Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Aldaron azert hivom magammal,kicsit iranyitsam..nehogy egy honap es vege a szervernek :D

Arch hogy segitsek egy kicsit...szerintem dipoz az elejen a Sparta-val,ugy talan lesz kicsi esely...igaz garantalni nem tudom :D

Túl rendes vagy Zsömivel, igaz barátok :D :D
 

DeletedUser18848

Vendég
Lehet egy kérdésem?

A spárga meg mindig híres a toborzasarol :D
 

DeletedUser17650

Vendég
Sziasztok. Azon tűnődöm miközben olvasom a szájkaratét, és a BL. meccsek előtti esélylatolgatáshoz hasonlókat, hogy vajon V45 a PP vagy tudás, egyenesség vagy gerinctelenség, összetartás vagy olvadozás határozza majd meg.
Kíváncsi leszek milyen dipik köttetnek, és majd hogyan szakadnak szét :D Ezek izgalmasabb kérdések minthogy indul a Sparta vagy sem. Vannak nálam okosabbak, tapasztaltabbak, jobbak a játékban, de nehogy már előre odaadjuk a szervergyőzelmet, valakiknek amikor semmivel sem lebecsülendőbb az FS, ha tényleg indul akkor a DSA, és az ASG. Mindegyik klánban vannak meghatározó játékosok, és biztos lesznek kutyaütők is.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Tyűhaj, mik lesznek itt kezdés után, ha már élőte ilyen jó a műsor :D
 

DeletedUser

Vendég
Nyugodjon le mindenki zsemle és vadvirag ketten nyerik meg a szervert kez a kezben ne meg .... a ....-ban :D
 

DeletedUser

Vendég
Én rájöttem valamire , hiába szapuljátok a spártát ... bevallom amit nikita is tudott rólam míg nem telt el pár szerver nagyon utáltam őlet atoborzás miatt ... na de kérem összegezzünk pár dolgot ... mondjuk v38 ota ....

V38 a DSA felvett jópár E.W tagot
V39 Lightrex-ék külsô segítségre szorultak még ha tagadják is
V40 a Spárta ellen normális klán nem tudott kiállni ezért csináltak egy dinom dánom klánt ahonnan sinán átvettek tagokat
V41 Az sbt jó pár fiokot vett fel egyenesen az ellenségeitől
V42 a HYDRA a Bergen Sőt még a temp is vett fel volt ASG-s tagokat
V43 kiesett de majd utana nezek
V44 ugye ott van sef es a klánja meg a skulls biztos csináltak hasonlót ott is ...

A kérdésem hol ebbe a hiba ? Ha toboroz toboroz nem annak a klánnak a hibájaahova megy az új tag hanem ahonnan elmegy... gyenge vezetés a legtöbbször vagy van az áruló is mind a kettő előfordul ... de egyikről sem az a fél tehet ahova megy ...


Ha egy aktív és jól hemyezkedő fiokot meg bárki átvenne :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8473

Vendég
Nyugodjon le mindenki zsemle és vadvirag ketten nyerik meg a szervert kez a kezben ne meg .... a ....-ban :D
Emberke irigység beszél belőled .Hid el senki nem tehet arról,hogy te egy fiókot még egyedül csinálni sem tudsz.
Ted már magadat túl azon,hogy nem mentem hozzád duálba.
Más meg ha nem vennéd észre mostanában nem igazán nyomom a KH komolyan.mivel más is van a életbe mint a KH.
 

DeletedUser

Vendég
Emberke irigység beszél belőled .Hid el senki nem tehet arról,hogy te egy fiókot még egyedül csinálni sem tudsz.
Ted már magadat túl azon,hogy nem mentem hozzád duálba.
Más meg ha nem vennéd észre mostanában nem igazán nyomom a KH komolyan.mivel más is van a életbe mint a KH.
Nem vettem zokon mint mondtam akkor sem :D egy lehetőséget kaptál volna csak arrahogy megtűrjenek téged valahol :D irigység :D ugyan felőlem össze is házasodhattok :D csak majd hivjatok valamikyen biologust hogy megállapítsa milyen lèny pottyant ki belőled :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Át vertél.és neked áll feljebb mert nem mentem duálba?lehetőséget adtál?Miről beszélsz te kis fiú?
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát nézőpont kérdése milyen érelembe nagy.Igen valami szinten nagy .:D
Ettől függetlenül a szava amit ígér egy 0.
Át vert és kész amikor nem mentem duálba meg be duzzogott azóta én vagyok neki a KH ba a leg szemeteb ember játékos.
 
Fent