Csevegő

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
FS 2-3 kontira szét lesz szórva az előreg miatt. ASG is előreggelt, ők az FS között lesznek. Össze lesznek folyva, voltam már ilyenbe, nem túl előnyös. FS szerintem amint lehet egyből nekik ugrik.
Ez a legjobb megoldás szerintem. Bár, nen akarok senkit megbántani, az FS nagyobb szintet képvisel az ASG-nál, de azért nem szabad félvállról venni őket.
Revo, tudod milyen kirakat csapatot vezettem 9esen. Ott voltál, láttad. Mégis amikor hirtelen nekünk ugrottak, olyan szépen el voltunk verve, hogy "öröm " volt nézni. Csak amiatt álltunk fel, mert klasszis játékosaink voltak. Szóval jó taktika volt részükről mihamarabb nekünk ugrani. Én sosem voltam ennek híve, de van amikor ez szükséges.
DSA előnyösebb hekyzetben lesz szélén, ahogy Spárta is - ha indulnak. Mostanában nem voltam skypeon nem beszéltem senkivel, szóval nem tudom indul-e a Spárta.

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy középen fog maradni mind a 2 klán. Ha az előregelés nem jön ki jól, akkor egy konkrét égtájon még újrakezdhetik. Sokan megnézik az elején, hogy melyik konti tűnik a legkönnyebbnek és oda mennek akár pár nap után is, mert azzal nem igazán veszítenek.

C9-en tényleg bivalyerős klánunk volt, legalábbis a taglista alapján. Az tény, hogy váratlan volt a szervezett támadásuk, de szerintem nem voltunk elverve. Legalábbis mi délen domináltunk emlékeim szerint, habár én szokás szerint rövid idő után leléptem.
Egy normál világ abból is más, hogy kezdő után nincs akkora serege a többségnek, mint classicon (leszámítva pár komoly pp-s játékost). Így egy korai háború szerintem nem végződne jól egyik félnek sem függetlenül attól, hogy melyik klán kerekedik felül mert a világ másik végén addig jókora előnyre szert tehet egy nevető harmadik.

Az utolsó infóm nekem az, hogy jön a Sparta, de hamarosan ez úgy is kiderül.
 

DeletedUser18848

Vendég
Szép estét látom mindenki várja v45 öt kíváncsi leszek mi lesz ott :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Ha már ennyi megmondóember van itt kicsit segíthetnétek..nem tudom eldönteni hova regizzek...északra az FS-mellé vagy dél-re a Spárta-mellé...szerintetek hol fogják jobban venni a nyersit?? :D

isis...:D:D
szerintem erre jelenleg nem lesz rossz égtáj...egyébként információim szerint indul a spárta...:D

a többit egyelőre nem akarom kommentálni...néhány dolgot még én sem tudok,hogyan is lesz,van pár klán amire kíváncsi vagyok indul-e...
 
Utoljára szerkesztve:

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
a 6* gyozelem semmit se jelent...
vannak olyan jatekosok akik 2 szervert nyertek a Spartaval de most mar csak az a celjuk, hogy elverjek oket...

Igazad van yugi, mindenki legyőzhető. Soha nem jöttünk ki a fórumra, hogy legyőzhetetlen a Spárta. Mentünk szerverről szerverre és játszottunk.
Nem néztük ki lesz azon a szerveren ki nem, nem érdekelt minket. Többségében a jó beállítású szerver döntött.
Ki az aki aki Spártás volt és már ellenünk jönne ?
Séfre gondolsz, meg a videójára, amit akkor mert kitenni, amikor a szervert zárták, ne lehessen kivágni. Igazi bátor cselekedet.Arc Stantion szavaival élve, arra a Séfre gondolsz, aki saját fészkébe szarik ?
Nem lehetett LET bajnok. A Spártában nem is lehetsz, hogy kinevezed magad, aztán magadra küldeted a nukokat. igen a régi a V5 Spártások tették helyükre a dolgokat.
Jöhet ellenünk... Ide is kijöhet lejáratni a Spártát, de magát fogja, ahogy a videójával is tette.

Vigyori meg nem azért jött ellenünk, mert utálná a Spártát, hanem kihívás volt neki. Spárta egyik megálmodója ő volt, szemünkben mindig Spártás marad.Játszottunk egyet egymással, ennyi..
Spártásként mindent megtett a klánért, olyan gyors gondolkodással kevés embert ismerek, amilyen neki van. Lehet rá köpködnötök, de ha mögötte olyan csapat áll, akivel lehet játszani, bárkit megpörget a mai napig a KH-n..
 

DeletedUser18914

Vendég
Jaaaj en nem sefre gondoltam, en nem ismerem ot :) es akit nem ismerek arrol se jot se rosszat.
vigyori...gyors gondokodas nagy ego, most meg oda jutott, hogy nem tudna 10 normalis jatekost osszeszedni.
Amugy vigyori azert ment ellenetek, vagyis azt hangoztatta, hogy nem erte eggyet a modszereitekkel, mert az nagyban elter az elodoktol,ha akarodd visszakereshetem 40-es topikbol, de 100%, am valojaban azert ment ellenetek, mert durvan a foldbe dongoltuk a vallogatott csapatat, mert v40 el ellentetben ellenunk eros kerettel jott tele, Ew sekkel es vagy 10 Skullsossal.
 

DeletedUser18914

Vendég
Amugy meg sefek ugyanazt a strategiat toljak 44 en mint a Sparta, szoval a videoja ilyen szempontbol picit ellentmondasos.
 

DeletedUser11248

Vendég
szerintem erre jelenleg nem lesz rossz égtáj...

De lesz...mert félek hogy Arch-k rámregelnek :D :D

De megoldom...megkeressem Zsemlét...ö elveri Arch-kat...a Spártához/FS-hez nem engedem hogy nyúljon,hogy legyen ki vegye a nyersit...ha már nem veszik a nyersit akkor rájuk küldöm és meglesz egy újabb győzelmem...na ezt a stratégiát még Vigyo sem találta volna ki....szóval Arch óvatosan a rámregeléssel,mert hivom Zsemlét :D :D :D
 

DeletedUser19021

Vendég
Igazad van yugi, mindenki legyőzhető. Soha nem jöttünk ki a fórumra, hogy legyőzhetetlen a Spárta. Mentünk szerverről szerverre és játszottunk.
Nem néztük ki lesz azon a szerveren ki nem, nem érdekelt minket. Többségében a jó beállítású szerver döntött.
Ki az aki aki Spártás volt és már ellenünk jönne ?
Séfre gondolsz, meg a videójára, amit akkor mert kitenni, amikor a szervert zárták, ne lehessen kivágni. Igazi bátor cselekedet.Arc Stantion szavaival élve, arra a Séfre gondolsz, aki saját fészkébe szarik ?
Nem lehetett LET bajnok. A Spártában nem is lehetsz, hogy kinevezed magad, aztán magadra küldeted a nukokat. igen a régi a V5 Spártások tették helyükre a dolgokat.
Jöhet ellenünk... Ide is kijöhet lejáratni a Spártát, de magát fogja, ahogy a videójával is tette.

Vigyori meg nem azért jött ellenünk, mert utálná a Spártát, hanem kihívás volt neki. Spárta egyik megálmodója ő volt, szemünkben mindig Spártás marad.Játszottunk egyet egymással, ennyi..
Spártásként mindent megtett a klánért, olyan gyors gondolkodással kevés embert ismerek, amilyen neki van. Lehet rá köpködnötök, de ha mögötte olyan csapat áll, akivel lehet játszani, bárkit megpörget a mai napig a KH-n..


Kedves Nikitaa !

Szerintem neked nem kellene itt szapulnod senkit sem! Ne feledd el mit műveltél V40 en Megzsaroltad a tagokat és fenyegetted a vezértársaidat, hogy oszlatod a klánt ha nem a te elvárasaid szerint mennek a dolgok. Saját magadnak érzed a Spártát, közben megfelejtkezel arról, hogy semmit sem tettél a klánért mások vitték helyetted. A szerver végén kezdtél el lenni és begyűjteni mások sikerét mintha te vitted volna végig az egész szervert. ( .Ne feled egy szervert nem a vezérek nyerik, hanem a csapat mindegyik tagja )
 

DeletedUser18732

Vendég
Andim andim kedves andikám... Jajj te drága, eltévedt jószág. Gyere ide, hadd nyugtassalak meg, hadd csitítsalak le. Te a Séfbácsikról ne írj egy rossz szót sem, mert olyan odaadással és energiával illetve kitartással mint Dani a felhasználó tulaja NAGYON kevesen játszanak.
Aki lejáratta magát sokak szemében az te voltál. A nukleáris csőd kategóriájú írásaiddal, amikor olyan válaszokat engedtél meg magadnak levelek írásakor amiken gyenge gyomrú ember elhányta volna magát. Ahogyan te beszélsz más nem veteránvintageősrégiaranyszoborbafoglalt v5 spártásról az valami hihetetlen. Menj utadra bolond negatív senki nem kíváncsi rád.
A ragadozó meg amúgy én vagyok ha a kis agyadig még nem jutott volna el andikám.... ennyire ne legyél butus jajj te szegény
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Végre egy fórum, amit a reggeli kávézás közben olvasni lehet :D
Szép kis klánok fognak indulni ahogy halottam, én minden esetre kíváncsi vagyok a klánok helyezkedésére és a dolgok alakulására :)
Spárta, DSA, FS akikről mindenki tud, viszont szerintem lesznek mások is, kisebb nagyobb csapatok is, habár köztük vanak olyanok akik nem győzelmi céllal indulnak, viszont meg tudják neheziteni a szomszédos klán dolgát :)
A nagy kérdés az szerintem hogy a világ a Spárta elen lesz, vagy egymást is marni fogják?!

Kíváncsian várom már a statokat és tényeket
 

DeletedUser18465

Vendég
De lesz...mert félek hogy Arch-k rámregelnek :D :D

De megoldom...megkeressem Zsemlét...ö elveri Arch-kat...a Spártához/FS-hez nem engedem hogy nyúljon,hogy legyen ki vegye a nyersit...ha már nem veszik a nyersit akkor rájuk küldöm és meglesz egy újabb győzelmem...na ezt a stratégiát még Vigyo sem találta volna ki....szóval Arch óvatosan a rámregeléssel,mert hivom Zsemlét :D :D :D

Sztem zsömi egyedül megnyeri a szerót :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
De lesz...mert félek hogy Arch-k rámregelnek :D :D

De megoldom...megkeressem Zsemlét...ö elveri Arch-kat...a Spártához/FS-hez nem engedem hogy nyúljon,hogy legyen ki vegye a nyersit...ha már nem veszik a nyersit akkor rájuk küldöm és meglesz egy újabb győzelmem...na ezt a stratégiát még Vigyo sem találta volna ki....szóval Arch óvatosan a rámregeléssel,mert hivom Zsemlét :D :D :D

Basszus,most akkor kikell dolgoznunk valami új tervet megint :D
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Kedves Nikitaa !

Szerintem neked nem kellene itt szapulnod senkit sem! Ne feledd el mit műveltél V40 en Megzsaroltad a tagokat és fenyegetted a vezértársaidat, hogy oszlatod a klánt ha nem a te elvárasaid szerint mennek a dolgok. Saját magadnak érzed a Spártát, közben megfelejtkezel arról, hogy semmit sem tettél a klánért mások vitték helyetted. A szerver végén kezdtél el lenni és begyűjteni mások sikerét mintha te vitted volna végig az egész szervert. ( .Ne feled egy szervert nem a vezérek nyerik, hanem a csapat mindegyik tagja )

Hazugságaitokat senki nem hiszi el. Senki nem akarta oszlatni a klánt. A vezetőség ott hibázott, hogy Séfet nem vágta ki és nem engedte, hogy szétszedjék a tagok.
Szervert a tagság nyeri, akkor miért nem maradtál a VIB-ben, senki nem hívott a Spártába. Már akkor bejelentkeztél, amikor még Vigyo ott volt. Eljátszottad neki is a Szűz Máriát, megvezetted.. Grumpyéknak dobáltad a pp-t, néztek is mi van.
A vezetőségben meg milyen munka folyt, arról neked fogalmad sincs, nem is lesz.Honnan tudod, hogy én mikor voltam, mikor nem, amikor tagja sem voltál a klánnak ? Séf azt mondta neked, akkor biztos úgy van :)Kaptál egy arma bekérőt, kaptál egy cp-t, ennyit tudsz, semmi többet.
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Andim andim kedves andikám... Jajj te drága, eltévedt jószág. Gyere ide, hadd nyugtassalak meg, hadd csitítsalak le. Te a Séfbácsikról ne írj egy rossz szót sem, mert olyan odaadással és energiával illetve kitartással mint Dani a felhasználó tulaja NAGYON kevesen játszanak.
Aki lejáratta magát sokak szemében az te voltál. A nukleáris csőd kategóriájú írásaiddal, amikor olyan válaszokat engedtél meg magadnak levelek írásakor amiken gyenge gyomrú ember elhányta volna magát. Ahogyan te beszélsz más nem veteránvintageősrégiaranyszoborbafoglalt v5 spártásról az valami hihetetlen. Menj utadra bolond negatív senki nem kíváncsi rád.
A ragadozó meg amúgy én vagyok ha a kis agyadig még nem jutott volna el andikám.... ennyire ne legyél butus jajj te szegény

Görcs Ikrek, hogy is szoktál a társaiddal beszélni a Séf fiókból ?
"Jó kutya, Kérsz egy csontot ?"
Ezért a hozzászólásodért neked is csont jár, persze nem tőlem, hanem Séftől :)
V44 beszélhetsz így, ott lehettek Let bajnokok :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Aldaron azert hivom magammal,kicsit iranyitsam..nehogy egy honap es vege a szervernek :D

Arch hogy segitsek egy kicsit...szerintem dipoz az elejen a Sparta-val,ugy talan lesz kicsi esely...igaz garantalni nem tudom :D
 

DeletedUser19021

Vendég
Hazugságaitokat senki nem hiszi el. Senki nem akarta oszlatni a klánt. A vezetőség ott hibázott, hogy Séfet nem vágta ki és nem engedte, hogy szétszedjék a tagok.
Szervert a tagság nyeri, akkor miért nem maradtál a VIB-ben, senki nem hívott a Spártába. Már akkor bejelentkeztél, amikor még Vigyo ott volt. Eljátszottad neki is a Szűz Máriát, megvezetted.. Grumpyéknak dobáltad a pp-t, néztek is mi van.
A vezetőségben meg milyen munka folyt, arról neked fogalmad sincs, nem is lesz.Honnan tudod, hogy én mikor voltam, mikor nem, amikor tagja sem voltál a klánnak ? Séf azt mondta neked, akkor biztos úgy van :)Kaptál egy arma bekérőt, kaptál egy cp-t, ennyit tudsz, semmi többet.


Vicces csajszi vagy látszik, hogy nincs házaséleted ! Csak azért nem linkelem be a kis zsarolós leveleidet mert nem akarok lesüllyedni hozzád!
 
Fent