Csevegő

DeletedUser18783

Vendég
Ülj le egyes!
Az a külömbség (ami nem elhanyagolhato) hogy kedves kissanyi barátunk lassan eltűnik :D nem egy falut vettünk el tőle ha jól látom... és nem egyetlen egy 1000pont alatti barbár faluról van szó :D
ülj le egyes?
talán a tizen éves tini discoba menő ez a beszólás nőj fel egy kicsit :)

eltünik mindjárt kissanyi na ne mond tényleg? csak az a baj hogy a ti tagotok volt csak valahogy nem érezte jól magát gondolom biztos azért mert nagyon segítőkészek voltatok vele.. szóval egyenlőre a saját faluitokon bukjátok a nukeakat na megy a matek ülj le egyes? :D
 

DeletedUser19331

Vendég
ülj le egyes?
talán a tizen éves tini discoba menő ez a beszólás nőj fel egy kicsit :)

eltünik mindjárt kissanyi na ne mond tényleg? csak az a baj hogy a ti tagotok volt csak valahogy nem érezte jól magát gondolom biztos azért mert nagyon segítőkészek voltatok vele.. szóval egyenlőre a saját faluitokon bukjátok a nukeakat na megy a matek ülj le egyes? :D

Na várj. Ő elvileg azért ment át mert játszani akart ugyebár. De akkor felmerül bennem a kérdés, hogy az hogy zsolti osztja a falvait a takacsdani fióknak az nem szabályellenes? Mert ugyebár arról van szó, hogy Ő játszani ment, át azaz, a tulaj még ottvan, és a bele egyezése nélkül megy a faluosztás vagy, hogy is van ez?
 

DeletedUser

Vendég
na hé, helló mindenki, mizújs random jelentgetünk jelentgetünk?xp
túl sok helyen vágtunk és figyeltünk stb. és nem sikerült a támadás úgy ahogy kellett volna ma? ejnye, őszintén sajnálom hogy odáig mentek el hogy próbáltok kizáratni azért mert képtelenek vagytok normális támadást csinálni, vagy talán a védő játékosaink túl jók?o_O azt nem tudom pontosan ki jelentget nem is érdekel, de azért viccesek vagytok. 142 nemest fogott meg a fiók eddig helyettesként és saját fiókban, 8 vesztett és 7 foglalt falu aranyban ami nem rossz. mi? mindemellett az hogy a saját tagjaitok jönnek 1 nappal a támadás előtt majd a fórumon közlitek hogy amúgy holnap lesz a csapódás, az szintén csak egy olyan dolog, ami okot adhat arra, hogy miért is lehetnek ott bajok.

megnyugtatásképpen ha sikerül is esetleg az inter fiókot kiütni mert bármi meglehet ugye, egy 26 pontos fiók is tud helyettesíteni, ugye Eki... közted és köztem a különbség hogy míg te szart sem érsz, nálam itt a minőség. Na ennyit a fair play elvekről ja meg ugye azt hogy:

2 napos asszem
Arthur1 ma ekkor: 20:36
Leszamolok a munkahelyrol
A csaladot elkuldom telen nyaralni
Veszek speedet es ellyel nappal azon leszek hogy kicsinaljalak sbt.vedelemmel is .
Lesz..a.. Om.. Hogy dual vagy sem .


Arthur1 írta:

Interceptor amig élek nem lesz nyugtod, ha meghalok is a koporsóból kimászok hogy leigázzalak!! ;);) sbt.védelem nélkül már nem élnél! Na hajrá!! ;);) cupp :):) boccs inkább nem xd



50588_thumb
Interceptor
phone.png
tegnap ekkor: 21:54
én nem fogok jelenteni semmit és senkit ezt írták rólam és ez igaz

"(ez a rész itt privát szó törölve bocs)...., akárhogy lehet téged szidni te sosem sértődsz emg és természtes módon veszed a sértéseket
Legyen az bármilyen dúrva is, amit sosem értettem"

na az eleje nem érdekes de valamiért nem tudom törölni
1f603.png
1f604.png

50122_thumb
Korpia tegnap ekkor: 21:39
én ezt értem..

csak gondolom te is tudod hogy ezzel annyit tudok tenni amit leírtam, de van a support, jelentgessétek egymást vagy nem tudom mit akartok, én szeretnék játszani..:)

Amit én nem tudok elrendezni az a sajt elrendezi nagy valószínűséggel vagy így vagy úgy..

Írok a csávónak, aztán összefoglalom mit írt,mi a klánunk álláspontja

Ettől többet egy egyszerű klánvezér nem tehet.


a véleményem egy szép nagy köpésben ki tudnám fejezni jelenleg!

B.
 

DeletedUser18783

Vendég
Na várj. Ő elvileg azért ment át mert játszani akart ugyebár. De akkor felmerül bennem a kérdés, hogy az hogy zsolti osztja a falvait a takacsdani fióknak az nem szabályellenes? Mert ugyebár arról van szó, hogy Ő játszani ment, át azaz, a tulaj még ottvan, és a bele egyezése nélkül megy a faluosztás vagy, hogy is van ez?

 

DeletedUser18991

Vendég
Besértődött mikor kapta a lecseszést a sok bukott falu miatt :D Tény, hogy ügyi voltál, de magának köszönheti, hiszen senki nem tudott róla semmit... fórumon nem jelezte hogy támadás alatt van, helyettest pedig nem akart keresni többszöri felszólítás után sem. Egy nem idevaló játékossal kevesebb és erről egyes egyedül ő tehet.
Felesleges ezen vitázni, ez benne van a játékban :)
 

DeletedUser19331

Vendég
igen erre azt hiszem emlékszem is még meg is jegyezte anno hogy elég komoly szinten űzi ezt a szakmát..ilyenkor örülök hogy szövetségese vagyok :D

:D:D:D
Másnem, szándékosan lassítja a support munkáját ezzel, a fölösleges jelentgetéssel(Ami hosszútávon büntetéssel jár)
Btw, kösz a képet :)
 

DeletedUser18783

Vendég
Besértődött mikor kapta a lecseszést a sok bukott falu miatt :D Tény, hogy ügyi voltál, de magának köszönheti, hiszen senki nem tudott róla semmit... fórumon nem jelezte hogy támadás alatt van, helyettest pedig nem akart keresni többszöri felszólítás után sem. Egy nem idevaló játékossal kevesebb és erről egyes egyedül ő tehet.
Felesleges ezen vitázni, ez benne van a játékban :)

hazudnék ha azt mondanám hogy én nem osztottam volna ki sőőt de hát nálatok volt
 

DeletedUser

Vendég
Tudom, hogy nem érdekel, de leírom :D
Szerintem nagy valószínűséggel Ben Solo az, neki ez az egyik kedvenc hobbija :)

minthogy "Mr nem leszek vezér, na jó mégis" azzal foglalkozna hogy ne csapkodják szét a csapatát minden fronton kb... vagy ne essenek szét pár héten belül, nyilván arra nincs idő, de ok nélkül jeleníteni és mint írták lassítani a support munkáját... arra van. Kíváncsi leszek mikor küldik pihenőre és hogy mi lesz a random csapattal mert arra valahogy mérget veszek hogy hiába top 2, nem fognak világot nyerni. és hiába küldi nekik a védőt a hiéna klán, megfelelő elosztás nélkül az ott egy tömegsír lesz. nekünk mondjuk jól jön ha éppen támadni lesz kedv úgy klán szinten, de.... hehe, előbb utóbb lehet vissza lesznek hívva.:)
 

DeletedUser17978

Vendég
Nem azért jött át hogy játszódhasson tovább hanem hogy minnél kevesebb falu kerüljön a ti kezetekbe ;)
Ennek pedig eleget is tettem, amíg ráértem védekezni jópáran ott maradtak a közeliektől.
Azoknak akik éjjeliben küldték a nukokat csak gratulálni tudok :''D
100bárdoasal kísérni egy nemeset
úgy hogy elé takarítot tem küldtök?
Vagy a nemes nuk után 50kémmel nemest nemest kísérni? :D
Szerintem inkább tényleg mennyetek vissza innen a külső forúmról ahogy a vezetotok írta levelében ne álljatok le velünk ;)
Főleg az aki csak pofázni jön teljesítménye meg 0.
Akinek nem inge, az tudni fogja :p
Csao.
 

DeletedUser16135

Vendég
Hahahaha...èljen az òvoda, èn is annò mindig panaszkodtam az òvònèninek,hogy " halò,a lànyok màr megint engem molesztàlnak" :rolleyes::rolleyes: de aztàn felnőttem :eek:...mondjuk jelentgetni jò dolog, alaptalanul mègjobb, ezt a support is gondolom nagyra èrtèkeli mindig/majd :D hajrà,csak igy tovàbb...hol van mèg az erkölcs alja...iràny a "tengerfenèk".

#jubilàrisszemèttelepezmàr :confused:
 

DeletedUser19331

Vendég
Kedves Random,Ben Solo, és a hozzáhasonló élőlények!

Újra eljött az idő, hogy jelentgessétek, a játékos állomány egy részét, a "hátha találnak valamit" stílusban?Látom, fel nem tudtátok fogni, hogy elsősorban, magatokban keressétek a hibát, mert VAN BŐVEN.Hozzátok, a tőletek már elvárt mentalitást, melyben az ellenfeleiteket, egy jelentgetés hullámnak teszitek ki ÚJRA, Azon játékosokat jelentgetitek újra, akik nem követtek el semmit, szimplán, nem tudtok választ adni se magatoknak, se a játékosaitoknak arra, hogy miért nyújt ilyen gyenge teljesítményt a Random kláncsalád, ezért újra ehhez az aljas módszerhez fordultok, és akkor még üzenetváltásokban ti papoltok a Fairplayről. Ezzel újra hiteltelenné váltatok, és újra leírtátok magatokat.Szeretnék gratulálni nektek ismételten, már második alkalommal, ezen rövid időszakaszban, amióta a random létezik!A Szavahihetősége pár tagnak, ott megdőlt már réges régen, amikor ígéretett tett, hogy Spártás játékost nem támad, majd amint bomlott az MNT ugrott rá mint a Hiénák(Nem a klán, mert Ők se mutattak eddig még fel sok mindent, azon kívűl, hogy befeküdtek a 2 R nyomásának, amiről kevésbé tehet a Hiénák tagsága, viszont a vezetőség annál inkább).

Ui: Nyugodtan jelenthetitek ezt is, úgyse tudtok mást felmutatni :)
 

DeletedUser

Vendég
kezd hosszú lenni a random lista

"Random tervek, random támadások,random időzitések, RANDOM IDŐPONTOK, random vágások, random fenyegetések, random indokok, random kifogások, random lakatok, random levelek, random logika, random tények,....Random" / Random /

a kijelölt elemek az utolsó 12 órában kerültek oda, mire véget ér a világ ebből lehet majd esszét írni...
 

DeletedUser18625

Vendég
Jó, akkor most kém leszek és elárulom...
Hogy betegre röhögtük magunkat a tegnapi alkotásaitokon! :D:D:D
Én amúgy őszintén köszönöm, mert úgy röhögtem, hogy azóta is fáj! :p
A számokkal azért kicsit hadilábon állsz, meg a helyzet-értelmezéssel is! :p Ha kitenném ide az összes jelentésedet, amikor kos nélkül csak kpacikkal támadtatok akkor még Eklézsiás is átállna hozzánk! :D Amúgy hogy is van ez szerinted? A csak kpacis támadóid mikor is rombolták 0-ra a falat? :D
És ezt még lehetett fokozni, mert jöttetek éjszakába is szépen! 2k NLt sikerült elbacnotok egy bebetonozott falura!!!!! :D
Jogos! Végül is betonozva van, és tizenX nuke nem vitte ki! Majd 1000-1000 NL éjszakaiba megoldja! :D
Külön tetszett itt még a 45 kapci is kosok és talpas nélkül, szintén éjszakába! :D
És mindezt egy-egy 700 pontos barbiért!

Én aláírom, hogy ez már művészet és az én földhözragadt kis agyam ezt nem érti! :p
De plízzzz, abba ne hagyjátok, mert eddig csak azon lehetett röhögni ha Eki mondott úgy kéthetente valamit ami tényleg poénos! :D
Mint mindig kerülöd a választ :) 0-falra 100 nukot se lennék rest küldeni , ha kiszámolod az időt amit nyertünk vele , úgy , hogy top farmolók vagyunk és aseregképzés NONSTOP megy szerintem még mindig jobban kijövünk :)

Akkor lett volna hülyeség ha a20-as falat karcolni se karcoltuk volna ....

Hiábaszépíted :D egy 700 pontos falura ugyan annyi védőt ellőni mint támadót nem éri meg a védőnek ... hosszútávon semmikép ... s mivel v50 nem egy gyors beállítású szeró ezért méginkább nem :)

A 2000 nehézló már csak a hab volt bevoltunk indulva a falura zombival , bár igaz hibáztunk , hogy nem osztva küldtük a neneseket de jó buli volt :)
 
Fent