Csevegő

DeletedUser

Vendég
READ MY TRUE FEELINGS, THERE'S ON MY OWN!

Hi everybody,
I'm trying to be careful, not just write in the world.
If you do not believe me, i want tell you, I wake up crying and I went to sleep with crying. why? because I figured, I made a huge mistake! My heart is broken! In my life I had many mistakes, i feel, it was the worst what i ever had! Honestly!
I was hurting a very nice boy, whom nothing else is wrong.:,(((
what I wrote to him in pm, I kept it!
I'm sorry and apologize, but only from him, there is nothing to overtake others.
I hope, the others will acknowledge their mistake about me!

I was under siege nearby 7 months, my mental power downranged more, i have had strong enough, nowadays i haven't...

Thank you for the nearly one year what I've spent with you guys, but i leave now! I would be happy with my new bf, enjoy the life as free as i can.^.^
I'm just playing towards on UK servers there, maybe they will wear me, my mentality and my vehemence are not good here!



Italian Killer will translate my essay!

All the best, good luck, hail the Roto Passat Gang! Never Give up!=)
Bailey.ca
 

Csatolmányok

  • received_260065181419881.jpeg
    received_260065181419881.jpeg
    13 KB · Megtekintések: 22
  • IMG_20180706_190011_5484.jpg
    IMG_20180706_190011_5484.jpg
    205,6 KB · Megtekintések: 25

DeletedUser16135

Vendég
Üdv mindenkinek!
Próbálok körültekintő lenni, nem csak üresbe beszélni.
Ha hiszitek, ha nem, el szeretném mondani, hogy sírva keltem és sírva feküdtem le. Hogy miért? Mert rájöttem, hogy hatalmas hibát követtem el! A szívem darabokban!
Életem során sok hibát követtem el, de mindközül ezt érzem legrosszabbnak, amit tettem...őszintén. Egy kedves srácnak ártottam, akivel nincs semmi gond... :(((
Amit PM-ben írtam neki, azt betartom!
Sajnálom, és bocsánatot kérek - de csak tőle, mással nincs elszámolni valóm ez ügyben.
Abban is reménykedem, hogy mások is belátják, hogy hiábztak velem szemben.
7 hónapig folyamatos ostrom alatt voltam, szellemileg már meggyengültem. Erősebbnek kellett volna lennem, manapság már nem vagyok...

Köszönöm azt a közel egy évet, amit itt tölthettem veletek, de most megyek! Boldog lennék, ha a barátommal lehetnék, és élveznénk az életet szabadon, ahogy csak tudjuk.

Ezentúl csak UK világokon játszom, talán ők elviselnek. A mentalitásom, és a vehemenciám nem való ide.

Az emlitett forditás...lehetne foltozgatni biztos, de a mondanivalója megvan azt hiszem.

Megjegyzésképp - nem kamu, vagy átverés, nyugodtan lehet hinni abban, amit írt. :) (megelőzvén a további adok-kapokat).
 

DeletedUser19524

Vendég

Ó, ne már, ne menjetek még! A col hülyeségei nagy motivációs erőt jelentett mindig. Tuti volt, hogy ahol veletek találkoztam, ott valami haccacárét bedobtok, s hát nem utolsó sorban minden tiszteletem mellett is, ilyen pehely súlyú ellenfelet még nem láttam. Minden szerverre magunknak egy colt tudok kívánni, s nektek meg a legjobbakat!
Szeretném azt kívánni, hogy értsétek, azt amit csináltok, de azért ennyire naiv nem vagyok! Fehér zsepivel integetek majd, ha valóban mentek.:)
Italian killer, ő egy másik klasszis. Mosolyogtam a helyezését látva, s tudtam, hogy nevetni fogok még párszor, ha egyáltalán szóba jön a kh és a neve egy lapon. Pláne klán belső fórumán. Remélem ő marad legalább, s biztosítja, hogy kiismerhető legyen az ellenfelünk. Minden ilyen lufit jó lenne az ellenkező táborban tudni.
Minden klán megérdemel egy szép pillanatot, a pillanat felvételeket sikerült megosztanod, gratulálok ehhez! Szép teljesítmény! Érted? Sikerült felraknod pár képet, haladás. :):p

Megpróbálsz jósolni is, ezt sem ajánlom a továbbiakban! Talán a foci VB-re adj tippet, de kh-ról inkább nem kellene! Ne tedd, mert te nem látsz a pályán, vagy másik csatornát nézünk. :)
Nagyon sok tényezős az erősorrend, s bár lehet hozni jobbnál jobb statisztikákat, de ennyire az elején, még csak a holnapot sem lehet igazán megtervezni. Tiszteletben tartom a véleményed, :) ezért mondom, hogy te több ne legyél soha egy játékosnál. Tényleg ne!


A klánunk elég erős minden téren, a játékosunk mellé állunk, s megmutatjuk, hogy itt ez egy szórakozás csak, ahova nagyon sok játékost várnánk még. Ahol nem bánthatnak senkit, ahol falvakat veszünk el, védő egységeket támadunk, s ha kicsit arcoskodunk is, egy percig sem gondolunk arra, hogy személyében sértsünk, bántsunk valakit.
Jó látni, hogy ranglistáktól, világoktól mentesen nagyjából egyformán ítéljük meg a dolgokat. Felnőtt a magyar szerver így az 50. nyitására.
A klánomban egyként megérezte mindenki, hogy itt nem kell arcoskodnunk, reagálnunk a col lépésére. Csapatként viselkedtünk! Akkor is, ha a bicskanyitogató is volt a fogadjisten, nem adtuk visszakézből ...
Ezt a kesztyűt nem kellett felvennünk. Az arcunkba vágták, de ez van, tudomásul vesszük. Ez még minket nem tántoríthat el, hogy megmaradjunk a sportszerűségen belül. Mert csak így érdemes játszani!
 

DeletedUser18773

Vendég
Szia Firka, régen láttalak.:)

Sok sikert kívánok neked és a csapatodnak is.:)

Nem terveztem túl sokat írni már ide, meg egyébként sem foglalkoztat a játék semmilyen téren, már kinőttem a megszállott játékfüggőségből.
Az igazságtalanság ellen nyilván jogom van felszólalni, ahogy azt itt többen meg is tették.
Ezután betartottam az ígéretem, ami a játékosok nagy részénél már nagy szónak számít. Nem azt mondtam, hogy mindent le fogok írni, csak azt, hogy miért is lett létrehozva ez a klán anno domini 2012.

Személyes véleményem szerint a kötelezőt teljesítettem minden téren, ahogy nem csak én, mint fentebb lathatod.

További jó játékot kívánok neked és minden még aktívan játszó játékosnak!

Champapa
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Milyen kihalt lett ez a fórum :D

Az arcoskodás helyett inkább a játékkal foglalkoznak az érintettek. :D

Na de akkor röviden kis esélylatolgatás.
A Col elbukott, ugyan lett egy utód klán féleség, de nekik se jósolnék nagy jövőt. Help-ből lett Wind szépen halad és lassan kialakul a front a Hydrával a centrumban is. RPG meg Hydra már az elejétől kezdve össze van nőve, megy az adok-kapok, de messzemenő következtetést még nem lehet levonni. Ami megfigyelhető, hogy a peremnél minden klánnak vannak még ellenfelei. Wind-nek ott a Vasak, Hydrának a F@sz, H~T és még a W1 is, illetve K55-ön a WAR. Kérdés, hogy mekkora jelentőséget szentelnek ennek, hiszen már nagyjából megvan a front, így lehet inkább egymást ütik a nagyobb klánok és ezáltal megerősödhetnek a kisebbek, főleg ha összefognak.
Szerintem jót tett a szerónak a Help korai bukása, egységesebbnek tűnik a Wind és így felvehetik a versenyt az RPG-vel karöltve a Hydra ellen. Korábban azt írtam, hogy eldőlt a világ és simán nyer a Hydra, de úgy tűnik elhamarkodott kijelentést tettem, most egálnak tűnik a verseny, nem mernék egyik félre se fogadni.
 

DeletedUser19524

Vendég
Köszönöm Zyzz, korrekt és komplett összefoglalás! Nem értünk mindenben egyet, de a lényegben igen.
;)
zavart érzek az erőben
 

DeletedUser19087

Vendég
Elérhető a Mass Attack Planner magyar verziója.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18640

Vendég
Ez a szerencsekerekes eventetek messze a legidegesitobb... Tuti valami nagy troll talalta ki.
 

DeletedUser7641

Vendég
Itt mit történt srácok? Túl ez és straight forward volt a szeró vagy mi? :)
 
Fent