Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Vaooo, kepesek vagytok falvakat hozni egy olyan klantol, akiknek minden iranyba frontjuk van... ez igeeen! Szep teljesitmeny baratom! :eek::D
On my wayn.
Képesek voltatok 20an rámenni egy emberre még az nf-nél és elhozni? Gratula szintén.Ügyes,not bad.Volt klántag másnak adja a faluit mint nektek,és siker,hogy fogjaljátok?Not bad,valószínűleg nem is tudtátok,hogy melyik faluban mi van,vagy,hogy mi van nála.nf-ből átvett tag azonnal támadta a volt társait és foglalt?Not bad u are God i think.Részeg embert kihasználni?Not bad. More more pls... Multi fiókot bevinni az elején a Spártába? Nem rossz mondhatom.
Szerintem arcoskodásból ennyi elég.
Igazán tehetségesen csinálod a dolgokat te is,nem kell ennyire meg dicsérni,hiszen neked több,és szebb érdemeid vannak mint ahogyan néhányat felsoroltam,hiába nem te csináltad,a te klánod,a te érdemeid.Hozzád képest kutya füle ez a teljesítmény tőlem.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Valahogy a todou fiók nem is védekezett,vagy csak én nem észleltem?
5fiókban védekezel a 29 meglévő fiókokból,és kb 15en vagytok aktívak. Szerintem nálunk nincs ilyen,és nálatok lehet probléma van. Amúgy meg nemsokára én is indulok don’t worry :cool:

Uhh megfogadtam nem fogok "okosságokat" írogatni ide de most egye fene kivételt teszek :D
Először is nálatok lehet nincs ilyen probléma viszont nálatok meg félnek a tagok csak azért nem mernek kilépni (pedig van vagy 10-15 emberke aki nem érzi ott köztetek jól magát) mert félnek hogy elbuknak. ;)
Másodszor lehet hogy Milénáék védekeznek 5 fiókban egyszerre viszont kibaszott jól csinálják és értik a dolgukat :D (és ezért nem kéne őket jelentgetni mert nem bírtok velük) :)
Harmadszor lehet hogy kb. 15-en vagyunk aktívak de tudod tartja a mondás:"Inkább kevés oroszlán mint sok nyúl" Szerinted ha arra kerül a sor hogy a Random vesztésre fog állni akkor abból a 110 tagotokból mennyi fog maradni? Mennyien fognak menekülni tőletek? :) Jahh és még azt hozzá tenném hogy a frontotokra meg védőket nem tudtok küldeni :D
 
Utoljára szerkesztve:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Jól csinálják,egy szóval nem írtam.Tőletek viszont lépett ki ember azóta,azért,mert nem kapott védelmet,és egyebek,innen még nem nagyon lépett ki senki ezért,valamint a hangnemért,és a bizonytalanság miatt.10-15 ember?Lépjenek ki,volt rá lehetőség szerintem,egy játékban nem kell hátaskodni,ráadásul olyan világon,ahol aztán tényleg nem lehet sok pénzt beleölni a játékba,hogy még arról lenne szó,hogy azt félti. Inkább egy kellemetlen közegben tűr?A játék azért játék,mert kikapcsolódik itt,élvezi a közeget,és a játékot. Szerintem ez légből kapott amit írtál,hogy 10-15 ember. Maximum 1-2 a 110 tagból. Ami azért eléggé jó,hogy a klán 98%nak tetszenek a dolgok,hiszen nem lehet mindenkinek a kedvére tenni.De 10 embernél is a klán 85% ának jó ami van akkor nem? Spártánál valahogy a klán 20%-nak volt jó úgy,ahogy van.Akkor még is csak jobb a helyzet mint volt,de ezt a 10-15 emberes dolog légből kapottnak tűnik nekem.
Nem tudom,de ha védő nélkül volt a fiók miért van most 7 milla legyőzött ellenfele védőként? Biztosan fegyvert fogtak a vasbányászok,favágók meg a piacosok,és felültek a falra szórni az ellenséges katonákat agyag edényekkel,meg nyersanyaggal, nem?
 

DeletedUser19331

Vendég
On my wayn.
Képesek voltatok 20an rámenni egy emberre még az nf-nél és elhozni? Gratula szintén.Ügyes,not bad.Volt klántag másnak adja a faluit mint nektek,és siker,hogy fogjaljátok?Not bad,valószínűleg nem is tudtátok,hogy melyik faluban mi van,vagy,hogy mi van nála.nf-ből átvett tag azonnal támadta a volt társait és foglalt?Not bad u are God i think.Részeg embert kihasználni?Not bad. More more pls... Multi fiókot bevinni az elején a Spártába? Nem rossz mondhatom.
Szerintem arcoskodásból ennyi elég.
Igazán tehetségesen csinálod a dolgokat te is,nem kell ennyire meg dicsérni,hiszen neked több,és szebb érdemeid vannak mint ahogyan néhányat felsoroltam,hiába nem te csináltad,a te klánod,a te érdemeid.Hozzád képest kutya füle ez a teljesítmény tőlem.

Az elején berinyálni, és újrakezdeni 2 támadás után Whao Not bad not bad! Okoskodni a Peremről utána Whao not bad not bad! Másokban keresni a hibát Whao not bad not bad!
Te is nagyon jól tudod, hogy az elején, Te pont semmit nem tettél, inkább szimplán újrakezdted...
Te neked pont jobb lenne csöndben maradnod, mert semmit nem csináltál eddig, a sok helyettesítésen kívűl ahol farmoltál éjjeliben. :D Amúgy áruld már el mi a terved a közeljövőben? Abbahagyod netán? Kisokos.. Arcos harcos vagy Te is, majd ha teszel valamit, akkor netán elhisszük, hogy tudsz is valamit, a sleppeddel együtt(Random), a Solo féle Diktatúra megtestesült rajongója, és favoritja, ki lettél küldve ide, okoskodni, de még ha lenne mögötte valami, akkor érteném is, de így...., most pedig eredj vissza farmolni, ha már máshoz nem értesz.
 

DeletedUser

Vendég
szövetségre kényszeríteni a hiéna klánt woohoo
fenyegetni őket hogy küldjenek védőt Rebner-nek woohoo
megpróbálni át csalni a spárta tagokat rögtön bontás után woohoo
...
Caesar lemond a védelem szervező posztról , sikertelenségét warlock és másik 5 társra hárítva woohoo (mert pont rajtuk múlt hogy 6 klán nem tud 1 normális védelmet össze rakni woohoo

woah woah woah... mivaaan?:eek:
 

DeletedUser19703

Vendég
Se
szövetségre kényszeríteni a hiéna klánt woohoo
fenyegetni őket hogy küldjenek védőt Rebner-nek woohoo
megpróbálni át csalni a spárta tagokat rögtön bontás után woohoo
...
Caesar lemond a védelem szervező posztról , sikertelenségét warlock és másik 5 társra hárítva woohoo (mert pont rajtuk múlt hogy 6 klán nem tud 1 normális védelmet össze rakni woohoo

woah woah woah... mivaaan?:eek:


Se kényszerítve ,se fenyegetve nem voltunk :) a többiben nem találtam hibát
 

DeletedUser19331

Vendég
Se
Se kényszerítve ,se fenyegetve nem voltunk :) a többiben nem találtam hibát

Itt Ő arra gondolt, amikor ment a szavazás a fórumon, hogy kinek az oldalán folytassátok a továbbiakban. És ekkor aki a spártára szavazott, azt mind számon kérte NOparaMAN, és bizonyos esetekben fenyegetőzött vele privát üzenetben, hogy mégis hogy mert a spártára szavazni, mert Ő a 2 R féle vonal megtestesült rajongója, és ez szembe megy, az Ő érdekeivel. Röviden ennyi, csak hogy értsd mire gondolt. :)
 

DeletedUser

Vendég
I;)
Itt Ő arra gondolt, amikor ment a szavazás a fórumon, hogy kinek az oldalán folytassátok a továbbiakban. És ekkor aki a spártára szavazott, azt mind számon kérte NOparaMAN, és bizonyos esetekben fenyegetőzött vele privát üzenetben, hogy mégis hogy mert a spártára szavazni, mert Ő a 2 R féle vonal megtestesült rajongója, és ez szembe megy, az Ő érdekeivel. Röviden ennyi, csak hogy értsd mire gondolt. :)
Mindenki arra szavaz amire akar.;)
 

DeletedUser19331

Vendég
I;)
Mindenki arra szavaz amire akar.;)

Természetesen :) A többség a 2 R mellett döntött, ezért az az út lett- A random Respect HNK bontásos játék mellett, hogy azonos diplomáciát akarnak-, ezzel semmi gond nincsen, csak aki Spártára mert szavazni azt megkövezte nopara, ennyi. :)
 

DeletedUser

Vendég
üres a külső fórum, mindenki a random támadást figyeli...


b14c144df1bf56913ae74e547634807f.gif
 

DeletedUser19703

Vendég
Természetesen :) A többség a 2 R mellett döntött, ezért az az út lett- A random Respect HNK bontásos játék mellett, hogy azonos diplomáciát akarnak-, ezzel semmi gond nincsen, csak aki Spártára mert szavazni azt megkövezte nopara, ennyi. :)

Na főnök én a Spártára szavaztam és egy rossz szót sem kaptam :)
De az tény hogy volt pár megjegyzés másokra akik hasonlóan tettek ,de csak kulturált hangnemben.(legalábbis fórumon)
 
Fent