Csevegő

  • Témaindító DeletedUser7641
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
De jó nekem... télleg, hurrá... nem akarsz még aludni? Már megnyertem EGYEDÜL amíg te mint mikor még itt voltok mi akkor is át nyálaztad az éjjel hee...:'D

Mondjuk jól szét szedjük ezt a fórumot mondjuk jó ideje nem történt itten semmi, szó majd lesz valami
 

DeletedUser16135

Vendég
te szoktál nyáladzani, úgyhogy alapállásba a szád o_O:oops::p

mé'? ez melyik világ? nem néztem,csak az értesitésre kattintottam rá :oops::D:D:D
 

DeletedUser16135

Vendég
én nem osztogatlak, én nekifutás nélkül is ilyen gyöké...izé, kedves vagyok veled :rolleyes: <3
 

DeletedUser8262

Vendég
Halkan jegyezném meg csak az Illetékeseknek, hogy zseniális, amit 2 napja műveltek ezért a 6 faluért... Remélem, nem volt komoly ez a megmozdulás. :) :rolleyes:
Boldog lettél hogy kiírtad? Ha igen mindenféleképpen jól fogok ma aludni :) vagyis nem alszom ne hogy betámadjon valaki
 

DeletedUser8262

Vendég
Nem kéne armázni és és akkor lenne idő a cimkézés mellett ;)

Amm hétfőn 1-2 falunál megizasztottál kicsit;), már már lelkiismeret furdalásom volt mikor 21%-ról nem vitte el a nemes(najó azért nem XD)

Ilyen a szerencse tamaska es swexor kedvesebbek voltak. Azert jo csata volt :)
 

DeletedUser13406

Vendég
Hu!) Sziasztok..Ismerem a közmondást.."sok lúd disznót győzz" Azt is tudom hogy lassan itt a végem,)De azért csak meg kérdem kedves DA klánt,nem pirul arcotok?10 nap és egy nyüves falut vittetek tőlem. (azt is szerencsével)Szóval sok sokkal több kell hogy szerver győztesek legyetek!!Külön köszönöm a nap védekező címét)Ennyit a KH-ról..( messze ,nagyon messze van attól amiért én anno beleszerettem a játékba.o_O
 

DeletedUser19410

Vendég
Hu!) Sziasztok..Ismerem a közmondást.."sok lúd disznót győzz" Azt is tudom hogy lassan itt a végem,)De azért csak meg kérdem kedves DA klánt,nem pirul arcotok?10 nap és egy nyüves falut vittetek tőlem. (azt is szerencsével)Szóval sok sokkal több kell hogy szerver győztesek legyetek!!Külön köszönöm a nap védekező címét)Ennyit a KH-ról..( messze ,nagyon messze van attól amiért én anno beleszerettem a játékba.o_O

Sajnos a Da 90%a nem tud már támadni annyira nincs pontod. :(
 
Fent