Csevegő

DeletedUser12157

Vendég
Dongábort is sokan utálják, mégsem terjesztenek Róla történeteket. (Róla csak legendák szólnak, eh?)

Szóval vagy nagyon szép színház az, amit Miléna létesít/létesítenek Vele jó páran, kooperálva, vagy több tucat ember hazudna és Ők találják ki ezeket?

Nos, ezeknek mi a valóságalapja? Titeket is meghallgatlak!

"pár hónapja ráírt israelre (azt az embert is gyűlölöm) celasian talán, hogy tudnak-e valamit mileenáról
mert, hogy nincs meg, nem veszi fel a telefont, a kocsiját meg égve találták egy erdőben
azt a sok f.sz még el is hitte
1f602.png
1f602.png
1f602.png

én meg 1-2 ember nem, és viccelődtünk is vele, hogy pl: "azért remélem a migránsok nem erőszakolják meg"
és mi lettünk leb.szva, hogy ilyennel nem illik viccelődni, komolyan baja lehet, stb
aztán 1 napra rá "visszatért", és mondta, hogy jajj hát az hülyeség, hogy égett a kocsija stb, csak megtámadták
2 pali, meg 1 csaj
késsel
és neki semmi baja nem lett, 1-2 helyen megütötték, a többit pedig mind ki KOzta
és ezt is elhitték
ugyanmár:D:D:D:D"


"Nekem anno azt írta facen, hogy meghalt, mert felvágta az ereit s visszahozták... s ezt 4x megcsinálta már, de nem tud meghalni"



"Pucer kepekkel probalta atcsabitani az embereket
43on"


"Ooo azt nem is mondtam
Elvileg mileenanak szivrohama volt
Elet-halal kozott volt
Az orvosok nem engedtek khzni
Ra 1-2 napra kerdezi mindenkitol, hogy naa a 3 nap mulva indulo vilagon indulunk, megnyerjuk? (Nemtudom mar hanyas volt"
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Nálunk is volt/van olyan aki feszegette vagy akár át is lépte a határokat :) Mi magunk jelentettük(nem az ellefél tagja),mert az ellefelét olyan tartalommal illette ami a klán számára szégyenteljes. Hangsúlyozom,számomra witcher fenyegetőzése is a határon volt,de elsiklottam felette,azóta hasonlót nem csinált,tudomásom szerint. Az h Champ ennyire a kegyeiben tartja és védelmezi azon személyeket akik elkövették sanya ellen ezt a tettet,számomra azt sugallja h a bocsánatkérő levél egyáltalán nem komoly szándék,szimplán csak a körülmények enyhítésére szolgál,hiszen ha érdekelné a klán hírneve,akkor már aznap nem tartózkodtak volna ezen tagok a klánban.
Következő dolog pedig,hogyha Miléna akkor nem jelezte a sértettségét a support felé akkor annyira azért mégsem zavarta a gúny amit belőle űztek,mert szeret a középpontban lenni,viszont az hogy most a múltbéli dolgokra hivatkozik,hogy ő azért tette ezt sanyával,mert akkor őt is megalázták,szintén csak egy kifogás,hogy elhitesse saját magával és másokkal is,hogy van indoka a tettére.
Még mielőtt bárki azt hinné,magamat védem evvel,szó sincs erről nem voltam benne sem akkor,sem most a betegséggel való sértegetésben.
 

DeletedUser8560

Vendég
Jó reggelt.
3 perc múlva dél.
Arra kérek mindenkit, hogy nézze át a fórum HSZ-eit, mert nemsokára olvasni fogok, és a saját magam rajzolt törlés és ban gombokat használva intézkedni kezdek.
Eljárási rendem a következő:
Akik "csak" veszekednek, maradnak. Erről sem én, sem egyéb hatalom nem tud eltántorítani titeket. Megpróbálni is felesleges.
Akik hozzászólásában emberileg sértő kifejezést találok, azt törlöm, és adom a büntipontokat, aztán a pihenőket.

Kérlek titeket, térjetek vissza a józan ész útjára.
Két dolgot ne feledjetek kérlek:
A zaklatás akkor is zaklatás, ha egy számotokra "apróbb", "hihetetlenebb" ügyből vágjátok a másikat, nem csak akkor, ha egy tényleges betegség miatt űztök gúnyt és okoztok fájdalmat.
Ilyen esetekben nem csak az sérül aki kapja a pofonokat, hanem az is, aki adja, így senki sem jár jól azzal, ha ez a viselkedés a továbbiakban is megmarad.
 

DeletedUser18773

Vendég
Nálunk is volt/van olyan aki feszegette vagy akár át is lépte a határokat :) Mi magunk jelentettük(nem az ellefél tagja),mert az ellefelét olyan tartalommal illette ami a klán számára szégyenteljes. Hangsúlyozom,számomra witcher fenyegetőzése is a határon volt,de elsiklottam felette,azóta hasonlót nem csinált,tudomásom szerint. Az h Champ ennyire a kegyeiben tartja és védelmezi azon személyeket akik elkövették sanya ellen ezt a tettet,számomra azt sugallja h a bocsánatkérő levél egyáltalán nem komoly szándék,szimplán csak a körülmények enyhítésére szolgál,hiszen ha érdekelné a klán hírneve,akkor már aznap nem tartózkodtak volna ezen tagok a klánban.
Következő dolog pedig,hogyha Miléna akkor nem jelezte a sértettségét a support felé akkor annyira azért mégsem zavarta a gúny amit belőle űztek,mert szeret a középpontban lenni,viszont az hogy most a múltbéli dolgokra hivatkozik,hogy ő azért tette ezt sanyával,mert akkor őt is megalázták,szintén csak egy kifogás,hogy elhitesse saját magával és másokkal is,hogy van indoka a tettére.
Még mielőtt bárki azt hinné,magamat védem evvel,szó sincs erről nem voltam benne sem akkor,sem most a betegséggel való sértegetésben.

Kedves Fys!

Megpróbáltam, de tényleg úgy próbáltam megfogalmazni a mondanivalóm, hogy érthető legyen számodra IS és mindenki számára IS, szintén. Ezek szerint vagy nem tudjátok megérteni, vagy nem akarjátok megérteni. Véleményem szerint ez már semmi más mint felesleges kötözködés.
kötözködik (ige)

1. Normál: Kötözködik
2.
Ómódi: incselkedik
3.
Népies: Nyafog;

Én állást foglaltam ezügyben, ha vissza nézed miket írtam.
Viszont ha neked Witcher írása(én azt mondom, írásai) "csak" a határt súrolja, akkor miben lennél különb vagy miben másabb a Hydra vezetése mint a Miénk? Én le szidtam őket, sőt elküldtem őket a fenébe az ilyen magatartás miatt, nálatok, vagy akár a Help-Roto közös fórumon elhangzottak után tett bárki ilyet? Tudom, erre megint jönnek majd a kifogások, miszerint jaj de hát az régen volt, nem úgy volt, nem voltam a világon, beteg volt a macska, éppen állatorvoshoz mentem vele stbstb. - Amiket eddig itt olvastam az nem más, mint kifogás. Talált a világ egy embert akibe bele lehet kötni, egy olyat aki hónapok óta kapja tőletek az áldást, vélt vagy valós okok alapján.

Akkor kicsit kiegészítem az írásom:
1, sajti írta, a Miléna fiók senkit sem jelentett, ergo beleállt a vitába, nem hagyta magát, nem bújt a support mögé akkor sem mikor már mindenki ezt javasolta neki!
2, Ti találtatok egy mártírt akit most éltettek, rá hivatkozva írtok itt, vagy éppen máshol. Ergo, kihasználjátok az ebből adódó előnyt.
2.5, Miért nem jöttünk ide ki? Miért nem akartunk feleslegesen vitába szállni? Pont ezért, mert mi harcolni akartunk akár a világ ellen is, mint eddig szinte mindenhol, nem akartunk mártírt... pedig megtehettük volna, de mégsem tettük. Ennek következménye, hogy az általunk foglalt álláspontot CSAK most közöljük veletek.
3, A másik oldal szépen manipulálta a dolgokat, mint az előző 2 és 2.5 pontban írtam. Viszont ez rólam teljes mértékben lepereg, ahogy azt hiszem azokról is akik egyik- másik fél részéről vétlen szemlélői az eseményeknek.
4, Csak azok hepciáskodnak itt velem, velünk, akik maguk is bűnösök valamilyen téren. Erre próbálok megoldást találni és azt hiszem a Supp is ezen dolgozik.
5, A jelentések után, mi is elküldtünk mindent amit aktuálisan találtunk a játékon belül, így fair véleményem szerint.


Köszönöm a figyelmet
Papa
 

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Kedves Fys!

Megpróbáltam, de tényleg úgy próbáltam megfogalmazni a mondanivalóm, hogy érthető legyen számodra IS és mindenki számára IS, szintén. Ezek szerint vagy nem tudjátok megérteni, vagy nem akarjátok megérteni. Véleményem szerint ez már semmi más mint felesleges kötözködés.
kötözködik (ige)

1. Normál: Kötözködik
2.
Ómódi: incselkedik
3.
Népies: Nyafog;

Én állást foglaltam ezügyben, ha vissza nézed miket írtam.
Viszont ha neked Witcher írása(én azt mondom, írásai) "csak" a határt súrolja, akkor miben lennél különb vagy miben másabb a Hydra vezetése mint a Miénk? Én le szidtam őket, sőt elküldtem őket a fenébe az ilyen magatartás miatt, nálatok, vagy akár a Help-Roto közös fórumon elhangzottak után tett bárki ilyet? Tudom, erre megint jönnek majd a kifogások, miszerint jaj de hát az régen volt, nem úgy volt, nem voltam a világon, beteg volt a macska, éppen állatorvoshoz mentem vele stbstb. - Amiket eddig itt olvastam az nem más, mint kifogás. Talált a világ egy embert akibe bele lehet kötni, egy olyat aki hónapok óta kapja tőletek az áldást, vélt vagy valós okok alapján.

Akkor kicsit kiegészítem az írásom:
1, sajti írta, a Miléna fiók senkit sem jelentett, ergo beleállt a vitába, nem hagyta magát, nem bújt a support mögé akkor sem mikor már mindenki ezt javasolta neki!
2, Ti találtatok egy mártírt akit most éltettek, rá hivatkozva írtok itt, vagy éppen máshol. Ergo, kihasználjátok az ebből adódó előnyt.
2.5, Miért nem jöttünk ide ki? Miért nem akartunk feleslegesen vitába szállni? Pont ezért, mert mi harcolni akartunk akár a világ ellen is, mint eddig szinte mindenhol, nem akartunk mártírt... pedig megtehettük volna, de mégsem tettük. Ennek következménye, hogy az általunk foglalt álláspontot CSAK most közöljük veletek.
3, A másik oldal szépen manipulálta a dolgokat, mint az előző 2 és 2.5 pontban írtam. Viszont ez rólam teljes mértékben lepereg, ahogy azt hiszem azokról is akik egyik- másik fél részéről vétlen szemlélői az eseményeknek.
4, Csak azok hepciáskodnak itt velem, velünk, akik maguk is bűnösök valamilyen téren. Erre próbálok megoldást találni és azt hiszem a Supp is ezen dolgozik.
5, A jelentések után, mi is elküldtünk mindent amit aktuálisan találtunk a játékon belül, így fair véleményem szerint.


Köszönöm a figyelmet
Papa

Abban különb a Hydra vezetése a tieteknél,hogy tudja a különbséget,gyerekes fenyegetés és a trágár megnyílvánulás,szidkozódás,vagy egy másik játékos megszégyenítése között,és el lenne távolítva a klánból bárki aki ilyet tenne. Nem vagyok vezető,csak egy olyan valaki aki a kezdetektől fogva aktív résztvevője a klánnak,ha én tennék ilyet az ellenfeleimmel,én is ugyanúgy ki lennék rúgva a klánból,és nem tartaná a hátát a vezetőség egy gusztustalan tettért sem,mint ami itt zajlott.
 

DeletedUser18773

Vendég
Abban különb a Hydra vezetése a tieteknél,hogy tudja a különbséget,gyerekes fenyegetés és a trágár megnyílvánulás,szidkozódás,vagy egy másik játékos megszégyenítése között,és el lenne távolítva a klánból bárki aki ilyet tenne. Nem vagyok vezető,csak egy olyan valaki aki a kezdetektől fogva aktív résztvevője a klánnak,ha én tennék ilyet az ellenfeleimmel,én is ugyanúgy ki lennék rúgva a klánból,és nem tartaná a hátát a vezetőség egy gusztustalan tettért sem,mint ami itt zajlott.

Kedves Fys!

1, Elég nehéz úgy kirúgni valakit, ha nem tudok belépni a játékba.:)
2, a gyerekes fenyegetés is fenyegetés, továbbá tükrözi az adott személy jelenlegi lelkiállapotát. Lásd Witcher és azok akik az elmúlt pár hónapban írták azokat a dolgokat, amik sértőek, mármár gusztustalanság határán túl menő etikai szempontból is megkérdőjelezhető ténykedések.
- Ti ki tudjátok tenni az ilyet, nekem erre nincs lehetőségem a jelenlegi 1. Pontban írtak miatt.
3, Ha valóban különb annyival a Ti vezetésetek, akkor nem hagytátok volna a Ti részetekről sem, hogy idáig fajuljon a dolog, ez az én véleményem.
- Én későn kapcsoltam, ez az én hibám, ezt már párszor elismertem.
4, a Vezetőségi tagok közül (2) 3 állt bele érdemben az ügybe.
Kazako (nemrégen beszéltem vele)
Angel tegnap
Én tegnap óta

Továbbá a Feka, viszont az sem tud most ide írni, mert bann alatt van!:D

Egyedül maradtam, egy igazi élmény!:)
 

DeletedUser18773

Vendég
Én nem vagyok likevadász.:D

A véleményem szabad, ahogy a gondolkodásom is. Ezért nem várom el azt, hogy bárki likeokkal dobáljon.:) Egészen egyszerű oknál fogva nincs rá szükségem.
 

DeletedUser18773

Vendég
Viszont reggel ígértem valamit, miszerint leírom, miért is hoztam létre a klánt anno. Gyorsan összeszedem a gondolatokat, aztán neki is kezdek. Kérem a tisztelt publikum türelmét.:)
 

DeletedUser18773

Vendég
Azért azt várd meg amíg ide írok!:D kérlek. Ha már annyit szenvedtem vele, hogy összerakjam.:D
 

DeletedUser18773

Vendég
Akkor hát hajrá!

Először is leszögezném, ezek nem fikcionált dolgok, hanem tények, tényközlések!

Nos, a klánt az alábbi időben alapítottam, alapítottuk Angel nevű hölgyiserősömmel.:D Egy kis valóélet: Lassan 9 éve "boldogítjuk egymást".... csúful öregnek érzem ettől magam


Kezdő Vezetőként, nem csak a magam részéről elég nehezen találtam meg identitásom és enyhén pisis korom ellenére nem is igazán volt célom az, hogy valamit véghezvigyek. Időközben csatlakozott be hozzám két korábbi ellenfél Fekete Boszi /Évi/ és turi is. Velük együtt kezdünk neki a játéknak, viszont a klán korábbi és jelenlegi formáját már a tisztán CoL Vezérek fektették le.
Angel mind főgóré
Én mind segédmunkás
Kazako mint tanácsadó

A világ 24-en csatlakozott a Vezetőséghez moremon is, akivel sikerült megértetni a klán alapelveit, azokat, amilyen eszméket képviselünk, amit szeretnénk elérni, amiért küzdötüttünk, küzdünk mind a mai napig. Viszont kicsit vissza a gyökerekhez. Mint írtam világ 16-on nem igazán voltak terveim.

Jött a világ 19...ahol Angel, Jómagam és Kazako ténylegesen létrehozta azt a formációt, amit mind a mai napig megtartottunk.


A kezdeti nehézségek után a nyugati peremre kiköltözve, majd fúzionálva a HNK klánnal kialakult a világ utolsó 3 klánja. CNN-HAT-CoL. Utolsó kettő szövetségben, viszont ez volt az egyetlen világ ahol tisztességes harcban győztek le minket, ezért gratula CNN-nek! ( A Vírussal való problémák is itt kezdődtek...:D)

Aki azt mondja, hogy nem szerettünk, nem szeretünk harcolni, annak a kövezkező képet szeretném bemutatni


Régi jelmondatunk:

Ezen viszont a mai napig sírok...:D


Az a bizonyos legjobb szerverünk volt, világ 24!:)


Igen, itt elbasztuk, olyan emberek kezébe adtuk a döntési jogokat, akik nem voltak felkészültek, sőt... elég visszaemlékezni arra, hogy mik történtek. Erről nem írok monológot, a bűnösök itt is bűnösök maradnak.

Ezután már nem voltam túlságosan aktív egyik világon sem, nem vettem részt úgy a dolgokban, mint amennyire kellett volna és megkezdődött a klán hanyatlása. Moremon, kazako és a Feka akik vitték a klánt tovább, Angel és Én már javarészt szemlélőként maradtunk, hiszen a NÉV KÖTELEZ! Ezen a világon jött a hozzánk tartozó szlogen, "Eljöttünk, hogy Hódítsunk". Azt hiszem, ezt egy részeg éjszakán találtam ki, egy fake támadás küldése közben... ne kérdezzétek, fogalmam sincs, mi okból, viszont eléggé tetszetős és kevésbé primitív, mint az elődszlogen.:D

Akkor vissza a klán életéhez, hogy a világ 19 után mire fektettünk hangsúlyt, mi számított igazán és mi volt az, ami miatt a játékosok része hozzánk akart csatlakozni.
-A CoL mint oktatóklán jött létre, ahol interaktív módon folytak a képzések. Fórum, Skype, Valóéletben IS tartottunk kisebb előadásokat, kezdő és fél-profi játékosok számára akár csoportosan, akár egyéni megkereséssel is, mindezt ingyen, a játék népszerűsítése érdekében!
Kicsit olyan ez, mint a TEACH-U klán volt, viszont mi ezt átvittük egy új fokozatra, ahogy az egyszerű katonákból igyekeztünk HARCOS-t nevelni. Több-kevesebb sikerrel. Élő példa erre pl: werty32 és még sokan mások.
Elgondolkodott-e azon valaki, hogy az alap mag, akik világokon át velünk vannak, akár más néven is, miért követnek minket, miért támasztják alá azokat a dolgokat, amiket mondunk, még akkor is, ha a világ 90%-a az ellenkezőjét mondja is?
-Mert Ők tudják, hogy a CoL testvériség igenis komoly dolog, nem csak játékon belüli, "akkor toljunk egy világot aztán lesz ami lesz"!
Természetesen klántalálkozók nyilvánvalóan vannak, nem csak nekünk, másoknak is, viszont ez egy kicsivel másabb, nem tudnám jobban megfogalmazni, mint ahogy korábban tettem ezt.

Ahogy azt már jópáran tudják, A Klán, inkább a külföldi Speed szerverekre specializálodott. Ott játszunk inkább, a normál világokra nem feltétlenül megyünk. Ezen speed szerverek közül is kiemelkedő teljesítményt nyújt a Battalions Unite nevű kisebb kontingensünk az Angol Speed világokon!
Ha már itt tartunk, erről jut eszembe, ezt találtam most a facebook csoportban, illetve kaptam meg PM-ben.

Piercing Mileena júl 06, 14:40
Dear [player]Sanya falva[/player],

I would speck not in budapest, i would speck in ottawa.:D
Viccet félre, a magyar világot a hónapos baszogatás miatt elhagyom, és mivel neked tartozom még bocsánatkéréssel ezért ezt itt most a Vezetőim tanácsára és saját elhatározásomban megteszem neked!

Emelett elküldtem számodra a fiókokban lévő PP-m is, ezzel nem lesz már egy időre gondod.
[player]poloska[/player] és [player]sábi[/player] tartozik nekem még 2x450 pp-vel. Amit nekem küldenének vissza azt is neked küldjék vissza!
Másképpen csak így levélben tudok elnézést kérni, mert indokolatlan módon kilépésed időben tiltáttad a facebook közösségi játék miatt létrehozott, így ezt ottan nem tudtam megtenni.

Ez a levél csak személyesen neked szól!
Kívánok minden jót, ha szeretnél megtalálni, akkor United Kindom, inkább speed világon vagyok Bailey.ca/Milena/Battalions Unite neveken!

Kind Regards/All the Best/Üdvözlettel/Minden jót!
Bailey.ca
/Teh Zmoibeee,The Zombie/ és a Battalions Unite tagjai!
Bay,Lynn,Jay,Muffin,Angel,Champ,Do it,Choo,Waylant,Werty32

Hogy valóban megtörént-e a pp átadása, annak utána fogok nézni és ha nem, akkor balhé lesz, ha viszont igen, akkor véleményem szerint ez is egy korrekt eljárás volt a levéllel egyetemben!

A klán jövője:
Én már a világ 43 előtt fel akartam oszlatni a klán, nem volt már sem a játékhoz, sem pedig egymás bu*izgatásához kedvem, lsd most, vagy visszamenőleg.

Ezért mint a klán ELSŐ tagja és Alapítója, ezennel bejelentem, hogy a klán a mai napon hivatalosan is megszűnik létezni (2012-04-30 - 2018.07.06), továbbá magyar szerverre a nevet már nem hozhatják vissza, amíg ez az általam közölt utasítás nem veszít érvényéből!
Fentartom a jogot magamnak, hogy a döntésem visszavonjam és megváltoztassam, viszont ezt rajtam kívül senki sem teheti meg!

A klán kicsit több mint 6 év alatt nagyon sokat fejlődött, épült, szépült és tett dolgokat, amiket nem kellett volna. Ami viszont MINDIG és MINDEN körülmények között igaz volt ránk, nálunk akció-reakció elven működnek a dolgok. Amíg nem kapunk sehol provokációt, addig Mi sem teszünk semmit a másik fél ellen. Amennyiben ez megtörténik, igenis megtorlásban részesül az adott személy, klán, lényegtelen ki.
-Ezért tűnhet az, hogy esetleg mi vagyunk a gonoszak világok óta, pedig ez nem feltétlenül így van. Kezdeményezni nem szoktunk indok nélkül, viszont ha megvan az indok, életbelép az akció-reakció is.

Ugyanezen mechanizmus vezetett arra, hogy a világ 24-en kialakítottuk a saját támadási stratégiánkat, a Breakthrough-t. Ennek több változata ismert, de a legerősebb a Counter-Breakthrough (Az ellentámadás)
Ebben is benne van...akció-reakció. Célja az ellenfél támadásának megállítása, ami éppen folyamatban van és mi a legjobb védekezés, ha nem a támadás?
 

DeletedUser18773

Vendég
Második rész, mivel egyben túl hosszú lett volna.:D

A csapatunk javarészt védekező játékosokból áll, kivéve pár játékost. Másokkal ellentétben nagyon ritkán alakítottunk ki pajzsfalat, bíztunk a játékosokban, akiket képeztünk, hogy meg tudják oldani. Természetesen szükség esetén ment a védelem. Éppen ezért sokkal több a támadófalunk (átlagosan) mint a védő, ígyhát úgy tűnhet, hogy támadó klán vagyunk, ami cseppet sem igaz.:) Viszont az ellenfél megtévesztése minden klán életében fontos, ahogy nálunk is, akik voltak Vezérek tudják miről beszélek.
Viszont akkor felhozok egy konkrét példát is, ahol szükség volt a Pajzsfalra:
-Az ellenfél kémlelt egy viszonylag nagyobb fiókot, be engedtük, csapatokat kivontuk, így a látszata megvolt, hogy a fiók üres, tehát üthető. 2 napról indultak is támadások, nemesek, vonat hűűazannya, minden amit el tudtok képzelni.
- Ezután jeleztük PM-ben, hogy hoppika, iszonyat mennyiségű támadás tart a fiók felé. A klán egyként mozdult, indultak a védők, katás lovagok (mikor még volt...régi szép idők).
Az ellenfél a teljes támadóerejét elbucskázta, falut nem vitt!
-Az első támadás után kattant a vezetőségben és a csoportvezetők fejében is a billentyű, hohóóó most tudunk fordítani. Counter-Breakthrough, az ellentámadás. Az első!

A szervezési idő nem volt túl hosszú, röpke 4-5 óra alatt túl voltam rajta. Eredmény, 121 (azt hiszem, de lehet 122) hozott falu, 21 vesztett (amit az ellenfél visszafoglalt)
Ha az ellenfél támad, mindig legyen a kezedben valami ütőkártya. Tartja a KH-s mondás, aki támad, előnyben van, aki védekezik, hátrányban van. Ez így igaz, kivéve akkor, ha a védekező fél már előre tervez és a stratégiai célokat nem keveri össze a taktikai célokkal.

Nálunk minden Vezetőnek megvan, amire specializálódott.
Jómagam a taktikai tervezésben vagyok erős,
Angel a rendfenntartásban,
kazako tervezi a stratégiát,
Feka szintén taktikai karhatalom.
Moremon a védekezés mestere, illetve a Mi Morci-nk.:D Mert rettenetesen fel tudja magát b.szni bizonyos esetekben.

Jó példa erre a világ 39. Hozzám lett kérve pár ezer védő. 2 társ indult el, majd jött a levél moremon-tól ("Mi van kis g.cik" címmel). 30 percen belül 100 erősítés úton... Utána ugattunk egymásnak telefonon, talán akkor vesztem össze vele életemben először és utojára!

Tudnotok kell, hogy az alap vezetőségi tagok között a harmónia töretlen, a valóéletbeli barátságnak és egymás feltétlen támogatásának köszönhetően!

Utólag sokmindent másképp csináltam volna pisis korom óta, viszont egyvalamit nem bánok, és sosem fogom megbánni, az pedig az, hogy anno megcsináltam! 6 éven át ha nem is meghatározó, de jelentős klánnak bizonyult a csapatunk!

Kicsit elengedtem a mondanivalóm, nem terveztem ilyen sokat írni, nem is akartam, akinek kérdése van szívesen megválaszolom!:)

Megmélyebb Tisztelettel:
*.Champion.*/Chevalier/Shadow+egyéb 8 név.:D
 

DeletedUser18465

Vendég
Van hova sullyedni ahogy latom foleg az ilyen milena feleknek. Szanalmas az egesz igy attolvasva a forumot. Bar ugy latom jopar embert hidegenhagy, kivancsi lennek arra ha ti lennetek ilyen helyzetben es titeket bantananak, bar ezek utan meg is erdemelnetek ha csak 1 hetet kene ugy elnetek mint a bantott szemely, de a felol nyugodt vagyok hogy a JoIsten epp eleget bant titeket az eletben. Bizom benne hogy ezekutan megjobban fog titeket :)
 

Badsector

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.079
Jó, akkor én is hagy adjam elő a záróbeszédemet....

Ad1: Minden fogyatékkal élő, illetve betegségtől, egészségkárosodástól szenvedő ember TELJES ÉRTÉKŰ EMBER! Fogyaték, vagy betegség alapján lealacsonyító módon megkülönböztetni embereket nemcsak hogy bűn, de egy utolsó patkány dolog!

Ad2: Ez egy JÁTÉK! És csak egy játék! Semmi köze nem volna senkinek ahhoz, hogy ki él fogyatékkal és ki nem! Ez magánügy, a lehető legszorosabb értelemben vett intim-szféra! Bevonni a másik fogyatékosságát a gúnyolódásba csak azért mert előnyhöz akar valaki jutni a játékban egy utolsó patkány dolog!

Ad3: Miléna esetében mindenki maga dönti el, hogy megbízik-e a szavában és elhiszi-e, hogy betegséggel, vagy fogyatékossággal él-e együtt.

Ad4: Sanya esetében szintén, bár a facebook profilja alapján a kognitív funkciók teljes hiányára van szükség ahhoz, hogy bárki is kételkedjen.

Ad5: Sem a HELP!, sem a Wind klán nem kezdett klánszintű bullyingba Miléna ellen! Pláne nem gúnyolta őt egy egész klán falunevekkel, vagy csoportosan egészségi állapota miatt, legyen az kicsattanóan jó, vagy szörnyen rossz!
Ergo: sem a Wind, sem a HELP! klán nem tartozik bocsánatkéréssel senkinek azért amit el sem követtek.

Ad6: A CoL klán klánszinten kezdte meg a bullyingot Sanya ellen! Erre nincs mentség! Papa részéről én becsülöm, hogy kiáll ide és tisztességesen bocsánatot kér! Sem Miléna, sem kazako viselkedésére viszont nincs mentség!

Ad7: Sem Miléna sem kazako lábatlan poénjait nem lehet azzal kimenteni, hogy tiszteletlenül viselkedett velük szemben pár idióta! A lábatlan poénjaik az egyszerű piti arcoskodásból egy sokkal súlyosabb kárt okoztak. Szégyelljék magukat! Ez a minimum!

Ad8: Ez a probléma sajnos nem klánok közti versengésről szólt, hanem átlépett egy olyan határt ami minden EMBER jóérzését és méltóságát sérti. Itt nem CoL klánról, meg Wind klánról van/volt szó, hanem arról, hogy mi az a magatartás amit embertől sosem volna szabad elfogadni!

Ad9: Klántól, múlttól, barátságtól függetlenül BÁRKI aki sértegeti, rágalmazza a másikat elfogadhatatlan magatartást tanúsít és teljes szívvel egyetértek azért ha ennek el is szenvedi a következményeit.
 

DeletedUser18773

Vendég
Van hova sullyedni ahogy latom foleg az ilyen milena feleknek. Szanalmas az egesz igy attolvasva a forumot. Bar ugy latom jopar embert hidegenhagy, kivancsi lennek arra ha ti lennetek ilyen helyzetben es titeket bantananak, bar ezek utan meg is erdemelnetek ha csak 1 hetet kene ugy elnetek mint a bantott szemely, de a felol nyugodt vagyok hogy a JoIsten epp eleget bant titeket az eletben. Bizom benne hogy ezekutan megjobban fog titeket :)

Megtették, ha visszanézed. Arra sincs mentség.:) Nem 1 hét, nem pár óra, hanem pár hónap. Arra sincs mentség.

Bad:
Egyet értek, le is szidtam őket, elbeszélgettem velük ne aggódj. a fentebbi monológom ezért került nyilvánosság elé!
 

DeletedUser18773

Vendég
Gondolok itt erre:

Akkor hát hajrá!

Először is leszögezném, ezek nem fikcionált dolgok, hanem tények, tényközlések!

Nos, a klánt az alábbi időben alapítottam, alapítottuk Angel nevű hölgyiserősömmel.:D Egy kis valóélet: Lassan 9 éve "boldogítjuk egymást".... csúful öregnek érzem ettől magam


Kezdő Vezetőként, nem csak a magam részéről elég nehezen találtam meg identitásom és enyhén pisis korom ellenére nem is igazán volt célom az, hogy valamit véghezvigyek. Időközben csatlakozott be hozzám két korábbi ellenfél Fekete Boszi /Évi/ és turi is. Velük együtt kezdünk neki a játéknak, viszont a klán korábbi és jelenlegi formáját már a tisztán CoL Vezérek fektették le.
Angel mind főgóré
Én mind segédmunkás
Kazako mint tanácsadó

A világ 24-en csatlakozott a Vezetőséghez moremon is, akivel sikerült megértetni a klán alapelveit, azokat, amilyen eszméket képviselünk, amit szeretnénk elérni, amiért küzdötüttünk, küzdünk mind a mai napig. Viszont kicsit vissza a gyökerekhez. Mint írtam világ 16-on nem igazán voltak terveim.

Jött a világ 19...ahol Angel, Jómagam és Kazako ténylegesen létrehozta azt a formációt, amit mind a mai napig megtartottunk.


A kezdeti nehézségek után a nyugati peremre kiköltözve, majd fúzionálva a HNK klánnal kialakult a világ utolsó 3 klánja. CNN-HAT-CoL. Utolsó kettő szövetségben, viszont ez volt az egyetlen világ ahol tisztességes harcban győztek le minket, ezért gratula CNN-nek! ( A Vírussal való problémák is itt kezdődtek...:D)

Aki azt mondja, hogy nem szerettünk, nem szeretünk harcolni, annak a kövezkező képet szeretném bemutatni


Régi jelmondatunk:

Ezen viszont a mai napig sírok...:D


Az a bizonyos legjobb szerverünk volt, világ 24!:)


Igen, itt elbasztuk, olyan emberek kezébe adtuk a döntési jogokat, akik nem voltak felkészültek, sőt... elég visszaemlékezni arra, hogy mik történtek. Erről nem írok monológot, a bűnösök itt is bűnösök maradnak.

Ezután már nem voltam túlságosan aktív egyik világon sem, nem vettem részt úgy a dolgokban, mint amennyire kellett volna és megkezdődött a klán hanyatlása. Moremon, kazako és a Feka akik vitték a klánt tovább, Angel és Én már javarészt szemlélőként maradtunk, hiszen a NÉV KÖTELEZ! Ezen a világon jött a hozzánk tartozó szlogen, "Eljöttünk, hogy Hódítsunk". Azt hiszem, ezt egy részeg éjszakán találtam ki, egy fake támadás küldése közben... ne kérdezzétek, fogalmam sincs, mi okból, viszont eléggé tetszetős és kevésbé primitív, mint az elődszlogen.:D

Akkor vissza a klán életéhez, hogy a világ 19 után mire fektettünk hangsúlyt, mi számított igazán és mi volt az, ami miatt a játékosok része hozzánk akart csatlakozni.
-A CoL mint oktatóklán jött létre, ahol interaktív módon folytak a képzések. Fórum, Skype, Valóéletben IS tartottunk kisebb előadásokat, kezdő és fél-profi játékosok számára akár csoportosan, akár egyéni megkereséssel is, mindezt ingyen, a játék népszerűsítése érdekében!
Kicsit olyan ez, mint a TEACH-U klán volt, viszont mi ezt átvittük egy új fokozatra, ahogy az egyszerű katonákból igyekeztünk HARCOS-t nevelni. Több-kevesebb sikerrel. Élő példa erre pl: werty32 és még sokan mások.
Elgondolkodott-e azon valaki, hogy az alap mag, akik világokon át velünk vannak, akár más néven is, miért követnek minket, miért támasztják alá azokat a dolgokat, amiket mondunk, még akkor is, ha a világ 90%-a az ellenkezőjét mondja is?
-Mert Ők tudják, hogy a CoL testvériség igenis komoly dolog, nem csak játékon belüli, "akkor toljunk egy világot aztán lesz ami lesz"!
Természetesen klántalálkozók nyilvánvalóan vannak, nem csak nekünk, másoknak is, viszont ez egy kicsivel másabb, nem tudnám jobban megfogalmazni, mint ahogy korábban tettem ezt.

Ahogy azt már jópáran tudják, A Klán, inkább a külföldi Speed szerverekre specializálodott. Ott játszunk inkább, a normál világokra nem feltétlenül megyünk. Ezen speed szerverek közül is kiemelkedő teljesítményt nyújt a Battalions Unite nevű kisebb kontingensünk az Angol Speed világokon!
Ha már itt tartunk, erről jut eszembe, ezt találtam most a facebook csoportban, illetve kaptam meg PM-ben.

Piercing Mileena júl 06, 14:40
Dear [player]Sanya falva[/player],

I would speck not in budapest, i would speck in ottawa.:D
Viccet félre, a magyar világot a hónapos baszogatás miatt elhagyom, és mivel neked tartozom még bocsánatkéréssel ezért ezt itt most a Vezetőim tanácsára és saját elhatározásomban megteszem neked!

Emelett elküldtem számodra a fiókokban lévő PP-m is, ezzel nem lesz már egy időre gondod.
[player]poloska[/player] és [player]sábi[/player] tartozik nekem még 2x450 pp-vel. Amit nekem küldenének vissza azt is neked küldjék vissza!
Másképpen csak így levélben tudok elnézést kérni, mert indokolatlan módon kilépésed időben tiltáttad a facebook közösségi játék miatt létrehozott, így ezt ottan nem tudtam megtenni.

Ez a levél csak személyesen neked szól!
Kívánok minden jót, ha szeretnél megtalálni, akkor United Kindom, inkább speed világon vagyok Bailey.ca/Milena/Battalions Unite neveken!

Kind Regards/All the Best/Üdvözlettel/Minden jót!
Bailey.ca
/Teh Zmoibeee,The Zombie/ és a Battalions Unite tagjai!
Bay,Lynn,Jay,Muffin,Angel,Champ,Do it,Choo,Waylant,Werty32

Hogy valóban megtörént-e a pp átadása, annak utána fogok nézni és ha nem, akkor balhé lesz, ha viszont igen, akkor véleményem szerint ez is egy korrekt eljárás volt a levéllel egyetemben!

A klán jövője:
Én már a világ 43 előtt fel akartam oszlatni a klán, nem volt már sem a játékhoz, sem pedig egymás bu*izgatásához kedvem, lsd most, vagy visszamenőleg.

Ezért mint a klán ELSŐ tagja és Alapítója, ezennel bejelentem, hogy a klán a mai napon hivatalosan is megszűnik létezni (2012-04-30 - 2018.07.06), továbbá magyar szerverre a nevet már nem hozhatják vissza, amíg ez az általam közölt utasítás nem veszít érvényéből!
Fentartom a jogot magamnak, hogy a döntésem visszavonjam és megváltoztassam, viszont ezt rajtam kívül senki sem teheti meg!

A klán kicsit több mint 6 év alatt nagyon sokat fejlődött, épült, szépült és tett dolgokat, amiket nem kellett volna. Ami viszont MINDIG és MINDEN körülmények között igaz volt ránk, nálunk akció-reakció elven működnek a dolgok. Amíg nem kapunk sehol provokációt, addig Mi sem teszünk semmit a másik fél ellen. Amennyiben ez megtörténik, igenis megtorlásban részesül az adott személy, klán, lényegtelen ki.
-Ezért tűnhet az, hogy esetleg mi vagyunk a gonoszak világok óta, pedig ez nem feltétlenül így van. Kezdeményezni nem szoktunk indok nélkül, viszont ha megvan az indok, életbelép az akció-reakció is.

Ugyanezen mechanizmus vezetett arra, hogy a világ 24-en kialakítottuk a saját támadási stratégiánkat, a Breakthrough-t. Ennek több változata ismert, de a legerősebb a Counter-Breakthrough (Az ellentámadás)
Ebben is benne van...akció-reakció. Célja az ellenfél támadásának megállítása, ami éppen folyamatban van és mi a legjobb védekezés, ha nem a támadás?
 
Fent