Csevegő

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
(Nem akartam ,hogy más nyissa meg :oops::oops::oops: )

Üdvözletem mindenkinek.

Így előzetesen is, sok sikert szeretnénk kívánni az összes induló klánnak, nah és persze legyen egy fair , csalásoktól és ármánykodásoktól mentes világ! [ talán mondhatom ,hogy igazán csak ez számít/a fontos !!!]

Üdv. 0NM0/Hydra klán
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Sok sikert mindenkinek aki jön vagy tervezi hogy jön! Gyors világ, pont jó, torony, templom, ideális!^^

Miléna
 

DeletedUser19289

Vendég
Mit tudni, melyik konti lesz a legjobb ppre? Nem mintha ppzni mennék...:oops:
 

DeletedUser18312

Vendég
Remélem picikuruc és bandája megy V49re. Arra a kontira kell menni tőzsdézni :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Licitálhattok rám. Felnyomom a bányákat 20-ra, akit érdekel, privibe megbeszéljük, hova regelünk :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Mellettem se járnak majd rosszul a pp-sek. Olyan 8-10 ezret eltolok :)

v48-on az ultores fiók napi szinten tolt bele annyit (és akkor respi mennyit?). De, aki a kicsit nem becsüli... :p

Érdekes világ lesz ez a v49....itt már nem a pp gyűjtő játékosok figyelik/keresik a jó kontit , hanem a pp költők gyűjtik őket maguk mellé...parádé xD

Ez .net-en egy bevett szokás, hogy szólnak egymásnak ki és mikor vesz vagy ad el, hogy jobbak legyenek az arányok és ne maradjanak le a változásokról. Pl: adtam el 600-ért este majd 150-ért másnap reggel, persze itt benne van a konti kiegyenlítődés is, de az is, hogy estére be vannak téve a dolgok és reggel, amikor felkel az illető akkor megveszi a nyersit, hogy pörögjön a nap. Ilyenkor jól jön, ha tudom, hogy mikor vesznek nagy mennyiségű PP-t nyersi eladóként.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
v48-on az ultores fiók napi szinten tolt bele annyit (és akkor respi mennyit?). De, aki a kicsit nem becsüli... :p



Ez .net-en egy bevett szokás, hogy szólnak egymásnak ki és mikor vesz vagy ad el, hogy jobbak legyenek az arányok és ne maradjanak le a változásokról. Pl: adtam el 600-ért este majd 150-ért másnap reggel, persze itt benne van a konti kiegyenlítődés is, de az is, hogy estére be vannak téve a dolgok és reggel, amikor felkel az illető akkor megveszi a nyersit, hogy pörögjön a nap. Ilyenkor jól jön, ha tudom, hogy mikor vesznek nagy mennyiségű PP-t nyersi eladóként.


Ott a pont. Mikor egy 800 pontos barbárfalut reggelre harcrakész faluvá nevelsz.;)
 
Fent