Csevegő

DeletedUser18625

Vendég
Kedves Random,Ben Solo, és a hozzáhasonló élőlények!

Újra eljött az idő, hogy jelentgessétek, a játékos állomány egy részét, a "hátha találnak valamit" stílusban?Látom, fel nem tudtátok fogni, hogy elsősorban, magatokban keressétek a hibát, mert VAN BŐVEN.Hozzátok, a tőletek már elvárt mentalitást, melyben az ellenfeleiteket, egy jelentgetés hullámnak teszitek ki ÚJRA, Azon játékosokat jelentgetitek újra, akik nem követtek el semmit, szimplán, nem tudtok választ adni se magatoknak, se a játékosaitoknak arra, hogy miért nyújt ilyen gyenge teljesítményt a Random kláncsalád, ezért újra ehhez az aljas módszerhez fordultok, és akkor még üzenetváltásokban ti papoltok a Fairplayről. Ezzel újra hiteltelenné váltatok, és újra leírtátok magatokat.Szeretnék gratulálni nektek ismételten, már második alkalommal, ezen rövid időszakaszban, amióta a random létezik!A Szavahihetősége pár tagnak, ott megdőlt már réges régen, amikor ígéretett tett, hogy Spártás játékost nem támad, majd amint bomlott az MNT ugrott rá mint a Hiénák(Nem a klán, mert Ők se mutattak eddig még fel sok mindent, azon kívűl, hogy befeküdtek a 2 R nyomásának, amiről kevésbé tehet a Hiénák tagsága, viszont a vezetőség annál inkább).

Ui: Nyugodtan jelenthetitek ezt is, úgyse tudtok mást felmutatni :)
Szerintem az aki nevetségesen gyenge teljesítményt nyújt egy szerveren ne szóljon be egy másik klánnak ...
ja tudom ehhez is kell egy kamu alibi ... mint az a duma , hogy azért van kénetek , hogy a kémeket lebuktassák xD

Paaaaatriiik hol vagy nem gurítunk le pár sört Márkóval ;) ?
 

DeletedUser19331

Vendég
Szerintem az aki nevetségesen gyenge teljesítményt nyújt egy szerveren ne szóljon be egy másik klánnak ...
ja tudom ehhez is kell egy kamu alibi ... mint az a duma , hogy azért van kénetek , hogy a kémeket lebuktassák xD

Paaaaatriiik hol vagy nem gurítunk le pár sört Márkóval ;) ?

Nevetségesen gyenge teljesítményt? Mihez képest? 1 hónappal később újrakezdtem hmmm most hogy mondod, lehet 2-vel később kellett volna, öreg hiba volt. Nem a top1-re hajtok, mert esélyem se lenne, de megnyugtat a tudat, hogy több ponton is tudatlan vagy még mindig, s mint mindig. :)
 

DeletedUser18625

Vendég
Nevetségesen gyenge teljesítményt? Mihez képest? 1 hónappal később újrakezdtem hmmm most hogy mondod, lehet 2-vel később kellett volna, öreg hiba volt. Nem a top1-re hajtok, mert esélyem se lenne, de megnyugtat a tudat, hogy több ponton is tudatlan vagy még mindig, s mint mindig. :)
Oh tényleg ? :D mindjárt megsajnállak :D ujrakezdtük mi is ... és ?

Kifogást mindig találsz hogy miért vagy noob :D
 

DeletedUser18625

Vendég
tudod hogy van ez, aki sorba nyer azt nem veszik fel. de ezt neked jobban kéne tudni. te a győzelem miatt játszod ezt a játékot, én pedig úgy nyerek hogy játszom. érzed a különbséget?
Nem tudom miből hiszed , hogy a győzelem motivál de akkor megsúgom most félreismertél :)
 

DeletedUser

Vendég
büdös csaló esbété! ja hogy nem ez a téma? pedig ez mindig jó kifogás mindenre...:/

na igen, talán lesz helyük, de az is lehet hogy kipicsázzák őket, miközben ha jól tudom küldik előre a védőket, akkor majd rájönnek hogy mi a helyzet, de ha nem majd a top 1 ellen akkor ugyan miért ne csapják ki őket hiszen minden védő elől van és akkor nem kell 10 hely...

opciók tömkelege a becsület oldala mellett. a választás az övék.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
na hé, helló mindenki, mizújs random jelentgetünk jelentgetünk?xp
túl sok helyen vágtunk és figyeltünk stb. és nem sikerült a támadás úgy ahogy kellett volna ma? ejnye, őszintén sajnálom hogy odáig mentek el hogy próbáltok kizáratni azért mert képtelenek vagytok normális támadást csinálni, vagy talán a védő játékosaink túl jók?o_O azt nem tudom pontosan ki jelentget nem is érdekel, de azért viccesek vagytok. 142 nemest fogott meg a fiók eddig helyettesként és saját fiókban, 8 vesztett és 7 foglalt falu aranyban ami nem rossz. mi? mindemellett az hogy a saját tagjaitok jönnek 1 nappal a támadás előtt majd a fórumon közlitek hogy amúgy holnap lesz a csapódás, az szintén csak egy olyan dolog, ami okot adhat arra, hogy miért is lehetnek ott bajok.

megnyugtatásképpen ha sikerül is esetleg az inter fiókot kiütni mert bármi meglehet ugye, egy 26 pontos fiók is tud helyettesíteni, ugye Eki... közted és köztem a különbség hogy míg te szart sem érsz, nálam itt a minőség. Na ennyit a fair play elvekről ja meg ugye azt hogy:

2 napos asszem
Arthur1 ma ekkor: 20:36
Leszamolok a munkahelyrol
A csaladot elkuldom telen nyaralni
Veszek speedet es ellyel nappal azon leszek hogy kicsinaljalak sbt.vedelemmel is .
Lesz..a.. Om.. Hogy dual vagy sem .


Arthur1 írta:

Interceptor amig élek nem lesz nyugtod, ha meghalok is a koporsóból kimászok hogy leigázzalak!! ;);) sbt.védelem nélkül már nem élnél! Na hajrá!! ;);) cupp :):) boccs inkább nem xd



50588_thumb
Interceptor
phone.png
tegnap ekkor: 21:54
én nem fogok jelenteni semmit és senkit ezt írták rólam és ez igaz

"(ez a rész itt privát szó törölve bocs)...., akárhogy lehet téged szidni te sosem sértődsz emg és természtes módon veszed a sértéseket
Legyen az bármilyen dúrva is, amit sosem értettem"

na az eleje nem érdekes de valamiért nem tudom törölni
1f603.png
1f604.png

50122_thumb
Korpia tegnap ekkor: 21:39
én ezt értem..

csak gondolom te is tudod hogy ezzel annyit tudok tenni amit leírtam, de van a support, jelentgessétek egymást vagy nem tudom mit akartok, én szeretnék játszani..:)

Amit én nem tudok elrendezni az a sajt elrendezi nagy valószínűséggel vagy így vagy úgy..

Írok a csávónak, aztán összefoglalom mit írt,mi a klánunk álláspontja

Ettől többet egy egyszerű klánvezér nem tehet.


a véleményem egy szép nagy köpésben ki tudnám fejezni jelenleg!

B.
Valahogy a todou fiók nem is védekezett,vagy csak én nem észleltem?
5fiókban védekezel a 29 meglévő fiókokból,és kb 15en vagytok aktívak. Szerintem nálunk nincs ilyen,és nálatok lehet probléma van. Amúgy meg nemsokára én is indulok don’t worry :cool:
 

DeletedUser12157

Vendég
Valahogy a todou fiók nem is védekezett,vagy csak én nem észleltem?
5fiókban védekezel a 29 meglévő fiókokból,és kb 15en vagytok aktívak. Szerintem nálunk nincs ilyen,és nálatok lehet probléma van. Amúgy meg nemsokára én is indulok don’t worry :cool:


Vaooo, kepesek vagytok falvakat hozni egy olyan klantol, akiknek minden iranyba frontjuk van... ez igeeen! Szep teljesitmeny baratom! :eek::D
 

DeletedUser18625

Vendég
Vaooo, kepesek vagytok falvakat hozni egy olyan klantol, akiknek minden iranyba frontjuk van... ez igeeen! Szep teljesitmeny baratom! :eek::D
Zavar mi ? :D minden szavatok egyértelműen a szövetség bomlasztásárajátszik ;)

Minden irányba front ? :D ki nem szarja le kinek hány frontja van
 
Fent