Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Sziasztok.
Véleményem szerint a sparta nem azért bukott, mert gyenge lett volna, avagy mert nem bírt el volna a világgal. Szerintem hiányzott a keretből egy fergeteges szervező EzL személyében, vagy említhetném Interculler tapasztalatát, ami hiányzott a társaságból. V40 után ugye elválltak a klántól jó páran, számomra ismeretlen okokból, de igazából nem is rám tartozott a dolog. Hiányzott a minőségi szervezés, sok teher ment rá Nikitaa-ra. Amikor bekérték a nukekat volt, hogy 1hétig vártunk arma cpkre. Amikor kaptuk, akkor is csak éles cpket kaptunk, semmi fake cpt, avagy logikátlanul mentünk szemléletem szerint, armáink többségében 0védővel levédve is meglett volna. Voltak jó pillanataink, azok tényleg szép csapások, sajnos igazából védekezésen kívül nem sok mindent mutattunk a Spartaból, azon a véleményen vagyok, ha a v30-as kerettel regisztrálunk, avagy a v40-es jött volna egészbe erre a világra, ha nem is nyertünk volna, de 2 kontinensünk biztosan meglett volna időre, és méltó ellenfelet mutattunk volna, mint az FS, mint a DSA részére. Persze így is megvolt velünk a bajuk, de valljuk be február, március után csak bírniuk kellett nemessel. Ez azért is mondom, mert remek klán, mint a DSA, mint az FS klán, de sajnos támadásilag nem dolgoztattuk meg eléggé egyik felet sem, amit nagyon sajnálok. Sőt szerintem a védekezésünk sem volt azaz igazi spartai helyenként... Remélem lesz lehetőség egy másik szerveren "revansra", avagy legalább egy visszavágóra.. :)

Gratulálok a győztes feleknek, megérdemeltétek. ;)
 

DeletedUser18465

Vendég
Hm.. ezt honnan is szoptad ki?
Ha szeró előtt azt mondod,hogy minket simán elver a spárta,azt mondom okè,majd meglátjuk.
De igy utólag fesd már le nekem. Vegyük ki az FS-t a kèpletből ès fesd le nekem azt a Spárta győzelmet :)
Adj egy ecsetet :)
 

DeletedUser19367

Vendég
nyerjetek meg 5 ingyen szervert utana 6. ra megint elverunk:D
ha megy valaki en tuti megyek:)

de amugy mit vartok? nyar kozepen kinek van kedve gep elott punnyadni 20k falukat kifosztani? tegyetek at az indulasotok oszre, akkor tuti lesz aki megy.
 

DeletedUser18324

Vendég
nyerjetek meg 5 ingyen szervert utana 6. ra megint elverunk:D
ha megy valaki en tuti megyek:)

de amugy mit vartok? nyar kozepen kinek van kedve gep elott punnyadni 20k falukat kifosztani? tegyetek at az indulasotok oszre, akkor tuti lesz aki megy.

Remélem nem felejtesz el meghívni magad mellé..;)
1v1 még áll remélem.?.o_O
 

DeletedUser19454

Vendég
Yugi,Nyerjünk meg 5 ingyen szervert??
1 Honnan tudod ott milyen harcok folytak azokon a szervereken????
2 Nektek is ott van a lehetőség,attól hogy a Spárta kihasználta az alkalmakat (nem ingyen szerverek voltak),attól nektek is meg lehetne csinálni :rolleyes::rolleyes:


Amúgy,nézd meg megint csak te vered itt külsőn a melled,"majd 6.ra megint elverünk". Nem nagy egy kicsit az arcod?? :rolleyes::rolleyes:
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Gondoltam szépen zárjátok a szervert, de mégsem..
Igaz a 80 % már elérhettétek volna, de nem teszíiek. Kivárjátok, hogy 200 alá menjen a játékosok száma, így ne tudjunk visszaregizni...Foglaljátok az utolsó faluinkat, ahogy lemegy a védettség..
n zártok,
Neked se kell boltba menni összeesküvés elméletekért.
Nem zárunk mert még cirka 30-40 falu hiányzik. Összeraktuk a klánokat hiányzott még ~160 falu. A győztes klánba be nem kerülő játékosoknak szóltunk a hiányról és kértük őket hogy amennyiben úgy érzik a faluik egy részét ajánlják fel - max 30% át. Kötelezni nem akartunk rá senkit. A faluk átadása folyamatban, miest összejön annyi hogy 3% legyen a hiány átlépek én is és indul a visszaszámlálás.
Hugi mellett 1 nappal se húznánk ilyen célból amit te kitaláltál a szervert... elég belőle ennyi. Még sok is.
 

DeletedUser18324

Vendég
2-es vagy legalább 1,7-1,8-as sebesség,Templommal,őrtorony nélkül.
Zászlók on,milícia on,klán elhagyás OFF..
Ennyi lenne részemről,a többi nem izgat..:)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Üdvözletem :)

De rég írtam már ide...ideje összefoglalni a szervert az én szemszögemből,illetve válaszolni néhány kérdésre. Őszinte leszek.

Mindenekelőtt szeretnék reagálni a "kihívás"-ra. A Fekete Sereg az ősz folyamán fog indulni valamelyik szerveren,még én sem tudom melyiken. V45 remek példa rá,mi történik,ha egy többszörös szervergyőztes klán(Spárta) meggondolatlanul és sokkal kevésbé összeszedetten indul el egy szerveren,mint azt megelőzően. Számomra csalódás volt a Spárta itt,őszintén többet vártam. Egy szerverekkel ezelőtti Spárta biztos vagyok benne,hogy nem veszítette volna el ilyen könnyedén és könnyelműen a délnyugati kontiját és komoly ellenfélként viselkedett volna az FS ellen is,nem csak a DSA ellen. Sokkal kevésbé édes így a győzelem,hogy gyakorlatilag csak átgyalogoltunk a Spártán szinte ellenállás nélkül. Néhány volt Spárta tag biztosan emlékszik v36on a Jade Falcon színeiben hogy álltunk ellent maroknyian a Spártának hónapokig többszörös túlerő és mindennemű segítség nélkül. Mielőtt elindultunk a szerveren erre készültünk lelkileg,hogy egy hasonlóan összeszedett,végletekig kitartó csapat ellen harcolhatunk. Ezzel szemben a szerveren az FS szempontjából a legnagyobb ellenállást a DA tanusította,de az ASG is komolyabban megnehezítette a klán dolgát. Szomorú,de ez az igazság.
Pedig mi ugyanúgy fel voltunk készülve a kemény küzdelemre,mint másik oldalon a DSA...

Pár héttel ezelőtt megbeszéltük hogyan tovább és az egyértelmű volt,hogy a klán indulni fog még további világokon. Viszont már azt megelőzően egyesével megkeresett mindhárom alvezérem is,hogy számukra egy hosszabb pihenő fog kellni és én is úgy vagyok vele,hogy szeretnék pár hónapot klánvezetés és a hozzá tartozó felelősség nélkül eltölteni. Ugyebár egy klánvezér számára nincs valódi szünet amíg tart egy világ,akármi zűr van őt fogják keresni. V39 és 45 között mindössze nagyjából két hetünk volt klánháború nélkül,hiszen majdnem azonnal indult a következő szerver és az előkészületeket előtte már jóval elkezdtük. Nyílvánvaló így utólag,hogy ez a rövidke két hét kevés volt. A nyár folyamán sokkal kevésbé érnek rá az emberek,ezt is figyelembe kellett vennünk így úgy döntöttünk,hogy leghamarabb ősszel indulunk. Ha v50 ősszel fog csak indulni akkor meglehet,hogy ott indulunk el,de az is simán elképzelhető,hogy csak 51en,annak függvényében,hogy milyen visszajelzéseket kapok és a keménymagból hányan jeleznek vissza,hogy akkor és most ők jönnének teljes erőbedobással. Szóval lehet mindenféle kihívásokkal bombázni minket,de úgyis akkor fogunk indulni valahol,amikor a társaság többsége úgy gondolja,hogy itt az ideje,nem pedig akkor mikor a Spárta vezetőinek jólesik.

A végső klán legkésőbb pár napon belül eléri a 80%ot és elindul az egy hónapos visszaszámolás. Az Archangel-el megbeszéltek szerint vontuk össze a két klánból egy végső csapatot. A kérdésre reagálva,hogy ha utáljuk egymást miért együtt fejezzük be...nem utáljuk egymást. Az,hogy van néhány ember akinek a magamutogatását szívesebben láttuk volna az ellenfelek színeiben egy dolog.,de a legtöbb emberrel nincs semmi probléma és remekül elvagyunk együtt. Másrészt Archangel-el mindketten a saját embereink felett döntöttünk és vagyunk annyira jóban,hogy egymás döntéseit ne vonjuk kétségbe.
Ha egyedül döntöttem volna jópáran kimaradtak volna ebből a keretből,de ezt ők is pontosan tudják,hiszen jóideje lejáratókampányt folytatnak ellenünk..

És most egy hosszabb beszámoló az ezen szerveren tapasztaltakról klánvezérként....39en is írtam egy hasonlót,könnyen megtalálható,az akkori fórum végjáték kibeszélőjének utolsó oldalán van. Néhány olyan dolgot is leírok most ami nem feltétlenül volt eddig publikus,úgymond kicsit betekintést engedek a gondolataimba. 45-re összekovácsolódott csapatként érkeztünk. 39ben annyi munkám volt,amelyet még egyszer valószínűleg nem tudok megismételni,de mindenesetre próbáltam a kevesebb időt kompenzálni az addigi tapasztalataimmal.-...valahogy úgy van ez szerintem kh-ban is,mint más területeken...ha egyszer rájössz mi a sikerhez vezető út,akkor sokkal könnyebb újra rátalálni.Természetesen voltak személyi változások,volt néhány olyan abbahagyó aki fájdalmasan érintett,mindazonáltal a legjobb kezdőcsapatom volt ez ami valaha szerveren elindult. Voltak akik nem hozták azt amit vártam tőlük,de cserébe olyanok is nyújtottak extrát akitől nem vártam volna el,új tagok illeszkedtek be és váltak húzóemberré. A szerveren két új alvezért is kineveztem,mindketten v39en kerültek hozzánk még kezdőként. Szeretem folyamatosan kiemelni az ígéretesebb játékosokat a sötét tömegből,sajnos erre 45ön elég kevés alkalmam volt,pedig úgy gondolom,hogy a folyamatos építkezés jelentős szerepet játszik a klánok sikerességében. Mikor szembe kerültünk az ASG-vel idejekorán komolyabb harcokra kényszerültünk,de a hibákat és tömegklánosodást látva tudtuk,hogy idővel mindenképpen felül fogunk kerekedni.Akkortájt az ASG-nek hála azon a kontinensen volt a legmagasabb a faluszám így az eredeti terveinket követve barbárfoglalások nélkül is tartottuk más klánok faluszámát,miközben több farmunk maradt náluk. A Spárta nyugati maradékát gyakorlatilag egy armával megtörtük és a frissen összeolvadt DA klánokkal kerültünk szembe. Nyílvánvaló volt,hogy a DSA szövi miatt mi csak délre fogunk tudni terjeszkedni így kizárt volt bármiféle szövetség az öttlevő klánokkal,hiszen tudtuk,hogy mindenképpen harcba fogunk bocsájtkozni velük. Viszont kifejezetten örültünk,ameddig azok a klánok egymástütötték. Az RVY vezetősége részéről a belátás,hogy ez a háború számukra a DA-val és Vasakkal csak káros lehet akár nyernek akár veszítenek ezért olvadnak a DA-ba szerintem egy zseniális lépés volt és megnehezítette a dolgunkat. A szerver során végig a fejünk felett lebegett a kard,hogy a DSA nem fogja bírni addig a Spárta nyomását,ameddig mi a DA-val foglalkozunk. Volt egy pillanat amikor közbe is léptem,mert féltem,hogy a DSA össze fog omlani a nyomás alatt. Akkor volt egy hosszabb megbeszélésem a DSA vezetőségével,elmondtam szerintem mit csinálnak rosszul és hogyan lehetne visszafogni a lejtmenetet. Archot is piszkáltam kicsit skypeon,hogy ne legyen lusta....annyira:) Mindenesetre minden nappal amivel a DSA kitartott közelebb kerültünk a végső győzelemhez. Amikor láttuk,hogy a DA kezd megtörni elkezdtünk védőket küldeni a DSA-nak alapozva a legkritikusabb falvakat,onnantól már nem volt megállás. Mintaszerűen zajlott a szerver számunkra szinte lejtmenet nélkül,ez számomra példa nélküli az eddigi szervereket nézve. Kicsit mutatja is,hogy milyen erősen összekovácsolódott ez a társaság az évek során. A végső döntés nehéz volt. Nyílván mindenki magának akarja a dicsőséget,de most nem csak erről volt szó. Nagyon sajnálom,hogy páran olyanok is kimaradtak a végső csapatból akik sokat tettek a sikerért...azelőtt 1perccel is,hogy kihirdettem volna még azon filóztam jól van e így ez a lista amit közzéteszek,Azt megelőző nap azt írtam,hogy a következő körlevél a nevekkel másnap fog érkezni...23:59kor szántam végül rá magam az elküldésre.Pedig végülis csak egy vacak plecsni... Miért döntöttünk végül a technikai klán mellett? Először is nem tudnék tükörbenézni,ha hátbatámadnám azokat akik végig kitartottak mellettünk,arról nem is beszélve,hogy nem szeretném megszegni az adott szavamat. Másrészt korrekt sem lett volna a nagy területi előnyünk és létszámfölényünk miatt sem háborúba kezdeni...ezenkívül szerettük volna nyárra befejezni a nagy harcokat...nem akartuk az egész nyarat csetepatéval tölteni nyaralás helyett,főleg nem olyanok ellen,akiknek addig az oldalán harcoltunk,akiket támogattunk lehetőségeink szerint. Elejétől a végéig szövetségesek voltunk,így korrekt befejeni a szervert. Lehet nem a legizgalmasabb,de tiszta lelkiismerettel tudok tőle aludni.

Az FS tagjai fognak még kapni egy hosszú körlevelet tőlem,de szeretném itt is megköszönni nekik az egész szerveren nyújtott teljesítményüket,megtisztelő számomra,hogy ilyen jó csapatot vezethettem ezen a szerveren és remélem még egy oldalon harcolhatok mindannyiótokkal a jövőben. Tudom,hogy itt messze nem hoztuk ki magukból a maximumot,de talán majd legközelebb :) Remélem mindenki jól érezte magát a klánban. Büszke vagyok mindenkire,remélem ősszel találkozunk és meghódítjuk a harmadik közös trófeánkat is :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19367

Vendég
Üdvözletem :)

De rég írtam már ide...ideje összefoglalni a szervert az én szemszögemből,illetve válaszolni néhány kérdésre. Őszinte leszek.

Mindenekelőtt szeretnék reagálni a "kihívás"-ra. A Fekete Sereg az ősz folyamán fog indulni valamelyik szerveren,még én sem tudom melyiken. V45 remek példa rá,mi történik,ha egy többszörös szervergyőztes klán(Spárta) meggondolatlanul és sokkal kevésbé összeszedetten indul el egy szerveren,mint azt megelőzően. Számomra csalódás volt a Spárta itt,őszintén többet vártam. Egy szerverekkel ezelőtti Spárta biztos vagyok benne,hogy nem veszítette volna el ilyen könnyedén és könnyelműen a délnyugati kontiját és komoly ellenfélként viselkedett volna az FS ellen is,nem csak a DSA ellen. Sokkal kevésbé édes így a győzelem,hogy gyakorlatilag csak átgyalogoltunk a Spártán szinte ellenállás nélkül. Néhány volt Spárta tag biztosan emlékszik v36on a Jade Falcon színeiben hogy álltunk ellent maroknyian a Spártának hónapokig többszörös túlerő és mindennemű segítség nélkül. Mielőtt elindultunk a szerveren erre készültünk lelkileg,hogy egy hasonlóan összeszedett,végletekig kitartó csapat ellen harcolhatunk. Ezzel szemben a szerveren az FS szempontjából a legnagyobb ellenállást a DA tanusította,de az ASG is komolyabban megnehezítette a klán dolgát. Szomorú,de ez az igazság.
Pedig mi ugyanúgy fel voltunk készülve a kemény küzdelemre,mint másik oldalon a DSA...

Pár héttel ezelőtt megbeszéltük hogyan tovább és az egyértelmű volt,hogy a klán indulni fog még további világokon. Viszont már azt megelőzően egyesével megkeresett mindhárom alvezérem is,hogy számukra egy hosszabb pihenő fog kellni és én is úgy vagyok vele,hogy szeretnék pár hónapot klánvezetés és a hozzá tartozó felelősség nélkül eltölteni. Ugyebár egy klánvezér számára nincs valódi szünet amíg tart egy világ,akármi zűr van őt fogják keresni. V39 és 45 között mindössze nagyjából két hetünk volt klánháború nélkül,hiszen majdnem azonnal indult a következő szerver és az előkészületeket előtte már jóval elkezdtük. Nyílvánvaló így utólag,hogy ez a rövidke két hét kevés volt. A nyár folyamán sokkal kevésbé érnek rá az emberek,ezt is figyelembe kellett vennünk így úgy döntöttünk,hogy leghamarabb ősszel indulunk. Ha v50 ősszel fog csak indulni akkor meglehet,hogy ott indulunk el,de az is simán elképzelhető,hogy csak 51en,annak függvényében,hogy milyen visszajelzéseket kapok és a keménymagból hányan jeleznek vissza,hogy akkor és most ők jönnének teljes erőbedobással. Szóval lehet mindenféle kihívásokkal bombázni minket,de úgyis akkor fogunk indulni valahol,amikor a társaság többsége úgy gondolja,hogy itt az ideje,nem pedig akkor mikor a Spárta vezetőinek jólesik.

A végső klán legkésőbb pár napon belül eléri a 80%ot és elindul az egy hónapos visszaszámolás. Az Archangel-el megbeszéltek szerint vontuk össze a két klánból egy végső csapatot. A kérdésre reagálva,hogy ha utáljuk egymást miért együtt fejezzük be...nem utáljuk egymást. Az,hogy van néhány ember akinek a magamutogatását szívesebben láttuk volna az ellenfelek színeiben egy dolog.,de a legtöbb emberrel nincs semmi probléma és remekül elvagyunk együtt. Másrészt Archangel-el mindketten a saját embereink felett döntöttünk és vagyunk annyira jóban,hogy egymás döntéseit ne vonjuk kétségbe.
Ha egyedül döntöttem volna jópáran kimaradtak volna ebből a keretből,de ezt ők is pontosan tudják,hiszen jóideje lejáratókampányt folytatnak ellenünk..

És most egy hosszabb beszámoló az ezen szerveren tapasztaltakról klánvezérként....39en is írtam egy hasonlót,könnyen megtalálható,az akkori fórum végjáték kibeszélőjének utolsó oldalán van. Néhány olyan dolgot is leírok most ami nem feltétlenül volt eddig publikus,úgymond kicsit betekintést engedek a gondolataimba. 45-re összekovácsolódott csapatként érkeztünk. 39ben annyi munkám volt,amelyet még egyszer valószínűleg nem tudok megismételni,de mindenesetre próbáltam a kevesebb időt kompenzálni az addigi tapasztalataimmal.-...valahogy úgy van ez szerintem kh-ban is,mint más területeken...ha egyszer rájössz mi a sikerhez vezető út,akkor sokkal könnyebb újra rátalálni.Természetesen voltak személyi változások,volt néhány olyan abbahagyó aki fájdalmasan érintett,mindazonáltal a legjobb kezdőcsapatom volt ez ami valaha szerveren elindult. Voltak akik nem hozták azt amit vártam tőlük,de cserébe olyanok is nyújtottak extrát akitől nem vártam volna el,új tagok illeszkedtek be és váltak húzóemberré. A szerveren két új alvezért is kineveztem,mindketten v39en kerültek hozzánk még kezdőként. Szeretem folyamatosan kiemelni az ígéretesebb játékosokat a sötét tömegből,sajnos erre 45ön elég kevés alkalmam volt,pedig úgy gondolom,hogy a folyamatos építkezés jelentős szerepet játszik a klánok sikerességében. Mikor szembe kerültünk az ASG-vel idejekorán komolyabb harcokra kényszerültünk,de a hibákat és tömegklánosodást látva tudtuk,hogy idővel mindenképpen felül fogunk kerekedni.Akkortájt az ASG-nek hála azon a kontinensen volt a legmagasabb a faluszám így az eredeti terveinket követve barbárfoglalások nélkül is tartottuk más klánok faluszámát,miközben több farmunk maradt náluk. A Spárta nyugati maradékát gyakorlatilag egy armával megtörtük és a frissen összeolvadt DA klánokkal kerültünk szembe. Nyílvánvaló volt,hogy a DSA szövi miatt mi csak délre fogunk tudni terjeszkedni így kizárt volt bármiféle szövetség az öttlevő klánokkal,hiszen tudtuk,hogy mindenképpen harcba fogunk bocsájtkozni velük. Viszont kifejezetten örültünk,ameddig azok a klánok egymástütötték. Az RVY vezetősége részéről a belátás,hogy ez a háború számukra a DA-val és Vasakkal csak káros lehet akár nyernek akár veszítenek ezért olvadnak a DA-ba szerintem egy zseniális lépés volt és megnehezítette a dolgunkat. A szerver során végig a fejünk felett lebegett a kard,hogy a DSA nem fogja bírni addig a Spárta nyomását,ameddig mi a DA-val foglalkozunk. Volt egy pillanat amikor közbe is léptem,mert féltem,hogy a DSA össze fog omlani a nyomás alatt. Akkor volt egy hosszabb megbeszélésem a DSA vezetőségével,elmondtam szerintem mit csinálnak rosszul és hogyan lehetne visszafogni a lejtmenetet. Archot is piszkáltam kicsit skypeon,hogy ne legyen lusta....annyira:) Mindenesetre minden nappal amivel a DSA kitartott közelebb kerültünk a végső győzelemhez. Amikor láttuk,hogy a DA kezd megtörni elkezdtünk védőket küldeni a DSA-nak alapozva a legkritikusabb falvakat,onnantól már nem volt megállás. Mintaszerűen zajlott a szerver számunkra szinte lejtmenet nélkül,ez számomra példa nélküli az eddigi szervereket nézve. Kicsit mutatja is,hogy milyen erősen összekovácsolódott ez a társaság az évek során. A végső döntés nehéz volt. Nyílván mindenki magának akarja a dicsőséget,de most nem csak erről volt szó. Nagyon sajnálom,hogy páran olyanok is kimaradtak a végső csapatból akik sokat tettek a sikerért...azelőtt 1perccel is,hogy kihirdettem volna még azon filóztam jól van e így ez a lista amit közzéteszek,Azt megelőző nap azt írtam,hogy a következő körlevél a nevekkel másnap fog érkezni...23:59kor szántam végül rá magam az elküldésre.Pedig végülis csak egy vacak plecsni... Miért döntöttünk végül a technikai klán mellett? Először is nem tudnék tükörbenézni,ha hátbatámadnám azokat akik végig kitartottak mellettünk,arról nem is beszélve,hogy nem szeretném megszegni az adott szavamat. Másrészt korrekt sem lett volna a nagy területi előnyünk és létszámfölényünk miatt sem háborúba kezdeni...ezenkívül szerettük volna nyárra befejezni a nagy harcokat...nem akartuk az egész nyarat csetepatéval tölteni nyaralás helyett,főleg nem olyanok ellen,akiknek addig az oldalán harcoltunk,akiket támogattunk lehetőségeink szerint. Elejétől a végéig szövetségesek voltunk,így korrekt befejeni a szervert. Lehet nem a legizgalmasabb,de tiszta lelkiismerettel tudok tőle aludni.

Az FS tagjai fognak még kapni egy hosszú körlevelet tőlem,de szeretném itt is megköszönni nekik az egész szerveren nyújtott teljesítményüket,megtisztelő számomra,hogy ilyen jó csapatot vezethettem ezen a szerveren és remélem még egy oldalon harcolhatok mindannyiótokkal a jövőben. Tudom,hogy itt messze nem hoztuk ki magukból a maximumot,de talán majd legközelebb :) Remélem mindenki jól érezte magát a klánban. Büszke vagyok mindenkire,remélem ősszel találkozunk és meghódítjuk a harmadik közös trófeánkat is :)

Ez igy egy korekt iras.
Annyival kiegeszitenem, hogy egy percig sem volt kerdes, hogy megtorjunk, volt egy kritikus idoszak amikor vinszent szedte ki a kevesbe kompetenseket, eggyik reggel meg engem is meglepett Nikita(az az en hibam volt, mert tudtam, hogy nincs klannak vedelme egy uj frontszakaszhoz megis bevallaltam).De vagyunk annyira szivosak es motivaltak paran, hogy akar honapokig tartsunk faluhatranyban is egy frontot nem hogy elonyben(v38), termeszetesen mikor elertetek oket delen teljesen leesett a teher.
 

DeletedUser

Vendég
Utolsó falunkat ne foglaljátok be ha kérhetnénk. Írtam vezéreiteknek is.
Köszönjük.
Itt a vége....Elértétek a 80 %-ot lassan:)
30 nap alatt meg még egybe is kelhettek, új értelmet adtatok a KH játéknak...
Látom ez a v45-ös vereség fájt. Lesz mit feldolgozni. Ne felejts el majd ezután magyarázkodni. :p
 

DeletedUser18312

Vendég
Az én véleményem az egyébként, hogy úgy lenne a korrekt ha az FS és DSA újra megmérkőzne a Spartával. Amiből ráadásul ők jönnének ki jobban, mivel ha újra legyöznék Spartat, legmagasabb szintre emelkedhetnének és mivel a Horda széttoborozta Spartat, így valljuk meg van is jónagy esélyük legyözni őket. Szerintem hiba lenne ezt kihagyni az FS/DSA részéről, mert a Sparta nekem úgy tünik arra alapozik, hogy most ott szétrobbana a szövetségük, de szerintem mindketten tisztába vannak azzal, hogy mindketten kellettek a gyözelemhez. Ha az egyiköjük nincs, már valószinű ezzel a gyengébb Spartai kerettel is gyöztek volna ellenük.
 

DeletedUser

Vendég
Az én véleményem az egyébként, hogy úgy lenne a korrekt ha az FS és DSA újra megmérkőzne a Spartával. Amiből ráadásul ők jönnének ki jobban, mivel ha újra legyöznék Spartat, legmagasabb szintre emelkedhetnének és mivel a Horda széttoborozta Spartat, így valljuk meg van is jónagy esélyük legyözni őket. Szerintem hiba lenne ezt kihagyni az FS/DSA részéről, mert a Sparta nekem úgy tünik arra alapozik, hogy most ott szétrobbana a szövetségük, de szerintem mindketten tisztába vannak azzal, hogy mindketten kellettek a gyözelemhez. Ha az egyiköjük nincs, már valószinű ezzel a gyengébb Spartai kerettel is gyöztek volna ellenük.
Ez csak megint egy vigyori féle manipuláció. De ezért is szeretjük olvasni. A hülyeségeket nem annyira. Igaz Nikitaa !? Minden szervernek meg van a maga mi lett volna ha csattanója miért ez legyen kivétel?
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Szövegértelmezésemmel semmi gond, alvással már inkább :)
Ne alacsonyodj le arra a szintre amit yugiék képviselnek. Kijön, odadob egy megalázó mondatot, majd jót röhögnek rajta..Jól beszóltam neki...

Lightrex írása jól megfogalmazott, igazságtartalmával vannak gondok. Szépen megfogalmazott meserészletekkel, ki-megmagyarázással.
Nem játszottunk volna a szerveren, el is hinnék;)
Biztos vagy benne?:) Mikor azt írod hogy nem most kéne azt a 30-40 falut összeszedni én meg azt írtam előtte hogy már 150 falunál jeleztük a dolgot?
Vagy esetleg hogy gondoltad? FS vezetőség gondol egy merészet, némi mentális energia segítségével belenéz a DSA vezetőség fejébe, hogy ugyan mennyi falut fognak ők berakni az új klánba - lásd Tibax esete aki lemondott a helyéről egy kisebb játékosuk érdekében - és közöljük a tagokkal az ötöslottó nyerőszámait?
Esetleg kérsz a tagjaidtól 400 falut mert a Spártásoknak még jól esne 5-10 faluval rohangálni. Némelyiknek 70-80al. (ugyebár tepecske-tocsa-gybor még jócskán sok faluval tevékenykedett mikor még az általad "hiéna" jelzőt kapott "DSA-nak átadás levő alatt faluk" támadása folyt.... amikről egyébként utólag szólt az egyik DSA-s hogy amúgy a játékos átadja nekik a faluit... just in time...)

Légy oly kedves, és fogalmazd meg mi volt a mese abból amit Light leírt. Szedd össze.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Az én véleményem az egyébként, hogy úgy lenne a korrekt ha az FS és DSA újra megmérkőzne a Spartával. Amiből ráadásul ők jönnének ki jobban, mivel ha újra legyöznék Spartat, legmagasabb szintre emelkedhetnének és mivel a Horda széttoborozta Spartat, így valljuk meg van is jónagy esélyük legyözni őket. Szerintem hiba lenne ezt kihagyni az FS/DSA részéről, mert a Sparta nekem úgy tünik arra alapozik, hogy most ott szétrobbana a szövetségük, de szerintem mindketten tisztába vannak azzal, hogy mindketten kellettek a gyözelemhez. Ha az egyiköjük nincs, már valószinű ezzel a gyengébb Spartai kerettel is gyöztek volna ellenük.

Nem hiszem, hogy ez korrektség kérdése. Persze én is szeretném, ha az említett 3 klán is indulna 50-en és újra megmérkőznénk, de ahogy Arch írta korábban DSA nagy valószínűséggel nem lesz ott. Horda ide vagy oda én úgy vélem, hogy aki igazi spártás ő ott lesz 50-en függetlenül attól, hogy milyen nézeteltérések voltak köztük mert most bizonyított a Spárta és bár a veretlenségüket elvesztették, de szerintem pozitív hatással lesz rájuk ez a kudarc, ha lehet annak nevezni.
Azt, hogy mi lett volna ha nincs az egyik klán (FS vagy DSA) nem fogjuk megtudni, találgatni lehet, de azért láttuk mi volt keleten miután kialakult az 1v1.
Személy szerint én bízom az FS indulásában már csak azért is, hogy megkönnyítse a döntésemet, hogy melyik klánba menjek, mert gondolom tárt karokkal várnak. :D
 

DeletedUser19147

Vendég
Szövegértelmezésemmel semmi gond, alvással már inkább :)
Ne alacsonyodj le arra a szintre amit yugiék képviselnek. Kijön, odadob egy megalázó mondatot, majd jót röhögnek rajta..Jól beszóltam neki...

Lightrex írása jól megfogalmazott, igazságtartalmával vannak gondok. Szépen megfogalmazott meserészletekkel, ki-megmagyarázással.
Nem játszottunk volna a szerveren, el is hinnék;)



Lightrex írása jól megfogalmazott, igazságtartalmával vannak gondok. Szépen megfogalmazott meserészletekkel, ki-megmagyarázással.
Nem játszottunk volna a szerveren, el is hinnék;)

Szia :)
hogyha te máshogy látod a dolgokat akkor miert nem irod le :)?
és majd mindenki elldonti kinek hisz :)


koszonom
 

DeletedUser11248

Vendég
Pár gondolat..

Kezdödik V45..beszélgettek Nikitaa-val,akkoriban elég sokat beszélgettem vele...aki mondja Cast nem akar játszani...páran viszont indulnának..nem tudja mit csináljon..ha nem indul gyávázni fogják..

Én mondtam szerintem igy ne induljon,mert nem lesz jó vége..nincs vezér,nincs stabil tagság stb.stb...de viszont van két komoly ellenfél...FS-DSA..és valoszinü hogy a többi klán is ellenük lesz,mert dicsőség legyőzni a Spátrát.

Nem tudta mit csináljon,tudta nincs egy klánra való ember..nemhogy 2-3-ra(LSW-Tisa) ahogy szokott indulni a Spárta..viszont azt sem akarta hogy azt mondják megijedt..végül Cast is beígérkezett és így elindultak lesz ami lesz alapon...ami dicséretes de hülyeség volt...és mint a magyar KH leghíresebb klánjának a vezérei nem szabadott volna bevállalják...söt Cast egyszerűen megkellet volna tiltsa.

Ezért nincs PHX,nem viszem tovább mert harmatgyenge lettem...nem kött le már a játék és kikapcsolom a gépet ha támadni-védekezni kell...és nem teszem tönkre több ember munkáját ha tudom nem megy...és ezt kellett volna ők is belássák,mint vezérek...törött kézzel nem lehet jégkorongozni,főleg kemény ellenfél ellen.

Amióta van a Spárta most először hagyták magukat beleugratni valamibe,most először láttam hogy olyanok mintha nem lenne vezérük,nem gondolták át a dolgokat,erőltették ami nem megy,mondhatom hogy ennyi tervük volt..mi megyünk ide-ti oda és majd meglássuk mi lesz...söt azt is mondhatom hogy ami eddig soha nem volt erezhető rajtuk most a külső hatása érződőt rajtuk is,elemi hibákra késztetve őket...

És most jön a V50 és a Spárta már ugy viselkedik mint ahogy Vigyó szokott(bocs Vigyó:))..nem meggondoltan ahogy szoktak,kapkodva-mindenkit kihívva maguk ellen(ha indulnék én is ellenük mennék,meglenne a Spárta is alapon:))..már most arról zeng a fórum hogy V50-n lekel győzni a Spártát..tehát mindenki ellenük fog szövetkezni,szép,átgondolt vezetői huzzások,mintha az ASG-röl beszélnék...erre amit mondhatok,szedjétek már össze magatokat,viselkedjetek ugy ahogy felépítettétek a Spártát ahogy mindenki megismerte,tegyétek a dolgotokat ahogy eddig tettétek,csendben,ha már játszani akartok...hagyjátok ezt a Yugi szöveget hogy huu de kemények vagyunk-leszünk...valahogy nem illik a Spártához.
 
Fent