Csevegő

DeletedUser12246

Vendég
Én konkrétan azt hittem vigyori tud valamit, miszerint DSA reggel legkésőbb vagy ilyesmi.
 

DeletedUser18848

Vendég
Vigyori semmit nem tud nincs vele bajom de észhez térhetne!
 

DeletedUser

Vendég
Még jó , hogy a vigyori féle noobok nem játszanak már :D de majd idővel minden megváltozik :D Yugi megalapítja az Elit Szalonna nevű klánt. Ezzel leváltva vigyorit , csinál 2 szervergyőzelmet és továbbra is kijár tippelgetni meg jósolgatni mert a külsőfórum tipszmixbl van :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én úgy vélem a Spárta indulni fog. Még pedig azért mert egyszerűen belekényszerül. Annyit foglalkoztak velük, hogy ha még sem tennék méltán aggathatnák rájuk a "gyáva" jelzőt! Ám ezzel azért óvatosan is bánok (azért is tettem idéző jelek közé) mert ne feledjük, hogy többszörös szervergyőztes klánról beszélünk! És ezt az eredményt sem meg cáfolni sőt még csak megkérdőjelezni sem áll jogában Senkinek!
Harcoltam ellenük v30-on és azt kell mondjam mindent tudnak e játékról. Szóval jók és ügyesek is.
De a mocskolódások helyett latolgassunk egy kicsit.... tegyük fel a Spárta elindul és ugye az ellen tábor is. Azt tudjuk hogy a Spárta elég jó és masszív játékos tömbbel rendelkezik, szóval a 2 klánjuk tele lesz. Mivel aránylag össze szokott csapatokról beszélünk ez igen is nagy erőt képvisel. A Kérdés igazándiból az az , hogy az ellen tábor, hogyan reagál, reagálna erre? FS, DSA, és még pár ütősebb klán. 2 nap és indul a szerver. Az idő roppantul kevés. Azt is mondhatnám, hogy a Spártának dolgozik, mert egyedül nekik lehet kész elképzelésük a v45-ről, hisz a részükről minden adott. Az ellen tábor egyetlen egy klánja sem tudja a Spártát önnön erejéből legyőzni!
Lesz összefogás? És ha igen hogyan fog működni? Kik fogják alkotni a Spárta elleni blokkot? Csupa izgalmas és érdekfeszítő kérdés! :)

Ám ha az előregben szereplő klánok, mind indulnak akkor ez a világ az egyik legerősebb és legnívosabb világ lehet!

Sikert és eredményes játékot kívánok minden induló klánnak!
 

DeletedUser18836

Vendég
Sziasztok!

Véleményem szerint minden klán verhető mint a Sparta is a megfelelő körülmények között.

De ez csak akkor lehetne lehetséges ha van egy nagyon stabil és jó klán a megfelelő vezéri karral a Sparta ellen ami nem bomlasztható és áttoborozható valamint nincsenek közte árúlásra hajlamos emberek.

De a Sparta nem fog olyan szerón indulni(Persze ki vagyok én, hogy ezt biztosra mondom de ezaz én véleményem meglepődnék ha másképpen lenne) ami nem fekszik nekik és nincs meg a teljes keretük.

Vigyorival értek egyet ha indul a Sparta v45-ön akkor őket tartom az esélyesebbeknek mint bárki mást.

Ami v40-et illeti én is dühös voltam sokáig vigyóra mert ott hagyott minket aztán megemésztettem és szerintem a helyébe én is hasonlóan cselekedtem volna vagy ha nem is léptem volna le de tutira lemondtam volna a vezéri rangról. Azért mert amiről én tudtam,hogy történnek már az is elég lett volna nekem nemhogy azok amiről nem tudok/tudtam.

További kellemes napot,

Yoda
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Sziasztok!

Én úgy vélem a Spárta indulni fog. Még pedig azért mert egyszerűen belekényszerül. Annyit foglalkoztak velük, hogy ha még sem tennék méltán aggathatnák rájuk a "gyáva" jelzőt! Ám ezzel azért óvatosan is bánok (azért is tettem idéző jelek közé) mert ne feledjük, hogy többszörös szervergyőztes klánról beszélünk! És ezt az eredményt sem meg cáfolni sőt még csak megkérdőjelezni sem áll jogában Senkinek!
Harcoltam ellenük v30-on és azt kell mondjam mindent tudnak e játékról. Szóval jók és ügyesek is.
De a mocskolódások helyett latolgassunk egy kicsit.... tegyük fel a Spárta elindul és ugye az ellen tábor is. Azt tudjuk hogy a Spárta elég jó és masszív játékos tömbbel rendelkezik, szóval a 2 klánjuk tele lesz. Mivel aránylag össze szokott csapatokról beszélünk ez igen is nagy erőt képvisel. A Kérdés igazándiból az az , hogy az ellen tábor, hogyan reagál, reagálna erre? FS, DSA, és még pár ütősebb klán. 2 nap és indul a szerver. Az idő roppantul kevés. Azt is mondhatnám, hogy a Spártának dolgozik, mert egyedül nekik lehet kész elképzelésük a v45-ről, hisz a részükről minden adott. Az ellen tábor egyetlen egy klánja sem tudja a Spártát önnön erejéből legyőzni!
Lesz összefogás? És ha igen hogyan fog működni? Kik fogják alkotni a Spárta elleni blokkot? Csupa izgalmas és érdekfeszítő kérdés! :)

Ám ha az előregben szereplő klánok, mind indulnak akkor ez a világ az egyik legerősebb és legnívosabb világ lehet!

Sikert és eredményes játékot kívánok minden induló klánnak!
Egy biztos, a Te klánoddal senki nem fog számolni. :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Sziasztok!

Én úgy vélem a Spárta indulni fog. Még pedig azért mert egyszerűen belekényszerül. Annyit foglalkoztak velük, hogy ha még sem tennék méltán aggathatnák rájuk a "gyáva" jelzőt! Ám ezzel azért óvatosan is bánok (azért is tettem idéző jelek közé) mert ne feledjük, hogy többszörös szervergyőztes klánról beszélünk! És ezt az eredményt sem meg cáfolni sőt még csak megkérdőjelezni sem áll jogában Senkinek!
Harcoltam ellenük v30-on és azt kell mondjam mindent tudnak e játékról. Szóval jók és ügyesek is.
De a mocskolódások helyett latolgassunk egy kicsit.... tegyük fel a Spárta elindul és ugye az ellen tábor is. Azt tudjuk hogy a Spárta elég jó és masszív játékos tömbbel rendelkezik, szóval a 2 klánjuk tele lesz. Mivel aránylag össze szokott csapatokról beszélünk ez igen is nagy erőt képvisel. A Kérdés igazándiból az az , hogy az ellen tábor, hogyan reagál, reagálna erre? FS, DSA, és még pár ütősebb klán. 2 nap és indul a szerver. Az idő roppantul kevés. Azt is mondhatnám, hogy a Spártának dolgozik, mert egyedül nekik lehet kész elképzelésük a v45-ről, hisz a részükről minden adott. Az ellen tábor egyetlen egy klánja sem tudja a Spártát önnön erejéből legyőzni!
Lesz összefogás? És ha igen hogyan fog működni? Kik fogják alkotni a Spárta elleni blokkot? Csupa izgalmas és érdekfeszítő kérdés! :)

Ám ha az előregben szereplő klánok, mind indulnak akkor ez a világ az egyik legerősebb és legnívosabb világ lehet!

Sikert és eredményes játékot kívánok minden induló klánnak!

Sose érdekelt bennünket, hogy legyáváznak. Most az ilyen zsemle féle embereknek ki nem szarja le a véleményét ?
Ha elindulnak lehet bizonyítani, szval mindent bele. Sok sikert minden játékosnak :)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Srácok, ne személyeskedjetek. Persze lehet szivatni egymást meg élcelődni, de azért ne vigyük túlzásba. Azt sose felejtsétek el, hogy ez csak egy játék, még ha páran véresen komolyan is veszik.

Rátérve az esélylatolgatásra.
Persze mindenki a Sparta klánt tartja favoritnak, mert 6x-os győztesek meg elég nagy létszámú csapattal tudnak kiállni és a mennyiség nem megy a minőség rovására.
Viszont azt ne felejtsük el, hogy most olyan klánok ellen kell majd harcolnia a Spartának, mint az FS, DSA és ASG, Valószínű, hogy most sokan nevetnek, hogy ASG, de én nem tartom rossz klánnak őket és számolni kell velük. FS meg DSA klánokat nem kell bemutatni, és itt emelném ki azt, hogy egyik sem olyan, mint a Help. Sparta most nem fog tudni toborozni az ellentől, valódi harcban kell bizonyítani, hogy ők a legjobbak.
Ami még érdekes lesz szerintem az a regelés, hogy melyik klán hova megy. Feltehetőleg Sparta megint 2 kontira akar menni és én még az FS klánból is kinézem, hogy nem csak egy kontira mennek olyan sokan. DSA meg ASG megelégszik majd 1 kontival is, de már itt felmerül a kérdés, hogy ez a 4 klán hogyan fog tudni elférni egymástól a 4 égtájon. Több, mint valószínű, hogy valamely klánok már a játék elején harcba kerülnek annak ellenére is, ha szándékosan nem regelnek egymásra.. Egy korai elhúzódó háború igen nagy hátrányt jelenthet egy olyan klánnal szemben, amely viszonylag nyugodtan haladhat előre nagyobb ellenállás nélkül.
Személy szerint én remélem, hogy az említett klánokon kívül lesz még pár nevesebb, esetleg valami újonnan alakuló szervezett klán, akik nem olvadnak az első kard után.
 

DeletedUser18465

Vendég
Srácok, ne személyeskedjetek. Persze lehet szivatni egymást meg élcelődni, de azért ne vigyük túlzásba. Azt sose felejtsétek el, hogy ez csak egy játék, még ha páran véresen komolyan is veszik.

Rátérve az esélylatolgatásra.
Persze mindenki a Sparta klánt tartja favoritnak, mert 6x-os győztesek meg elég nagy létszámú csapattal tudnak kiállni és a mennyiség nem megy a minőség rovására.
Viszont azt ne felejtsük el, hogy most olyan klánok ellen kell majd harcolnia a Spartának, mint az FS, DSA és ASG, Valószínű, hogy most sokan nevetnek, hogy ASG, de én nem tartom rossz klánnak őket és számolni kell velük. FS meg DSA klánokat nem kell bemutatni, és itt emelném ki azt, hogy egyik sem olyan, mint a Help. Sparta most nem fog tudni toborozni az ellentől, valódi harcban kell bizonyítani, hogy ők a legjobbak.
Ami még érdekes lesz szerintem az a regelés, hogy melyik klán hova megy. Feltehetőleg Sparta megint 2 kontira akar menni és én még az FS klánból is kinézem, hogy nem csak egy kontira mennek olyan sokan. DSA meg ASG megelégszik majd 1 kontival is, de már itt felmerül a kérdés, hogy ez a 4 klán hogyan fog tudni elférni egymástól a 4 égtájon. Több, mint valószínű, hogy valamely klánok már a játék elején harcba kerülnek annak ellenére is, ha szándékosan nem regelnek egymásra.. Egy korai elhúzódó háború igen nagy hátrányt jelenthet egy olyan klánnal szemben, amely viszonylag nyugodtan haladhat előre nagyobb ellenállás nélkül.
Személy szerint én remélem, hogy az említett klánokon kívül lesz még pár nevesebb, esetleg valami újonnan alakuló szervezett klán, akik nem olvadnak az első kard után.

Korrekt hsz !
 

DeletedUser18914

Vendég
a 6* gyozelem semmit se jelent...
vannak olyan jatekosok akik 2 szervert nyertek a Spartaval de most mar csak az a celjuk, hogy elverjek oket...
en sokakkal ellentetben nem tartom a Spartat semmivel jobbnak mint a CNN t vagy az MH..t vagy EE t ...
ezek a klanok is lehetnenek 6* gyoztesek(na jo a CNN nem)...de egyszeruen nem az a mentalitas...
Ark is nyerhetett volna 6 szervert ha akar, de ugyancsak leszarja a gyozelmek szamat, a jatek elmeny fontosabb...teny szep amit elertek, de akik megalapoztak a hirnevuket marreg nem jatszanak.
Fs rol semmit nem tudok, par hete a vezeruk joforman fenyesre nyalta a Spartat...hisz baszki, ha nem is igaz akkor is a te csapatod kell jobbnak tartsd marcsak a tagok motivalasa miatt is...habar lehet, hogy sajat magarol akarta a terhet levenni, hisz egy kudrac utan akkor nem kell magyarazkodni...
rolunk annyit, hogy biztos vagyok benne, hogy a Spartat elverjuk, abban nem, hogy szervert megnyerjuk, de v38 elott is leirtam, hogy elverjuk EW t itt is lemerem irni, hogy elverjuk a Spartat, nem vagyok vezeto szoval felelosseg nelkul leirhatom en ezt ide, ez nem nagykepuseg, hanem egeszseges onbizalom.
A lenyeg, hogy tiszta becsuletes csatak legyenek ne sunnyogas, bannolas es hasonlok...a tobbi mar csak reszletkerdes.
 

DeletedUser12246

Vendég
Srácok, ne személyeskedjetek. Persze lehet szivatni egymást meg élcelődni, de azért ne vigyük túlzásba. Azt sose felejtsétek el, hogy ez csak egy játék, még ha páran véresen komolyan is veszik.

Rátérve az esélylatolgatásra.
Persze mindenki a Sparta klánt tartja favoritnak, mert 6x-os győztesek meg elég nagy létszámú csapattal tudnak kiállni és a mennyiség nem megy a minőség rovására.
Viszont azt ne felejtsük el, hogy most olyan klánok ellen kell majd harcolnia a Spartának, mint az FS, DSA és ASG, Valószínű, hogy most sokan nevetnek, hogy ASG, de én nem tartom rossz klánnak őket és számolni kell velük. FS meg DSA klánokat nem kell bemutatni, és itt emelném ki azt, hogy egyik sem olyan, mint a Help. Sparta most nem fog tudni toborozni az ellentől, valódi harcban kell bizonyítani, hogy ők a legjobbak.
Ami még érdekes lesz szerintem az a regelés, hogy melyik klán hova megy. Feltehetőleg Sparta megint 2 kontira akar menni és én még az FS klánból is kinézem, hogy nem csak egy kontira mennek olyan sokan. DSA meg ASG megelégszik majd 1 kontival is, de már itt felmerül a kérdés, hogy ez a 4 klán hogyan fog tudni elférni egymástól a 4 égtájon. Több, mint valószínű, hogy valamely klánok már a játék elején harcba kerülnek annak ellenére is, ha szándékosan nem regelnek egymásra.. Egy korai elhúzódó háború igen nagy hátrányt jelenthet egy olyan klánnal szemben, amely viszonylag nyugodtan haladhat előre nagyobb ellenállás nélkül.
Személy szerint én remélem, hogy az említett klánokon kívül lesz még pár nevesebb, esetleg valami újonnan alakuló szervezett klán, akik nem olvadnak az első kard után.


FS 2-3 kontira szét lesz szórva az előreg miatt. ASG is előreggelt, ők az FS között lesznek. Össze lesznek folyva, voltam már ilyenbe, nem túl előnyös. FS szerintem amint lehet egyből nekik ugrik.
Ez a legjobb megoldás szerintem. Bár, nen akarok senkit megbántani, az FS nagyobb szintet képvisel az ASG-nál, de azért nem szabad félvállról venni őket.
Revo, tudod milyen kirakat csapatot vezettem 9esen (a szó jó értelmében). Ott voltál, láttad. Mégis amikor hirtelen nekünk ugrottak, olyan szépen el voltunk verve, hogy "öröm " volt nézni. Csak amiatt álltunk fel, mert klasszis játékosaink voltak. Szóval jó taktika volt részükről mihamarabb nekünk ugrani. Én sosem voltam ennek híve, de van amikor ez szükséges.
DSA előnyösebb hekyzetben lesz szélén, ahogy Spárta is - ha indulnak. Mostanában nem voltam skypeon nem beszéltem senkivel, szóval nem tudom indul-e a Spárta.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent