmadik vereségük szenvedik el. És itt nincs mire fogni, hogy szövetkezett ellenük két top klán, hogy a csapat nagy része kivált és új klánt alapított. Itt egyedül a DA is elég volt ahhoz, hogy ezt a szerverről szerverre gyengébb Spartat megverje.

Csak azért nyerünk világot, mert törölnek a játékosaitok? És szerinted mégis miért van ez? Ha menetelnétek a győzelem felé, akkor is törölnétek? Miért kapunk egyre több olyan üzenetet, hogy a tagjaitok oda akarják adni a bűvösöket, mert vicc a vezetőségetek? Hogy vezérek dobják el a fiókot arma időben? Pedig ha tudnátok, hogy ez a mostani támadás még csak közel sem volt klán szintű... Nem lehet, hogy a belső viszályok abból fakadnak, hogy az inaktív tagságotok nem bírja visszaverni a DA armákat? Mert ha mégis ez van benne, akkor szerintem mi valamit mégis jól csinálhattunk. Mégha ti erre nem is lehettek büszkék, mi azért mégis csak a legnagyobb múltú klánt vertük meg egy az egy ellen.

És ezeket a videókat tényleg ne erőltesd, szerintem soha senki nem indított el egyet se.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Én már túl vagyok azon hogy elverjem a spártát szóval nekem édes mind1 hogy játszotok e vagy sem:)
akkor még veretlen volt szóval ott még ért is valamit a legyőzésetek de mostanra csak egy pofozózsák klán vagytok semmi több, ahol elindultok elbuktok ha belátod ha nem :)
én nem mondtam hogy nem tettél a spartaért semmit mert tudom hogy tettél viszont amit most teszel az pont az ellenkezője annak amit v30után tettél még 3 szerveren :)
45után nem kellett volna már spárta névvel indulnotok ha belátod belátod ha nem nem de hogy 50után már biztos nem abba 100%is biztos vagyok :)
az egykor legendaként emlegetett klán ma már nevetség tárgya amit világok óta csinál ha elfogadod ezt a tényt elfogadod ha nem akkor menjél tovább a sparta névvel és mocskold be még azt a kis tekintélyt is amire legalább a régiek emlékeznek rólatok.
Nem hinném, hogy bemocskoltam volna valaha is a Spárta nevet. Az, hogy nem engedem át ingyen a szervert, nem adom hozzá a nevem, engem minősít valóban. Ezt tette volna anno a a "kisfiam" is, inkább beledöglik, de üt még egyet. Pont a régiek soha nem adnák át ingyen a győzelmet.
Hisztit amit itt csináltok, meg végképp nem értem.
Foglalhatjátok az eldobált fiókokat. Imzs leírta csak 15 bűvös falut kaptatok ajándékba. csak annyit, de Lupo megerősítette, ha akartatok volna többet.
Akkor mit szeretnétek, mire a hisztérika, Nikitázás ?
Mit akartok ? Befejezni a szervert ? Fejezzétek be, mi nem fogjuk.
Pont és pont és azért se.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Bírom ahogy bort iszol és vizet prédikálsz :)
Az ellenállás részét miben mutatjátok? Mert, hogy egyfolytába írod, attól még tegnap tudtommal a faluk nagy részét te magad is ingyen adtad át, mert semmi ellenállás nem tanusítottál egy jó darabig. Ettől függetlenül, ha nem is így van, szépen hangzik, hogy küzdötök. És én nem az átvett bűvösökről beszéltem, hanem azokról, amiket még a tegnapi nagyobb pofon után sorra ajánlottak fel az "ellenálló" tagjaid.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Az utolsó 3 győzelmeteknél meg az ellenfélnek, nem nektek :D Ne szaladj be az öngól erdőbe, mert ezt ki fogják használni :)
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Bírom ahogy bort iszol és vizet prédikálsz :)
Az ellenállás részét miben mutatjátok? Mert, hogy egyfolytába írod, attól még tegnap tudtommal a faluk nagy részét te magad is ingyen adtad át, mert semmi ellenállás nem tanusítottál egy jó darabig. Ettől függetlenül, ha nem is így van, szépen hangzik, hogy küzdötök. És én nem az átvett bűvösökről beszéltem, hanem azokról, amiket még a tegnapi nagyobb pofon után sorra ajánlottak fel az "ellenálló" tagjaid.
Nem voltam gépnél három napig. Létezik olyan amit kevesen ismertek, a neve : munkahelyi elfoglaltság. Ami időnként felülírja a játékot, legalábbis nálam.
Itt írtad le, hogy csak 15 falut kaptatok.. olvasd vissza a saját írásodat.

Továbbra is áll a kérdésem, mit akartok ?
Mire ez az eszement kijövetel a külsőre ?
Mire ez a Nikitázás ?

Az életben is van olyan időszak, amikor elfáradunk, leengedünk. A játékban sem tudsz mindig úgy teljesíteni.
Mi ezzel a gondotok, ha nyertek ?
 

DeletedUser20054

Vendég
Továbbra is áll a kérdésem, mit akartok ?
Mire ez az eszement kijövetel a külsőre ?
Mire ez a Nikitázás ?
olvass vissza légyszi. ti jöttetek ki ide először avval ,hogy roli lepaktált velem. szerinted én beszéltem rá hogy győzze meg a tagokat hogy ők is adják át a bűvösöket. közben teás (áruló) barátod mindenféle hazugságokat kezdett terjeszteni rólam pl hogy megvettem a falukat euróért. na ezek után úgy gondolom , hogy biztos szeretitek itt megosztani a dolgokat .ezért én, mi is kijövünk hogy lássa a kh közössége hogy mennek a dolgok a nagy spártánál. egyébként elárulom hogy direkt nem fejezzük be a játékot addig még a sparta klán itt van a világon számottevő faluval.
a másik a nagy szavak ......emlékezz vissza miket mondtál....segítek ...ha nem lesz értelme mert nagy a fölény vagy nem lesz elég aktív tag akkor átadjuk a győzelmet meg a falukat. (nem kell köszi, elvesszük) felsoroljam per pillanat mennyi aktív tagotok van??
ezen a világon TE segítettél bukni a klánodnak. pl avval hogy a rengeteg inaktív fiókot vittétek a hátatokon, mindent leszavaztál hiába volt ellened 3-4 szavazat is. de főleg az inaktivitásod!! vezér létedre napokra eltűnsz (ne feledjük triál fiókod van) aztán mikor vissza jössz meg akarod nyerni a világot. ne nevettesd ki jobban magad szerintem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20054

Vendég
büszke vagy a semmire!de a legrosszabb olyan kis furia vagy ,titkos névvel,figyi
kincsem....maradj csendben legyél itt is annyira aktív mint a v52-n és akkor megkímélsz mindenkit a sok hülye videóddal. köszönöm.
esetleg akinek hiányoznak ezek a videóid azokat megkérném, hogy privátban kérjen tőled bemutatót. :)
 
Fent