Csevegő

DeletedUser19592

Vendég
Köszönöm az elismerő szavakat, megvan az oka annak is, hogy így vélekedjetek én ezt tudom jól. Éppen ezért nem adattam ki a könyvem, melyet nulláról írtam meg majdnem háromszor, mert végül pontosan arra jöttem rá, amit ti is felismertetek és ezt köszönöm: a szavak tettek nélkül üresek, a múlt pedig rothadó gyümölcs.

Nem az elismerésetek vagy megbecsülésetek miatt játszom, az csupán olyasfajta hozadék, mint a győzelem. ha ezt később mégis kiérdemlem, nemcsak a hibám kiküszöbölését jelenti majd, hanem az irányomból fakadó tiszteletet mindazok felé akik így tesznek. Hisz valljuk be: sokszor, sok ember bizalmát játszottam már el őrlődésemmel és kapkodásommal, ennek pedig alapvető okáról már szó esett egy különös új fórumban. Olvassátok el.

Azonban aki ismer még régebbről tudja, hogy nem mindig voltam ilyen, tudja hogy alapvetően hűséges, kitartó jellem vagyok és noha nem győztek még le, annak más okot tulajdonítanék.

Bizonygathatnám azt amit mondok, hisz volna mivel, henceghetnék hisz volna mivel, azonban jobban érdekel most mindenek felett saját magam legyőzése, legjelentősebb hibám kiküszöbölése. Monti mondja, hogy a KH világunk kicsi, gyorsított tükre és igaza van, ezért választottam végül a játékba való visszatérést, s mintha égi lehetőség volna, adatott meg pontosan a változás időpontjában.

Ezért inkább arra kérlek titeket, hogy támogassatok s ne visszafele húzzatok. Az életben is olyan változások elébe nézek amik döntő ponttal bírnak, s amennyiben ezek maradéktalanul sikeresnek lesznek elkönyvelhetők, tudni fogtok róla, mégpedig azért, mert leszek újra valaki a KH-ban, nem csak egy gyökerét kereső kósza bolond.

Nos, sok sikert magamnak :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Na akkor én is kicsit off -troll!
Köszönöm annak a 20-30 embernek a "válaszát",akik mindig tesának hívtak skypen..,de a V-50-es leveleimre március óta semmit sem írtak!:)
Jó játékot kívánok én is mindenkinek! Nagyon jó világot kaptunk! Hajrá V-50!
A következő számot küldöm Otmannak,Emperornak,Baszynak,Xeniának stb ,..
Ne izguljunk lazuljunk!:)

 

DeletedUser19087

Vendég
Na akkor én is kicsit off -troll!
Köszönöm annak a 20-30 embernek a "válaszát",akik mindig tesának hívtak skypen..,de a V-50-es leveleimre március óta semmit sem írtak!:)
Jó játékot kívánok én is mindenkinek! Nagyon jó világot kaptunk! Hajrá V-50!
A következő számot küldöm Otmannak,Emperornak,Baszynak,Xeniának stb ,..
Ne izguljunk lazuljunk!:)

Örökbe fogadnám ezt a három leányzót, és még a hangjuk IS jó :p



/*************************************
2018.08.18 Fórum játék.
Látogass el a v50 teszt fiókhoz, a további információkat ott találod :)
*************************************/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent