Csevegő

DeletedUser12246

Vendég
Will láttam classicon, hogy jól nyomtad, amíg nem volt egy szervezett támadás részünkről senki nem tudott elvinni. Mondjuk én órákra voltam meg se próbáltam, viszont elismerem h nagyon okosan játszottál. De azért 1 nap után ne szólj be Archnak, szerintem lesz ő még top1 :D Felesleges itt izmozni.
Később bereggelek :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Igen,igen a "bottal" már levan dumálva a duál,később pörögni fog. Ami a pp-t illeti fogalmad sincs mennyit szoktam költeni,seggre is ülnél ha tudnád,nem mellesleg én már a pp funkciók bevezetése előtt is tettem le az asztalra,veled ellentétben,akinek azóta se sikerült. :D
A bajom az,hogy tulajdonképp mindenkit lenooboztál akinek hétfő délután volt jobb dolga is annál minthogy folyamat nyomja a gyűjtögetést és gyártsa a lándzsákat. A gond az,hogy ezt bárki megcsinálja akinek jobb dolga nincs épp,te meg erre hivatkozva bénázod le a többit és tartod magad a legjobbnak.
Hosszú még a szeró,remélem a továbbiakban is ilyen "ügyes leszel" mikor már kicsit bonyolultabb feladatokat kell megoldanod te sztár,és megmutatod az én PPs-botos kombó fejemnek,hogy mi is az a kh :p
Mert elárulom,hogy nem 1 nap a világ és nemis 30 falu a max ameddig el lehet jutni. Mutasd meg mit tudsz,remélem nem tűnsz el idő előtt ;)

Ahogy elnezem, itt kicist tobb mint 30 faluval lesz top1 valaki xddd
 

DeletedUser12157

Vendég
Úgy látom, hogy ez örök és klasszikus marad... minden szerveren eljátszani, hogy aki az első pár helyen van, az mekkora Isten. Pár hét múlva meg csak hűlt helyük marad. Hiába van valaki most elől, ha a játék középső szakaszába sem tud eljutni. Willpower, eddig legjobb tudomásom szerint semmi maradandót nem tettél le az asztalra, s ezt most nem beszólásnak szánom, csak tényleg nem láttam, hogy valami nagyot és maradandót alkottál volna. Azok viszont többségében igen, akik beszólsz. Classicon tényleg szépen eljátszadoztál a Zetor pár tagjával, kíváncsi lettem volna azért, hogy mi történik, ha rendesen időzít mindenki és a közelben lévők is ott várnak a vonatokkal, elég összecsapott akciók mentek Rád. Összességében a Classicon látottak alapján nem mondanám, hogy rossz játékos vagy, de ezzel a "mindenkinél faszább vagyok" stílussal csak az ellenszenvet fogod kivívni magadnak. Feleslegesek a szavak... aki jól teljesít, azt anélkül is elismeri az értelmesebb réteg, hogy egy szót is szólna. Aki jó, arra úgyis felfigyelünk.
 

DeletedUser19592

Vendég
Csóri will..
Még valaki rúgjon belé, valami keserű életű nagymenő aki arra hivatkozik, hogy van jobb dolga is mint a KH, mégis évek óta ALL-In nyomja folyamatosan nyer és top1 de mindig hiénáskodik és befeszül, ha egy kicsit is megpiszkálják.

Akkor most ki a szarember?

Játszunk már, én teljesen feldobódtam, hogy egyszerre fejlődik a világ és az újak is aktívan és egy kis segítséggel lehetnek jók. Jó világnak nézünk elébe, sőt már most igazán kellemes, legalábbis ha vannak klántársai az embernek és nem egy elit klánban van ahol ennyi hangzik el a fórumon: mindenki tudja a dolgát.

No, sok sikert a klánok kialakításához. Az ASG döntése mellesleg egyszerű: jobban szeretjük ÉNY-ot, ennyi :D
A lent hagyott falvak többségéből meg egy ideig üresen fordultok :eek:

Péter
 

DeletedUser18930

Vendég
Most jött az Innótol az email, hogy megnyílt a v50. Hát nem elkezdődött egy napja?
Mindig lemaradok a jó dolgokról... :(
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ne haragudjatok srácok, de tudnátok segíteni? Van valami a hátamon, de olyan helyen ahol nem érem el, de ti elvileg tökéletesen látjátok...:oops:

Ez tényleg jó volt :D Viszont szerintem már a közepe felé majd te fogod más hátait nézni :oops:
 

DeletedUser15174

Vendég
Nem tudom,nem próbáltam még....régen mindig top startot vettem,pedig utáltam a kezdéseket,v49-is csalódást keltően könnyű volt start szempontjából,pedig lefogadom top50 pp költő közelébe se voltam.

majd kiderül,hogy itt milyen,bár be is kéne hozzá regelni:-D
 

DeletedUser7641

Vendég
Esetleg van hely valahol 2 kezdőnek és egy noobnak? Azt mondják le kéne tennem valamit az asztalra, pedig ott van a laptop... :(
 

DeletedUser7641

Vendég
Egyébként egy ici-pici komoly téma. Például én ezért nem tartottam rossz startnak az ASG elhelyezkedését. Mert szerintem a gyűjtögetés a legjobb kezdés (ergo nem veszel el mástól farmot), a védő játékosoknak nem is kell támadókat gyártaniuk nagyon, mert gyűjtögetésből és bányákból ők is megvannak, plusz 1-2 gyengébb/kevésbé inaktív játékos átadhatja falvait az aktívabbaknak és utána újrakezd/új accounttal beregel és hirtelen nem is farmolják rommá egymást, bár tudtommal nem ez történik. Viszont ez csak egy része, hogy miért tartottam jónak.

Egyébként sajnálom, hogy az előreg nem jött össze rendesen. Nem tudom, hogy jöttetek, de szerintem csak előregeltetek és nem barátként hívtátok meg egymást. (úgy tudom messzire dobott titeket a rendszer egymástól és ez volt a változtatás oka, de ha nem ez volt a gond akkor My Bad)
Tartom, hogy az egyedüli klán, akinek működhetett volna, de még ha nem is akkor is legalább poén lett volna és más, mint az átlag (mint az én kis gyűjtögetésem, ami lehet nem a legjobb, de eltér az átlagtól, valami más, valami új -egyébként szerintem fire is hasonló taktikán van csak jobban csinálja-). :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19592

Vendég
Poént félretéve, tényleg az égtáj miatt jöttünk fel. Én is úgy láttam volna jónak hogy lelakjuk a déli kontit. Általában a legjobb, legprecízebb, legprofibb dolgok pont nem életképesek, legalábbis nem hosszútávon. Az ASG-nak ahogy én eddig látom van egy nagyon erős hite, belső ereje, ami nemigen van meg már más újfajta klánokban. Ez több kőre épül, ilyen például Északnyugat, gondolom Vikingek miatt.

Más.
Ha az ASG itt is megpróbálja töketlenül életben tartani az életképteleneket, én tenni fogok azért hogy ne így legyen. Anno V11-en az FS (semmi köze a maihoz) is ilyen tömegklán volt, de régen a Spárta is. Erejük pedig pont ebből fakadt, mint v28-on az EW-nek, hogy ifjú fanatikusokat neveltek ki az inaktívok és az így nagy lefedettségből adódó extrém gyors terjeszkedésből fakadó lehetőségből.

Egy szó mint száz: vagy nagy meglepetést okozunk nektek, vagy öregbítjük a hibát ami egy fél OP stratégia.

Péter
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent