Csevegő

DeletedUser18773

Vendég
Második rész, mivel egyben túl hosszú lett volna.:D

A csapatunk javarészt védekező játékosokból áll, kivéve pár játékost. Másokkal ellentétben nagyon ritkán alakítottunk ki pajzsfalat, bíztunk a játékosokban, akiket képeztünk, hogy meg tudják oldani. Természetesen szükség esetén ment a védelem. Éppen ezért sokkal több a támadófalunk (átlagosan) mint a védő, ígyhát úgy tűnhet, hogy támadó klán vagyunk, ami cseppet sem igaz.:) Viszont az ellenfél megtévesztése minden klán életében fontos, ahogy nálunk is, akik voltak Vezérek tudják miről beszélek.
Viszont akkor felhozok egy konkrét példát is, ahol szükség volt a Pajzsfalra:
-Az ellenfél kémlelt egy viszonylag nagyobb fiókot, be engedtük, csapatokat kivontuk, így a látszata megvolt, hogy a fiók üres, tehát üthető. 2 napról indultak is támadások, nemesek, vonat hűűazannya, minden amit el tudtok képzelni.
- Ezután jeleztük PM-ben, hogy hoppika, iszonyat mennyiségű támadás tart a fiók felé. A klán egyként mozdult, indultak a védők, katás lovagok (mikor még volt...régi szép idők).
Az ellenfél a teljes támadóerejét elbucskázta, falut nem vitt!
-Az első támadás után kattant a vezetőségben és a csoportvezetők fejében is a billentyű, hohóóó most tudunk fordítani. Counter-Breakthrough, az ellentámadás. Az első!

A szervezési idő nem volt túl hosszú, röpke 4-5 óra alatt túl voltam rajta. Eredmény, 121 (azt hiszem, de lehet 122) hozott falu, 21 vesztett (amit az ellenfél visszafoglalt)
Ha az ellenfél támad, mindig legyen a kezedben valami ütőkártya. Tartja a KH-s mondás, aki támad, előnyben van, aki védekezik, hátrányban van. Ez így igaz, kivéve akkor, ha a védekező fél már előre tervez és a stratégiai célokat nem keveri össze a taktikai célokkal.

Nálunk minden Vezetőnek megvan, amire specializálódott.
Jómagam a taktikai tervezésben vagyok erős,
Angel a rendfenntartásban,
kazako tervezi a stratégiát,
Feka szintén taktikai karhatalom.
Moremon a védekezés mestere, illetve a Mi Morci-nk.:D Mert rettenetesen fel tudja magát b.szni bizonyos esetekben.

Jó példa erre a világ 39. Hozzám lett kérve pár ezer védő. 2 társ indult el, majd jött a levél moremon-tól ("Mi van kis g.cik" címmel). 30 percen belül 100 erősítés úton... Utána ugattunk egymásnak telefonon, talán akkor vesztem össze vele életemben először és utojára!

Tudnotok kell, hogy az alap vezetőségi tagok között a harmónia töretlen, a valóéletbeli barátságnak és egymás feltétlen támogatásának köszönhetően!

Utólag sokmindent másképp csináltam volna pisis korom óta, viszont egyvalamit nem bánok, és sosem fogom megbánni, az pedig az, hogy anno megcsináltam! 6 éven át ha nem is meghatározó, de jelentős klánnak bizonyult a csapatunk!

Kicsit elengedtem a mondanivalóm, nem terveztem ilyen sokat írni, nem is akartam, akinek kérdése van szívesen megválaszolom!:)

Megmélyebb Tisztelettel:
*.Champion.*/Chevalier/Shadow+egyéb 8 név.:D
 

DeletedUser87

Vendég
Elnezest de ez az ugy befolyasolja a Hydrát? Elbukik ettől majd , vagy sem?
 

DeletedUser18773

Vendég
Elnezest de ez az ugy befolyasolja a Hydrát? Elbukik ettől majd , vagy sem?

Nézd, ez már nem a játékról szól, jelen esetben nem! A Hydra behúzza a világot ha tetszik ha nem, a lehetetlen északi és déli kompromisszum hiányában, úgy május elejétől fogva azt hiszem.

Visszatérve:
A játék az játék, a való élet az a való élet. Ezért kértem mindenkit, hogy akár Sanyi esetében, akar Bejgli esetében tartózkodjon mindenki a továbbiakban mindenféle negatív hozzászólástól.
Nem látok az emberek fejébe, viszont ha jól tudom jó lenne különbséget tenni A és B között.
 

DeletedUser18773

Vendég
Ha esetleg szorulásod lenne, akkor ettől a sztoritól tuti elmúlik majd! XD

Erről ez jutott eszembe
8473abed7d89df4b3e8514a04b7f1d81.jpg
 

DeletedUser87

Vendég
Akkor ki vele!

Lesz összefogás Hydra ellen vagy sem? Melyik klán ellenzi az összefogást?
 

DeletedUser18773

Vendég
Ennek a világnak nélkülünk 2 meghatározó tényezője maradt akik tudnak lépni a H-B ellen.
A déli kicsit roncs RPG és az északi uralkodó klán a WIND. A kettejük kapcsolata egy ideig talán fent fogja tartani a világ jelenlegi majdnem egyensúlyát.Viszont a H-B szövetség elég masszív és elég erős játékosok alkotják a klánok derékhadát.

De persze sosem lehet tudni mit hoz a jövő, lehet, hogy tudnak fordítani, de lehet hogy ha délösszeomlik, észak egyedül nem fogja bírni az akkor már 3 kontinenst birtokló H-B nyomást. Én így látom.
 

DeletedUser18773

Vendég
Szövetség, testvérklán, egykutya hiszen mindenki tudta, hogy együtt vannak a kezdetektől fogva.:D

A képeket hamarosan felteszem újra:D
 

DeletedUser18773

Vendég
Kép 1
A képeket nem időrendi sorban teszem fel. Nincs kedvem agyon szerkeszteni mindent. Mint írtam, rettentően lusta vagyok.

upload_2018-7-6_17-10-56.png
 
Fent