Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Amugy meg a végén sose az a top1 aki a legtöbb ppt elnyomja,hanem az aki az utolsó pillanatig full aktivan játszik,és megszedi magát mikor már a többiek leálltak,az ellenfelek nem harcolnak. A végén már könnyű rengeteg falut összekapni,a pp csak az elején segít.
De egy játékos se tud annyi ppt elkölteni,hogy az előnyét ne lehessen ledolgozni a későbbi fázisban kellő aktivitással.

Viszont senki szivét nem akarom összetörni,ugyhogy osztom a nézetet miszerint csak az lehet top aki ppzik,aki nem top az azért nem az mert nem ppzik. :D :D
Valamint,hogy az adott világ legjobb és a klán leghasznosabb játékosa az,aki a végén top1 lesz. :D
Maradjunk meg az egyszerűségnél,nem olyan bonyi ez a kh. :D
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Hogy miért akarjuk sokan legyenek?
Meg a felsoroltak?
Nos. Mert eleve ez volt a világ célja sokan legyünk és ismét egy PP mentes világon össze lehessen mérni az erőket.
Ugyanolyan esélyekke ugyan olyan starttal stb.
Ráadásul az sem baj ha van ellenség dögivel...
Ezzel sokkal izgalmasabbá válik a játék.
De látom sokan elfelejtették régebben milyen jó játékokat nyomtunk.
Ez egy jó gondolat, csak sokan még nyaralnak, nincs klánjuk, klán fele hiányzik vagy már a nagyrésze abba hagyta és egy világért nem fog vissza jönni..
Nagyon sajnálom, de sztem a tény az hogy nem lesz nagyobb ez a szerver sem mint az összes többi, sőt szerintem még talán kevesebben is fognak menni..
Én is felnézek de nem fogok sok időt tölteni rajta..
Sztem sokan lesznek akik így gondolják, de ha nem akkor csak az én véleményem.
Sajnos igaz még javában folyik a v46-tól a szerverek és kifogja feladni csak azért mert egy pp-s nélküli szerveren vesz részt..
A pp számomra csak a kezdeti nehézségek átugrására szolgál, azzal hogy indul egy pp mentes világ idézőjelbe pp mentes mert a pf, a fiokkezelő és a farmkezelő jelen van, na arra lennék kíváncsi ha ezek nem lennének ki lenne az aki top játékos lenne.
 

Arch Stanton

Active Member
A reakció pontszáma
156
azzal hogy indul egy pp mentes világ idézőjelbe pp mentes mert a pf, a fiokkezelő és a farmkezelő jelen van, na arra lennék kíváncsi ha ezek nem lennének ki lenne az aki top játékos lenne.

Egyetértek! Mióta a betárcsázós modemek eltűntek és nem floppyról kell bebootolni, már semmi valódi értékmérője nincs a TOP teljesítménynek. Ha ki lehetne tiltani az egérhasználatot és a dedikált számítógépmonotorok használatát, na arra lennék kíváncsi ha ezek nem lennének ki lenne az aki top játékos lenne.
 

DeletedUser19582

Vendég
Kicsit elnyomtad tesa.
v23mon nem volt még ppért nyersi.
v24en vezették be először,hogy lehetett cserélni. A tőzsde meg pár világgal azután jött.
A v24 volt az első pp-ért nyersit szeró,az hóttziher :p

Szerk: Zászló volt először v23mon,azzal kevered ;)

V28 még a régi, piacolós nyersivel indult. 2015 november 4-én hirdették meg, hogy minden már futó világon leváltják a pp cserét a pp tőzsdére. Itthon V32 volt a legelső szerver, ami pure tőzsdével indult, V31 még a csereberés rendszerrel kezdett.


Zászló V17-en volt először:

https://help.klanhaboru.hu/wiki/Világ_1-18
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Kicsit elnyomtad tesa.
v23mon nem volt még ppért nyersi.
v24en vezették be először,hogy lehetett cserélni. A tőzsde meg pár világgal azután jött.
A v24 volt az első pp-ért nyersit szeró,az hóttziher :p

Szerk: Zászló volt először v23mon,azzal kevered ;)
Na megnyugodtam, mert úgy tudtam, v25-ön volt először tőzsde.
A zászlók viszont V17-en jöttek be. A legtöbb zászlóm onnan származik még mindig, mert igen viharosan, védekezve hagytam abba azt a világot, mikor minden pirosba borult körülöttem.
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Jelenleg 8 asg van :D

ab7fe330b3fbf7209c2777e55839882b.png
 

DeletedUser19582

Vendég
V28 még a régi, piacolós nyersivel indult. 2015 november 4-én hirdették meg, hogy minden már futó világon leváltják a pp cserét a pp tőzsdére. Itthon V32 volt a legelső szerver, ami pure tőzsdével indult, V31 még a csereberés rendszerrel kezdett.


Zászló V17-en volt először:

https://help.klanhaboru.hu/wiki/Világ_1-18

Viszont azt nem tudom, a csereberés pp mikor volt legelőször. Ebben segíthetne valaki hozzá értőbb :D
 

DeletedUser19513

Vendég
Jelenleg 8 asg van :D

ab7fe330b3fbf7209c2777e55839882b.png

§8 Kommunikáció
  • Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.
  • Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget. Szerintem az ASG-sek nagy többségére nézve ez már sértő, zaklató és a becsületük lejáratására irányuló. Az illetékes játékbírák meg jó heccnek veszik! Vajon mikor fognak már tenni valamit az ügyben? És igen ez már a parasztság netovábbja és sért, felzaklat!
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
ezek szerint belekavarodtam a szerverekbe :D
akkor még 23at pp előtti időszaknak lehet venni...:D mindenesetre csak rá akartam mutatni,hogy nincs egyenes arányosság a pp és a teljesítmény között,legfeljebb a pp segíti a teljesítményt...a semmiből nem lesz valaki jó játékos csak azért mert sok pénze van,nem fog tudni armákat kivédekezni,nem fog éjnek idején felkelni vonatokat vágni ha támadják és nem fog farmolni mint az őrült mikor a ppnek már nincs akkora jelentősége...

§8 Kommunikáció

  • Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget. Szerintem az ASG-sek nagy többségére nézve ez már sértő, zaklató és a becsületük lejáratására irányuló. Az illetékes játékbírák meg jó heccnek veszik! Vajon mikor fognak már tenni valamit az ügyben? És igen ez már a parasztság netovábbja és sért, felzaklat!

ez meg szimplán egy vicc (nem is rossz),nem kell mást belemagyarázni...inkább gondolkodni kéne,hogy miért van máris kezdés előtt több embere az ASG-nek szerverkezdés előtt,mint például a legnagyobb játékosállománnyal rendelkező Spártának szerverkezdéskor...mondhatni kiprovokálta az ASG azt,hogy viccet csináljanak belőle,mert ilyen húzások után szimplán nem lehet komolyanvenni őket...de majd rájuk regel valaki és elfarmolgatja őket....annyira egymás hegyén hátán lesznek ennyien,hogy egymást fogják farmolni némi túlzással....a Spárta 2kontira regel ennyi emberrel és nem akarok átlag játékostudást összehasonlítani....nekem nincs bajom az ASG-vel egyébként,szimplán csak reálisan nézem a dolgokat



Ez a Fekete Gyerek is szégyelné el magát...:D

A gyengébbek kedvéért,nem,továbbra sem indulunk :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser12157

Vendég
Zsótikap is egye ki a vetest, hogy poenkodni mer' rajtunk!!!444!!!44

Tulajdonságok
Klánnév: súterbétéfanszervisz
Klánnév rövidítés: SBT
Tagok száma: 1
 

DeletedUser19592

Vendég
Bár bizonyos az, hogy ha egy teljes klán, azaz egy név alatt indul egy csapat, akkor valószínűleg olyanokat is magukkal rántanak akik amúgy nem ennének, de ha jól láttam az eddigi világokban, akkor független egy klán indulása, a játékosok indulásától.

Régebben erről beszélgetést is olvastam itt kint, hogy nem is jöhet létre olyan világ, ami igazi Bajnok klánokból áll, hiszen sokan több klánban is játszottak, vagy nyertek is már.

szerk.: ezt arra írtam, hogy ne leszünk többen, ha több klán indul, vagy legalábbis nem meghatározóan többen. Illetve többen leszünk akkor, ha kevesebb erős játékos indul így többen maradnak életbe, így lassabb lesz a szerver, így tovább tágulhat a világ.

Vagyis: a kevesebb néha több :)
 

DeletedUser12127

Vendég
A mai PP-s világok szerintem két fő lépcsőben alakultak ki. Az első komoly harcászati előnyt jelentő PP-s beavatkozás nem a PP tőzsde volt, hanem az a pont, ahonnan az építési időt PP-ért felezni lehetett, a 10 percen belüli építési időt pedig 10 PP-ért azonnal készre lehetett varázsolni. Nem tudom ezt mikor vezették be, de a PP tőzsdénél jóval korábban. Az biztos, hogy a V7-en még nem volt ilyen, a V18-on viszont már bőven fel lehetett 1 percen belül húzni 0-ról 20-ra a falat. Tudja valaki melyik világon kezdődött ez a gyakorlat?
 
Fent