Csevegő

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
nagyon nézőpont kérdése mikor milyen klánhoz és miért legyen hű az ember.Most tényleg általánoságban mondom.
Mint ahogy az is elég érdekes kérdés ki az aki valójába meg érdemli ,hogy nyertes klánba legyen.
Én is léptem már át ellenhez.Igaz soha nem pontosan előre kitervelt módon.Mivel én elég gyorsan döntök és cselekszem.
Rám is mondták már áruló meg ilyen olyan vagyok.
De a érmének még is 2 oldala van.

Èn mèg soha nem mentem ellenhez át. Inkább otthagyom a fiókot vagy a faluim a jelenlegi klánomnak,ha èpp nem tetszik a környezet,de elárulni őket nem fogom. Bármilyenek is a körülmènyek. Ha szètesik a klán alapitok egyet,de ellenfèlhez átmenni ès az ő oldalukon harcolni a volt társaid ellen? Szerintem nincs 2 oldala az èrmènek,ez semmikèpp sem elfogadható,mert mindig van más,becsületesebb út is
 

DeletedUser

Vendég
Èn mèg soha nem mentem ellenhez át. Inkább otthagyom a fiókot vagy a faluim a jelenlegi klánomnak,ha èpp nem tetszik a környezet,de elárulni őket nem fogom. Bármilyenek is a körülmènyek. Ha szètesik a klán alapitok egyet,de ellenfèlhez átmenni ès az ő oldalukon harcolni a volt társaid ellen? Szerintem nincs 2 oldala az èrmènek,ez semmikèpp sem elfogadható,mert mindig van más,becsületesebb út is
Az ew tagok akiket felvettetek akkor melyik kategoriába esnek ?

( nem kotozkodesbol , de erdekel a gondolatmeneted )
 

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!

Ew nem oszlott.
Spartansal összebalhéztunk, hadat üzentek nekünk. Mivel ezt árulásnak vettük, hogy mi addig elnéztük hogy a falvaink közé barbizzanak meg hasonlóak, felhuztuk magunkat rajta.
Antiékkal megbeszéltem hogy én abbahagyom, úgy is csak 1 falum volt, őket meg átviszem a DSA-ba és bosszút állnak.
3-4 héttel később Devil Lordot is felakarták venni. Azt mondta csak akkor lép be, hogyha én is megyek.
Megkaptuk mindketten a meghívót. Azt mondtam neki hogy belépek, ezért belépett Devil. Viszont én nem léptem be, csak azért mondtam hogy ő is folytassa a játékot, mert korrekt harcok voltak a DSA ellen, így úgy gondoltam megérdemlik jópár jó játékosom, hogy ők írányítsák, és nyerjék meg maguknak a szervert. Ez is kevés volt mint kiderült a Random ellen. Mert így meg Arkék lendülete fogyott el...
 

DeletedUser

Vendég
Najo .... Főséf te meséld el mert az én volt vezírem meg a te volt vezíred nincsenek túlzottan egy frekvdncián :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Èn mèg soha nem mentem ellenhez át. Inkább otthagyom a fiókot vagy a faluim a jelenlegi klánomnak,ha èpp nem tetszik a környezet,de elárulni őket nem fogom. Bármilyenek is a körülmènyek. Ha szètesik a klán alapitok egyet,de ellenfèlhez átmenni ès az ő oldalukon harcolni a volt társaid ellen? Szerintem nincs 2 oldala az èrmènek,ez semmikèpp sem elfogadható,mert mindig van más,becsületesebb út is[/QUOT

de igen is 2 oldala van.mikor melyik klánnak ki a ellensége nem egy közkatona dönti el.
azért konkrétan nem mindegy mondjuk milyen klánt hagy ott a ember.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
akkor is lett volna nekik lehetőség új klánt alkotni.
de olyan könnyű más felet pálcát törni.

Èn nem törtem semmit sehol,elmondtam hogy csinálom meg hogy látom,azt annyi. Amugy se rólam van szó,ès olyat egy szóval nem mondtam,h nem vaszek át más klánból tagokat :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Nem is rád értetem én sem ha nem általánosságban különben.
 

DeletedUser8473

Vendég
De mostanában láttam én elég sokszor olyat is saját társát támadja meg vagy fenyegeti meg vagy szövit MNT támad.
Olyan dolgok vannak itt már ,hogy sokszor gondolkodtam el azon meg éri idegeskedni rajta.
És arra jöttem rá.egy fenéket éri meg.Annyit vagyok amit ép tudok,nem dobom fére a KH miatt a életem .
 

DeletedUser8473

Vendég
Incze barátommal már dörzsöljük a tenyerünket.
Holnaptól te jóisten mennyi pp, gazdagok leszünk srácok : )))))

hát a pp ket én is be fogom szedni amit tudok hát ha jó lesz az még valamire.:D
de sokat el is szoktam osztogatni csak úgy.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
hát a pp ket én is be fogom szedni amit tudok hát ha jó lesz az még valamire.:D
de sokat el is szoktam osztogatni csak úgy.

Adományt gyűjtök szegény, játszani nem tudó társaim számára, utalni a következő felhasználónévre lehet: -Revolution-
A befolyt összeget természetesen teljes egészében az említett csoport támogatására fogom fordítani. :D
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát ki kell várni a 2 hónapot addig át nem adható.
Ami volt azt nem is olyan régen tényleg szét osztogattam pár embernek.
 
Fent